ביטול קיצורי מקשים

• פותח הנושא kcbv
  • פורסם בתאריך

kcbv

משתמש צעיר
D I G I T A L
ישנם כמה קיצורים שמציקים לי בפעילות במאיה, ואיני יודעת איך לבטלם
לדוגמה f8 מפעיל לי את האייטונס, וברצוני לבטל זאת.
תודה מראש

ShimmyLev

משתמש צעיר
פשוט מאוד:

System Preferences->Keyboard->Use all F1, F2 etc. keys as standard function keys

בנוסף- לגשת ל System Preferences->Mission Control ולוודא שכפתור F לא מוגדר לפעילות כל שהיא.
(במערכות ישנות ייתכן כי ה Exposé יופיע במקום Mission Control)

kcbv

משתמש צעיר
D I G I T A L
תודה, ניסתי שם הבוקר ולצערי לא הצלחתי.
בבקשה אולי תוכל לכוון אותי ישירות לf8 שמפעיל את האיטונס
מליון תודות

קבצים מצורפים

• Screen Shot 2014-08-20 at 8.26.16 PM.png
    KB 68.5 · צפיות: 41
  • Screen Shot 2014-08-20 at 8.26.36 PM.png
    KB 84.5 · צפיות: 47

kcbv

משתמש צעיר
D I G I T A L
תודה ענקית
עכשיו זה מצוין
מלבד הכפתורים של f10 f11 f12 ששמשו שליטה על הקול עכשיו גם עם בטלתי את ה-וי שהיה עליהם, אבדתי את השליטה על הקול

ShimmyLev

משתמש צעיר
לא איבדת שליטה על הקול. פשוט תקיש עליהם עם שילוב של Fn...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה