עזרה ביטוח דירה

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
איפה מומלץ לעשות ביטוח דירה??

אם יש לכם סוכנים מומלצים אשמח לקבל המלצות.

A052

משתמש סופר מקצוען
מומלץ גם לבדוק אחרי שמדברים עם סוכן, גם מול החברות הישירות.
ביטוח ישיר וAIG ששניהם די זולות בזה.

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מומלץ גם לבדוק אחרי שמדברים עם סוכן, גם מול החברות הישירות.
ביטוח ישיר וAIG ששניהם די זולות בזה.
בגלל זה אני רוצה מספרים של כמה סוכנים על מנת לעשות השוואת מחירים

A052

משתמש סופר מקצוען
ביטוח ישיר וAIG זה לא סוכנים זה חברות ישירות, רק דרך החברה ישירות מקבלים הצעה.

שניאור רובינשטיין

משתמש מקצוען
אני עשיתי אצל אחד בשם כץ 0584904090
הוא עשה לי ביטוח דירה באילון
תעדכן בסוף אצל מי עשית, לתועלת הציבור

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
תודה על העזרה,
אני יעדכן איפה בסוף עשיתי,
כרגע מחכה מכמה חברות שיחזרו אלי לתת לי הצעה

לוי ו.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
בסופו של דבר עשיתי ביטוח דרך חברת 'רפאלי ביטוחים',

פניתי למנכ"ל שלהם בשעות הבוקר דרך הוואצפ (הגעתי אליהם אחרי שכמה חברות אמרו לי שנציג יחזור אלי ועדיין לא חזרו אלי) והוא מיד העביר את הפניה שלי לנציגה הרלוונטית,
בשעה 21:30!! המנכ"ל שלח לי הודעה בחזרה לוודא שהסתדרתי וקיבלתי מענה.
גם מבחינת מחיר, גם מבחינת שירות וגם מבחינת מהירות מענה הם ניצחו מקום ראשון!!

פניתי גם לאחד מהמספרים ששלחו פה והוא בהתחלה אמר שלא יכול היום רק בעוד כמה ימים וכשניסתי להסביר שזה דחוף הוא פשוט ניתק לי את השיחה בפרצוף,

יש עוד 2 חברות שפניתי ואחת מהם חזרו אלי מיד ואמרו שנציג של חברה גדולה שהם עובדים איתה יחזור אלי ולבינתיים לא חזרו אלי, החברה השניה השארתי להם הודעה ביום חמישי דרך הוואצפ היה שם נציג שאמר שיעביר את הפניה וביום ראשון שאלתי שוב מה קורה ואמרו שוב שיעבירו פניה לנציג שיחזור והבוקר אף התקשרתי אליהם ושוב פעם רק להשאיר שפניה ותוך כמה ימים יחזרו אליך.. וכו' וכו'.

אני בכוונה לא כותב שמות של החברות הנ"ל כדי לא לפגוע להם בפרנסה אבל אם יש מישהו שרוצה ביטוח במחיר טוב, בשירות טוב וזמינות גבוהה אני ממליץ על חברת 'רפאלי ביטוחים' - ‎02-537-7177

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה