דרוש מידע ביות מלא בשערי צדק

קנגה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אשמח לדעת מניסיון, האם יש עזרה מהאחיות בהחלפת טיטול, רחצת התינוק, הנקה וכו'? יש נכונות ואפשרות לעזרה או לא?
חוץ מיועצת הנקה, וגם בשעות הלילה.
באופן כללי אם יש מישהי שהתנסתה אשמח ליצור קשר בפרטי אם אפשר.
תודה רבה!

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
יש עזרה בטיפול בתינוק.
הם מאד נכונים לעור לא מתחילים לשמירה על התינוק אבל במידה ויש רוגע אז יצא לי שלקחו לשעתיים בלילה את התינוק לעמדת האחיות והשגיחו עליו.
ב6 שנים האחרונות החויה בביות המלא רק השתפרה שם והיחס של הצוות לבלי הכר.

חלון בלון

משתמש צעיר
בעיקרון האחיות נחמדות עם נכונות לעזור במיוחד בנושא ההנקה, כשאני הייתי שם האחיות לא יכלו לעזור לי כלל בלקיחת התינוק כשהתקלחתי כנראה בגלל עומס אבל לקלח את התינוק, החלפת טיטול וכו עזרו לי בכייף,

יראת גאולה

משתמש מקצוען
אני חושבת שזה תלוי באחות,
רוב האחיות נחמדות ורוצות לעזור.
חלק מהתפקיד שלהן זה לתת הדרכה לגבי החתלה ורחצה וכו'.
אבל לא תמיד הן יעשו את זה במקומך ...

משהיא מוכנה להסביר לי איך זה עובד כשאת צריכה להתקלח וכו?
או שמכניסים את העריסה לחדר השירותים,
או שעושים את זה כשמישהו מבקר אותך,
או שמנסים אצל האחיות (אבל זה לא חלק מהתפקיד שלהן. תלוי בעומס ובנחמדות).
אפשר גם לנסות בזמן של בדיקת רופאים בתינוקיה (לפחות במחלקה ג' זה אפשרי. אני לא יודעת לגבי מחלקה ד' איפה עושים את הבדיקות).

דירות קיט בירושלים

נופש בירושלים
מנוי פרימיום
אם התינוק רגוע ולא בוכה אז הם מכניסים בתינוקיה לכמה דקות בכיף...
גם שהלכתי לאכול ביקשתי לשמור עליו
אצלי זה היהה ממש חוויה
בהצלחה

bnoya

משתמש מקצוען
יש עזרה ונכונות מאוד גדולה
יש בתינוקיה בד"כ בנות שירות שאפשר לבקש מהן לשמור על התינוק לכמה דקות
אני תמיד קיבלתי עזרה מהאחיות, כולן היו נחמדות והסכימו לעזור. הייתי דיי לחוצה עם האמבטיה והן תמיד עזרו לי וקילחו אותו לידי ואיתי.
בערב שבת הוא צרח בלי הפסקה ופתאום האחות הגיעה ואמרה לי תני לי אותו את צריכה להתארגן לשבת להדליק נרות, תתארגני בנחת, תדליקי נרות ותתפללי, הוא אצלי עד שאת מסיימת.
חימם לי את הלב שהיא שמה לב גם לצרכים שלי ודאגה לנו.
אני נהנתי מאוד.

ברקוני

משתמש צעיר
אני ילדתי לפני שנה וחצי
האחיות מאד נחמדות ואדיבות שמרו לי על התינוק בכל הזדמנות שביקשתי מהן
לדוג כמה דק' כשרציתי להסתובב עם בעלי למטה להיכנס לחנויות כשהלכתי לאכול שאלו אותי אם אני רוצה להשאיר אצלן הרגשתי ממש בנופש!!!
הייתי במחלקה ג רוב הזמן בחדר לבד

מנהלת ת'עולם

משתמש צעיר
אפשר להסביר לי מה הרעיון של ביות מלא??
אני ילדתי בהר הצופים הם מחזיקים את התינוק בלילה מ10 ועד 5 בבוקר, אני לא מבינה למה נשים אוהבות את זה?! יהיה להם מספיק זמן בבית להיות עם התינוק, כולו 2 לילות,
למה לא לקחת רגיל ומקסימום אם זה מתאפשר תחזיקו את התינוק אצלכם?!
או שאולי אתם צריכים את זה שזה חדר פרטי?! :unsure:

שיינא פרידמן

משתמש צעיר
אני ילדתי בהר הצופים הם מחזיקים את התינוק בלילה מ10 ועד 5 בבוקר, אני לא מבינה למה נשים אוהבות את זה?! יהיה להם מספיק זמן בבית להיות עם התינוק, כולו 2 לילות,
דבר ראשון יש תינוקים שהם צהובים ורק בביוט מלא את יכולה להיות עם התינוק וחוץ מזה זה הזמן הכי קריטי זה הקשר בין האמא לילד אפילו הנקה וכו

יראת גאולה

משתמש מקצוען
מי שנוח לה שבלילה התינוק נמצא בתינוקיה - בשביל זה האפשרות הזו קיימת.

באופן אישי, הרבה יותר נוח לי בבית המלא.
רגוע לי כשהתינוק לידי. נוח לי להניק אותו לידי בלילה, מאשר שיבואו להעיר אותי ואצטרך לקום לחדר הנקה. מאוד מאוד נוח שאת הבדיקות מגיעים לעשות לידי, והרבה יותר נעים לתינוק כשדוקרים אותו תוך כדי הנקה למשל, או בכלל שבודקים אותו כשהוא בידיים של אמא.
(אני מניחה שאת החיסון של גיל חודש כולן נותנות כשהתינוקי מחובק בידיים של אמא. למה לא לעשות את זה גם בחיסון של גיל יום?)
לא מלחיץ אותי לחתל אותו, ובשערי צדק יש בחדרים כיור נוח מאוד כדי לשטוף את התינוק. ככה אני רגועה שהוא מטופל הכי טוב, והמעבר לעולם לא כ"כ קשוח לו... ממשיך להרגיש את אמא כמה שיותר.
דווקא בבית אח''כ, לפעמים יותר קשה לטפל בקטן כי יש עוד אחים שצריכים את אמא... ביומיים האלו זו הזדמנות להיות איתו כל כולי.

ברקוני

משתמש צעיר
בביות מלא את מהרגע הראשון עם התינוק שילדת ושחיכית לו 9 חודשים, וכן גם תחשבי עליו,על התינוק יצא ממקום סגור וחמים ומכיר את קולך לתינוקיה רועשת מוצפת פלורוסנטים וכולם צורחים....ממש חרדה בשבילו
היה לי תינוק באחת הלידות שבגלל מצב מסוים היה בתינוקיה ואני עוד כל שניה הלכתי לקחת אותו ורק בזמנים של בדיקות שחייבים להחזיר החזרתי וראיתי אימהות שמלהגות להנאתן בחדר אוכל..... שעותתתתתת...... וחשבתי שאם היו יודעות שהתינוק שלהם בן כמה השעות צורח הם לא היו משאירות אותו בדיוק כמו תינוק בן שנתיים צורח לחסדיה של אחות זרה כמה שהיא הכי מסורה זה לא כמו טיפול אישי אצל אמא
ושוב אני לא מכלילה לא כל פעם אפשר וחייבים ביות מלא
אבל להבין שזה לא מלכתחילה להשאיר בתינוקיה, ולחשוב שזה הגיוני זה לא

מנהלת ת'עולם

משתמש צעיר
תשמעו............ כל הכבוד לכם,
אז אני מאוד קרה בענין, וחושבת שאימא שיש לה הזדמנות קצת לנוח ולאגור כוחות זה הזמן שלה כולו יומיים של חסד, אני גם לא מניקה בחדר לידה מאוה סיבה שאני רוצה לחזור לכוחותיי ולא לקרוס חלילה, ואל תחשבו שאני חלשלושונת..... אחרי שבועיים מהלידה אני מסתובבת בכל העולם......... אבל כשנותנים לי פסק זמן אני לוקחת את זה בשתיי ידיים.......

החכמה צודקת

משתמש מקצוען
אז אני מאוד קרה בענין, וחושבת שאימא שיש לה הזדמנות קצת לנוח ולאגור כוחות זה הזמן שלה כולו יומיים של חסד, אני גם לא מניקה בחדר לידה מאוה סיבה שאני רוצה לחזור לכוחותיי ולא לקרוס חלילה, ואל תחשבו שאני חלשלושונת..... אחרי שבועיים מהלידה אני מסתובבת בכל העולם......... אבל כשנותנים לי פסק זמן אני לוקחת את זה בשתיי ידיים.......
זה בדיוק ההבדל.
ההגיון אומר ששבועיים אחרי לידה לא מסתובבים בכל העולם גם אם זה מאוד מתחשק ומגרה כי זה הזמן כמה שפחות להתאמץ .
רוב האימהות לא יקרסו מטיפול בתינוק ניו בורן אלא מלהסתובב בכל העולם......

יראת גאולה

משתמש מקצוען
בעבר חשבתי כמוך.
אחרי לידה אחת שעשיתי ביות מלא,
ראיתי שבשבילי זו מנוחה הרבה יותר רגועה ומוצלחת,
וגם אחרי שזה בתודעה שלי, אני לא מסוגלת לעשות אחרת לקטנצ'יק.

bnoya

משתמש מקצוען
עד שלא מנסים לא יודעים :)
מה שאני אהבתי בשערי צדק זה שאין לחץ על ביות מלא, ז"א גם אם בחרת בביות מלא אבל קשה לך, תקבלי את מקסימום העזרה הנדרשת, בשונה ממקומות אחרים שבחלקם מסתכלים עליך כאמא מזניחה על שאת מעזה לשים את התינוק שלך בתינוקיה ולא לקחת ביות מלא.

e b p

משתמש מקצוען
תמיד חשבתי שביות מלא זה חשוב אבל גם בתינוקיה לא קורה כלום...
עד שפגשתי אחות בתינוקיה שאמרה לי תעשי טובה תמיד אבל תמיד תעשי ביות.
שכל אחת תעשה מה שהיא מרגישה אחר משפט כזה...
(וזה היה במעייני)

רות אא

משתמש רשום
למי שיש אפשרות וכח, ביות מלא זה תענוג,
אמא ותינוק.. בזמנים שלהם וברוגע שלהם..
אפשר להניק כל הלילה בחדר ולא צריך לצאת לחדר הנקה,
אני לא מצליחה לנוח בלי שהתינוקי לידי..
בשערי צדק, יש מחלקה ד 1,
כדאי לבקש, היא מחלקה ברמה גבוהה ( היתה אמורה לשמש כ"פינוקית"..)
והאחיות שם מדהימות!! מסייעות ככל יכולתן ודואגות לאמא ולתינוקי במסירות!
קשובות כל הצרכים..
מחלקה מאוד קטנה ורגועה.

מנהלת ת'עולם

משתמש צעיר
לכל הביות מלא............
תמשיכו להנות ולסתור את האופציה של תינוקייה,
אני המשיך לדגול בכיף ובתענוג שלשים את התינוק בצד ברגע שמגיע אלי אורחות, ועם כל הכבוד קודם צריך לדאוג לצרכים של האם ואח"כ לילדים, אחרת מי ייתן להם??
ולגבי מי שצחקה שאני יוצאת אחרי שבועיים, שתמשיך לצחוק...... אני ראיתי בבית החלמה את כל האלה שלקחו ביות מלא איך הם נראות....... אני בבית החלמה מסתובבת כמו מלכה יודעת לנצל את ההזדמנויות שנותנים לי......
אבל זכותה של כל אחד לעשות מה שבא לה!!!
(לא רציתי להגיב... אבל אמרתי שאין סיכוי שכל פרוג הם אימהות שלוקחות ביות מלא, רק זלזלתם כל כך בתינוקייה, אז רציתי קצת להשתיק!)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה