בניית אתר

wantstknw

משתמש רשום
שלום וברכה,
קיבלתי עבודה חדשה, לבנות אתר, אני עדיין די חדשה בתחום הבניה.
זה אמור להיות אתר פשוט, יהיה לזה דף הבית, דף על החברה ועוד 2 דפים ששם יראו תמונות של הקולקציה שלהם (זה לא WEBSHOP). כרגע אין לי מושג כמה זמן זה יקח לי לעשות את זה. אחרי בדיקה יסודית כאן בפורום, החלטתי לבקש בערך 3800 ש"ח. האם זה נראה לכם מחיר סביר? ולכמה שעות עבודה הייתם מבקשים כזה מחיר?
אציין שעדיין לא החלטתי אם לעשות את זה בדרימוויבר או בדרופל. בדרופל זה כנראה ילך לי יותר מהר.

בתודה מראש!!

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
את לא החלטת באיזה פלטפורמה?
לדעתי זה צריך להיות תלוי במה שהלקוח בעצם רוצה וטוב לו לא?
אם את בונה ב HTML [דרימוויבר זו רק תוכנת עזר, זה לא "אתר"] הלקוח יזדקק לעד לשירותיך לכל עדכון ועדכון שירצה באתר. בדרופל [אם את יודעת לעבוד עם זה] הוא יהיה יותר עצמאי ויוכל לעדכן חומר לבד בהנחה שתצליחי ללמד אותו.
את צריכה לשקול זאת ביחד עם הלקוח.
ואז להחליט.

אתר HTML הרבה יותר זול מאתר שבנוי בדרופל ולמתלמדת המחיר שנתת נראה סביר.

wmw

משתמש פעיל
D I G I T A L
נראה קצת מוגזם, אבל אי אפשר לדעת בלי פירוט מדוייקבכל מקרה שיהיה בהצלחה

wantstknw

משתמש רשום
נכתב ע"י תמנתי;1020244:
את לא החלטת באיזה פלטפורמה?
לדעתי זה צריך להיות תלוי במה שהלקוח בעצם רוצה וטוב לו לא?
אם את בונה ב HTML [דרימוויבר זו רק תוכנת עזר, זה לא "אתר"] הלקוח יזדקק לעד לשירותיך לכל עדכון ועדכון שירצה באתר. בדרופל [אם את יודעת לעבוד עם זה] הוא יהיה יותר עצמאי ויוכל לעדכן חומר לבד בהנחה שתצליחי ללמד אותו.
את צריכה לשקול זאת ביחד עם הלקוח.
ואז להחליט.

אתר HTML הרבה יותר זול מאתר שבנוי בדרופל ולמתלמדת המחיר שנתת נראה סביר.

תודה על התשובה. ללקוח זה לא משנה כי הוא רוצה שאני יעשה את כל העידכונים ויש עידכונים רק פעם או פעמיים בשנה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה