בניית אתר מכירות -

חמוץ מתוק

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
שלום לכל המקצוענים בפורום חשוב זה,

אני מעונין להקים אתר מכירות באינטרנט בתחום הדפוס ואני ממש בור ועם הארץ בכל נושא האינטרנט,
מבקש את עזרתכם,
א. המלצה על בונה אתרים מקצועי, אני רואה שיש כל מיני פלטפורמות של אתרים, ויש תבניתי ויש התאמה אישית, כעת המחיר לא כ"כ מגביל העיקר שהתוצאה עבורי תהיה הטובה ביותר.
ב. לאחר שהאתר נבנה איך מתחזקים אותו ביום יום, להחליף מוצרים, לעדכן מחירים וכדו' זה נעשה ע"י החברה שבונה את האתר, או שצריך להעסיק אדם שמטפל בכל הדברים הללו.

אשמח לעזרתכם והמלצותיכם

DigiTali

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בעיקרון החלפת מוצרים יכולה להעשות על ידך אחרי תדרוך קצר שתקבל..
ניתן כמובן להעסיק משהו שיתחזק לך את האתר תמורה תשלום שעתי

אלי רוזן

משתמש רשום
D I G I T A L
היי
להלן תשובות לשאלותיך:

1. איזה פלטפורמה כדאי לבנות את האתר ?
בא נתחיל בכך שיש מספר פלטפורמות שעליהן ניתן לבנות אתר מכירות
א. וורדפרס - בשילוב של מערכת מכירות ווקומרס.
ב. מערכת אופן קארט
ג. מג'טנו

עד לפני שנה בערך הייתי ממליץ לכל הלקוחות שלי לבנות אתרי תדמית בוורדפרס בלבד ואתרי מכירות באופן קארט או במג'נטו, אך לפני שנה המגמה השתנתה ומערכת ווקורמס של וורדפרס הפכה להיות ללא ספק למערכת הטובה ביותר לא רק לבניית אתר תדמית אלא גם לאתר מכירות, ולכן הייתי ממליץ לך לבחור אך ורק בוורדפרס.

ב. האם לכתוב קוד מאפס או להשתמש בתבנית מוכנה?
התשובה היא כזאת - ב -90% מהמקרים די והותר להשתמש בתבניות מוכנות מראש ואין שום סיבה בעולם לכתוב קוד אישי לאתר מאפס ובכך להקפיץ (ואף לזרוק לפח) אלפי שקלים.

ב- 10% בלבד מהמקרים ורק אם יש לך צורך באתר מאוד ייחודי עם פונקציות שלא קיימות, ושלא ניתן למצוא משהו דומה לו בכלל, ניתן לשקול אולי לכתוב קוד מאפס אך העלויות יהיו בהתאם.

ג. איך מתחזקים את האתר.
ישנם שתי רמות של תחזוקת האתר:
1. רמת הקוד של האתר - בדרך כלל יבוצע במסגרת חבילת שירות חודשית של האתר הכולל גם את האחסון של האתר.

2. שינוי והעלאת מוצרים - בדרך כלל כדי לחסוך בעלויות הלקוחות שלנו מבצעים את העלאות המוצרים לבד, והם עושים זאת לאחר שהם צופים בסרטוני הדרכה שהכנו בשבילם. אך אם בעל האתר רוצה אנו יכולים גם להעלות את המוצרים בשבילו בתוספת תשלום

בהצלחה, אלי רוזן.

חוי ליוש

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
D I G I T A L
תבדוק גם את http://www.e-shop.co.il/
וhttp://konimbo.co.il/
2 החברות המובילות כיום שהקימו תשתית משלהם להקמת חנויות אונליין
עם מערכת עריכת תוכן שאמורה להיות יותר נוחה מוורדפרס למשל שעלויות ההקמה בו גם זולות יחסית אבל מכיון שהוא לא מיועד לחנויות העריכה מאחורי הקלעים עם הרבה רעש רקע שלא נצרך.

המערכת של e-shop עשירה יותר בפיצ'רים שונים. (הם וותיקים יותר ומתפתחים כל הזמן)
הבנתי גם שלאחרונה בקונימבו יש קצת בעיות בשירות

נערך לאחרונה ב:

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אם זה לא אלפי מוצרים, ממליצה לבנות על מערכת של וורדפרס. המערכת מאד נוחה לך כבעל העסק לעדכן ולהשתמש.
בנוסף גם אופן הטיפול במוצרים לא מדי מורכב.
הרכישה עצמה דרך וורדפרס בד"כ קלה ונוחה לגולש ויוצרת אצלו חוויה טובה [אלא אם כן תבנה ע"י מישהו שלא מבין בתחום].

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה