Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
ואלו שלא טרחו אפילו לסדר אותו קודם :)

זה היה מכוון. הכל היה מכוון. גם מי שמצלם בלגן, מתכוון להראות לקוראים כמה הוא לא 'עושה פוזות'...
אין מצב שאדם צילם סתם כך בנונשלנטיות את החדר ושלח בלי מחשבה. אלו סופרים שיודעים מה המשמעות של פניה לציבור.

anotherית

משתמש סופר מקצוען
זה היה מכוון. הכל היה מכוון. גם מי שמצלם בלגן, מתכוון להראות לקוראים כמה הוא לא 'עושה פוזות'...
אין מצב שאדם צילם סתם כך בנונשלנטיות את החדר ושלח בלי מחשבה. אלו סופרים שיודעים מה המשמעות של פניה לציבור.
נכון
ולכן בדיוק הפריע לי.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
נכון
ולכן בדיוק הפריע לי.

הבעיה, בעיניי, היא בדרישה עצמה להוציא תמונות מתוך הבית. לא בדרך שכל סופר התמודד עם הדרישה הזו...
למרות שהרעיון, יש להודות, חמוד מאד.

Angular

משתמש סופר מקצוען
פרוג הוא רשת לכל דבר ועניין, וגם מייל יש לך מן הסתם.

אגב, לא אמרתי שהם אהבלים, או ש'אין להם חוש ביקורת'. הנידון בכלל לא היה על חוש ביקורת או לא, אלא על פיזור דעת, מוסחות קשב, והיכרות חלקית עם הנתונים, שיש לקוראי הרשת.
(זה בסדר, זה בסדר. פשוט זאת גישה כל כך מקובלת של אותם עיתונים עצמם. אין לכם היכרות עם הנתונים - כן, כן, טיפשים שאתם - ולכן אנחנו נגלה לכם אותם בצורה מבוקרת ומעוותת שלא לפגוע בנפשותיכם העדינות, ועל הדרך נדחוף לכם סיפור דפוק כי מה אתם יודעים, ויהיה בו מסר כל כך מפורש כי אם לא איך תבינו.
היה מובן שלא התכוונת, זה פשוט נגע בסטריאוטיפ).

אני הרגשתי קצת מושפלת כשראיתי שכל סופר אמור להראות לעולם את החלון שלו והשולחן שלו...
אני מתכנתת, ולא רואה קשר בין השפלה מסוימת שאחוש אם יורו לי לעשות עבודה שבעיני לא לכבודי, לבין לומר ללקוח, קח את התכנה הדפוקה הזאת כי אתה כזה חסר אינטליגנציה וחוש ביקורת, ועוד תגיד תודה.
אולי זה בגלל שאני לא סופרת, אבל בעיני אין כאן מקום להשוואה.

נערך לאחרונה ב:

anotherית

משתמש סופר מקצוען
אני הרגשתי קצת מושפלת כשראיתי שכל סופר אמור להראות לעולם את החלון שלו והשולחן שלו...

הבעיה, בעיניי, היא בדרישה עצמה להוציא תמונות מתוך הבית. לא בדרך שכל סופר התמודד עם הדרישה הזו...
למרות שהרעיון, יש להודות, חמוד מאד.

ושתינו עושות את מלאכתינו נאמנה :)
את כסופרת, שמפריע לך שכל סופר אמור להראות לעולם את החלון שלו והשולחן שלו...
ואני כקוראת, שסופא מצלם בלגן, ומתכוון להראות לקוראים כמה הוא לא 'עושה פוזות'...

וו החיבור

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
אז כנראה שעדיין יש מקום לביקורת על עורכי העיתונים שבמקום להשקיע ביצירת תוכן משמעותי ומעניין בוחרים בדרך הקלה ומתעללים בכותביהם למען יצליחו לעבות את העיתון בעוד כמה עמודים.
רק אני (שלא נמנית על קהילת קשיי ההבנה) לא ירדתי לעומק דעתו של הרעיון?
הדבק מדריכות שנשפך שם בין החלון לסיפור היה בכמות נדיבה למדי.
ואגב,
אחרי התמונה של המחשב שנה שעברה,
והחלון השנה,
לשנה הבאה, לא נותר אלא להמתין לסיור וירטואלי מלא ברחבי הבית...

אולי מעניין אותך גם...

לוח לימודים

מסלולי לימוד שאפשר לההצטרף
אליהם ממש עכשיו:

25.06

י"ט סיון

פתיחת מסלול

קורס עריכת וידאו

מלגות והנחות משמעותיות!

25.06

י"ט סיון

פתיחת מסלול

קורס פיתוח ובניית אתרים

מלגות גבוהות!

25.06

י"ט סיון

וובינר מרתק

האם אפשרי לפתח קריירה משגשגת בלי לוותר על לימוד התורה?

וובינר מרתק בנושא "עיצוב על זמני" עם מעצב העל החרדי שפיתח קריירה משגשגת לצד לימוד התורה ואורח חיים חרדי מלא

הכניסה חופשית!

27.06

כ"א סיון

פתיחת מסלול:

התכנית המקצועית להכשרת אדריכלי פנים ומעצבים

לעבוד בתחום האדריכלות תוך שנתיים בלבד! וללמוד תכנים בלעדיים שיתנו לך יתרון ענק וביקוש גדול בשוק!

מסלול לגברים

27.06

כ"א סיון

השקה חגיגית!

עיצוב גרפי ודיגיטל - בסילבוס חדש ומטורף!

מלגות גבוהות!

30.07

כ"ד תמוז

פתיחת מסלול

מאסטר בשיווק דיגיטלי

מלגות גבוהות!

9.09

ו' אלול

פתיחה חגיגית:

קורס פרסום וקופי+

איך מפיקים קפמיינים לחברות הכי גדולות בשוק? איך בונים אסטרטגיה מדוייקת? מהו המסר? כתיבה שיווקית, קופי ויצירתיות, ואפילו כתיבה לסושיאל ולדיגיטל!

עם תכני AI

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה רֹעִי לֹא אֶחְסָר:ב בִּנְאוֹת דֶּשֶׁא יַרְבִּיצֵנִי עַל מֵי מְנֻחוֹת יְנַהֲלֵנִי:ג נַפְשִׁי יְשׁוֹבֵב יַנְחֵנִי בְמַעְגְּלֵי צֶדֶק לְמַעַן שְׁמוֹ:ד גַּם כִּי אֵלֵךְ בְּגֵיא צַלְמָוֶת לֹא אִירָא רָע כִּי אַתָּה עִמָּדִי שִׁבְטְךָ וּמִשְׁעַנְתֶּךָ הֵמָּה יְנַחֲמֻנִי:ה תַּעֲרֹךְ לְפָנַי שֻׁלְחָן נֶגֶד צֹרְרָי דִּשַּׁנְתָּ בַשֶּׁמֶן רֹאשִׁי כּוֹסִי רְוָיָה:ו אַךְ טוֹב וָחֶסֶד יִרְדְּפוּנִי כָּל יְמֵי חַיָּי וְשַׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה לְאֹרֶךְ יָמִים:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה