דרוש מידע ביטוח תלמידים איך תובעים?!

• פותח הנושא A F
  • פורסם בתאריך

A F

משתמש מקצוען
בננו שבר את ידו בגן (חיידר) אמרו לי שיש ביטוח תלמידים דרך העיריה יש למישהו נסיון?!

שולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צריך ללכת למחלקת חינוך של העיריה אליה שייך המוסד
להם יש את כל הטפסים וההוראות המדויקות
(וזה בהסתמך על כך שהמוסד עשה את המוטל עליו ודיווח לקב"ט בזמן והגיש את כל הטפסולוגיה הנדרשת. אם לא - כבר תאלצו ללכת לעו"ד ולעבוד קשה יותר)

• תודה
Reactions: A F

A F

משתמש מקצוען
צריך ללכת למחלקת חינוך של העיריה אליה שייך המוסד
להם יש את כל הטפסים וההוראות המדויקות
(וזה בהסתמך על כך שהמוסד עשה את המוטל עליו ודיווח לקב"ט בזמן והגיש את כל הטפסולוגיה הנדרשת. אם לא - כבר תאלצו ללכת לעו"ד ולעבוד קשה יותר)
המוסד אמר לי: הילד מבוטח בעיריה ונתנו לי מייל של סוכן הביטוח ושאני ידבר אתו אחרי הניתוח.

שולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
המוסד אמר לי: הילד מבוטח בעיריה ונתנו לי מייל של סוכן הביטוח ושאני ידבר אתו אחרי הניתוח.
אוקי, אז מזכירות מחלקת חינוך קיצרו את הדרך ונתנו לך ישירות את מספר הטלפון של סוכן הביטוח. תפני אליו והוא אמור להנחות אותך בכל השאר.
אני עונה מנסיון כאב"ט במוסד חינוכי, שעל פי ספורי הורים שקרו (ב"ה לא רבים, אבל היו) שכך זה התנהל ודי בקלות.
בד"כ האבר הבעיתי לתביעה זה השיניים. ביד לא אמור להיות קושי בפרט כשהנזק (במקרה שלך ניתוח ועלות כספית גבוהה) מגובה בהוכחות וקבלות.

בהצלחה ובשורות טובות!

• תודה

שיראז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ביטוח ילדים לא מכסה כמעט כלום

תבררו טוב

• תודה

A F

משתמש מקצוען
תודה ענקית על העזרה והאיכפתיות

A F

משתמש מקצוען
ביטוח ילדים לא מכסה כמעט כלום

תבררו טוב
אין לי ברירה אני לבני יקח את הטוב ביותר ואם יהיה החזרים מה טוב כרגע איך אומרים?! "כל בעיה שאפשר לפתור בכסף זה לא בעיה"........ (ומה עושים שהבעיה זה כסף..... ה' עוזר עזר ויעזור)

גיטיgiti

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
בביטוח תלמידים הכיסויים נמוכים מאוד. ועדיין גם 3000 ש"ח זה כסף.
דברי עם סוכן הביטוח ואם יש צורך בעו"ד הוא לוקח בדר"כ 30% מהתביעה

• תודה

A F

משתמש מקצוען
בביטוח תלמידים הכיסויים נמוכים מאוד. ועדיין גם 3000 ש"ח זה כסף.
דברי עם סוכן הביטוח ואם יש צורך בעו"ד הוא לוקח בדר"כ 30% מהתביעה
אני לא מסוג האנשים שמצפים להתעשר מזה אבל לפחות את ההוצאות.......

גיטיgiti

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
אני לא מסוג האנשים שמצפים להתעשר מזה אבל לפחות את ההוצאות.......
אני בעד מה שמגיע מגיע.
אבל חשוב להבין ביטוח תלמידים זה לא ביטוח צד ג'. בצד ג' מוציאים הרבה כסף.

• תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה