>>>>>>~~~~~~ בחירות לניהול הפורום - כנסו והצביעו >>>

מצב
הנושא נעול.

מרגלית ויסברג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
האשכול הזה הולך וניהיה משעשע מרגע לרגע.

חברה קחו דברים בפרופורציות.

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י צילומנציה;1937598:
את לא באמת מחכה לתשובה... :eek:
אבל יש לה טעם טוב, שתיהן היו מהטופ, מקסימום אגיד לך מי Y :rolleyes:

תגידי לה שתלך לאסתר :)

eg

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
נכתב ע"י צילומנציה;1937598:
את לא באמת מחכה לתשובה... :eek:
אבל יש לה טעם טוב, שתיהן היו מהטופ, מקסימום אגיד לך מי Y :rolleyes:

:):)

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אוח, איזה חבל שנעצר כאן...
פשוט מרתק!!!

הרבה פעמים אני נכנסת לפה פותחת אשכולות וצופה בהם משני הכיוונים, הן מכיוון הצלם\ת והן מכיוון הלקוח, מענין אותי לחוש את התחושה, ובאמת אני אומרת לעצמי כשאני נפגשת עם ניק\ית זה או אחר\ת שלעולם לא היתי הולכת אליו\ה אם זה מה שהיא משדרת.

אולי שמתם לב אולי לא, הפסקתי להעלות תמונות, לא, לא בגלל שהפסקתי לצלם :)
הפסקתי כי התגובות הפסיקו להיות ענייניות, למרות שיש כאלו שבהחלט נותנים את הכיוון, את התמיכה הדרושה, ויש כאלו שחושבים שככל שיקטלו יותר וככל שישדרו התנשאות ייראו מומחים יותר...

כך שאני נכנסת, מסתכלת, מנתחת, לפעמים לפעמים מעירה, וכמעט שלא מעלה, אני מצלמת המון, ולמרות שאני יודעת שהיתה לי האופציה להתמך בפורום, אני מעדיפה שלא "לפתוח" תיבת פנדורה, כי או שיגיבו וירסקו אותי, (כי התגובות הן לא...) גם באישי...
או שלא מגיבים, ואז אני ממילא מבינה שהתמונה פשוט לא יפה, כי גם לא מצלצלים וגם לא מגיבים, אז חבל להעלות כשממילא הפכתי לשקופה

ותודה לכל מי שקרא עד כאן.

יונה יונה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י שושיה;1937756:
ויש כאלו שחושבים שככל שיקטלו יותר וככל שישדרו התנשאות ייראו מומחים יותר...

זו השמצה גסה.
כבר המון המון זמן לא ניתקלתי כאן בתגובות מזלזלות או מתנשאות באשכול של חו"ד לתמונה.
תמונה לא טובה לא מקבלת תגובות בדיוק בגלל שפוחדים שהן לא תתקבלנה בעין יפה והתגובה שלך כאן רק מוכיחה את זה.

(-או שהתיבה הפרטית שלך תוצף בכל מיני מתיפיפים על זה שאתה הורס למעלה התמונה את החיים:cool:)

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מאד מבין את שושיה!
יש כאן רוח תוקפנית נורא, יש כאן לפעמים קרירות נוראית.
אנשים לפעמים רועדים להגיב כאן. זה קורה רק כאן בפורום
צילום! בואו תראו איך יורדים אל העם בפורומים אחרים כאן בפרוג.
בפורום תלת מימד למשל, יש לא רק ירידה אל העם, יש פירגון וחיבוק
לכל מתחיל, אחד נותן כח לשני, כאן הסיפור שונה מאד!
כמובן שיש כאן גם אנשים טובים ונחמדים, אין ספק בכלל.

(למה למשל להשתמש בביטוי השמצה גסה? למה שלא
נקשיב לה? היא השמיצה מישהו ספציפי, היא רק סיפרה מה
עובר עליה).

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
...

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
...
....

RacheliM

משתמש סופר מקצוען
קצת יצאתם מהפוקוס והרגישות פה ירדה... לא בטוחה שהתריס יחזיק מעמד ככה...

esti gefner

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שושיה;1937756:
אוח, איזה חבל שנעצר כאן...
פשוט מרתק!!!

הרבה פעמים אני נכנסת לפה פותחת אשכולות וצופה בהם משני הכיוונים, הן מכיוון הצלם\ת והן מכיוון הלקוח, מענין אותי לחוש את התחושה, ובאמת אני אומרת לעצמי כשאני נפגשת עם ניק\ית זה או אחר\ת שלעולם לא היתי הולכת אליו\ה אם זה מה שהיא משדרת.

אולי שמתם לב אולי לא, הפסקתי להעלות תמונות, לא, לא בגלל שהפסקתי לצלם :)
הפסקתי כי התגובות הפסיקו להיות ענייניות, למרות שיש כאלו שבהחלט נותנים את הכיוון, את התמיכה הדרושה, ויש כאלו שחושבים שככל שיקטלו יותר וככל שישדרו התנשאות ייראו מומחים יותר...

כך שאני נכנסת, מסתכלת, מנתחת, לפעמים לפעמים מעירה, וכמעט שלא מעלה, אני מצלמת המון, ולמרות שאני יודעת שהיתה לי האופציה להתמך בפורום, אני מעדיפה שלא "לפתוח" תיבת פנדורה, כי או שיגיבו וירסקו אותי, (כי התגובות הן לא...) גם באישי...
או שלא מגיבים, ואז אני ממילא מבינה שהתמונה פשוט לא יפה, כי גם לא מצלצלים וגם לא מגיבים, אז חבל להעלות כשממילא הפכתי לשקופה

ותודה לכל מי שקרא עד כאן.

שושיה את כל כך צודקת!

מאותו סיבה גם אני הפסקתי להעלות-לא ראיתי כ"כ סיבה-וזה גם ממש לא כי הפסקתי לצלם..(אולי זה נובע גם מיתר עומס;))

אם אני רוצה ח"ו או שיתוף אני המון מעבירה סתם עם צלמות דרך המייל..

אבל אם נדפדף לפורום לממש לא מזמן אפילו שנה שנתיים נראה שהפורום היה יותר עניני ומקצועי מבחינה אחרת.

פעם מי שהעלתה תמונה יכלה לקבל גם תגובה של- 'יפה' 'ומקסים' אבל זה היה בודדים-כי כל השאר הגיבו מקצועית

לדו' 'תמונה מקסימה-הייתי קורפת כך/אחרת הייתי מקמפזת בצורה שונה.. היה שאלות על אופן התאורה ועצות לשדרוג.. וכו'..

מי שהגיב בא בקטע של לקדם לא בקטע של אם אני קוטלת אז סימן שאני יודעת ושאני הצלמ/ת הכי גדול/ה בעולם:eek:

אלה יותר בצורה ענינית ומקדמת..

והצלמות פה אחת אחת מקצועיות עם הרבה ידע וכיף איתם אבל נהיה פה מין..:( פורום לא ברור שצלמות מעלי הסבירו קצת יותר למה..

יונה יונה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לדעתי הפורום כאן סובל מרגישות יתר (לכל מיני דברים....)

כל הזמן צועקים כאן על עוקצנות וקרירות ואני מחפשת כאן משהו דומה לזה ולא מוצאת.
אשכולות מ 2008 נראים ככה.
אשכולות 2015 מלאים ב"חמודדדדדי" "מאמם" "צלמת-על".

נכון, אני לפעמים עוקצנית (-מודה באשמה:eek:), אבל זה אף-פעם לא באשכול על תמונה ספציפית.
ואני חושבת שההערות שלי ניתנות בצורה נכונה ולא מזלזלת, אם יש לך דוגמה לתגובה מתנשאת שלי על תמונה מסוימת אני אשמח ללינק, כדי שאדע לא לחזור על זה.

יונה יונה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
שושיה למה ערכת?
אני לא עשויה מסוכר- מותר לצעוק עלי. זה בסדר.

esti gefner

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י יונה יונה;1937817:

אשכולות 2015 מלאים ב"חמודדדדדי" "מאמם" "צלמת-על".

נכון, אני לפעמים עוקצנית (-מודה באשמה:eek:), אבל זה אף-פעם לא באשכול על תמונה ספציפית.
ואני חושבת שההערות שלי ניתנות בצורה נכונה ולא מזלזלת, אם יש לך דוגמה לתגובה מתנשאת שלי על תמונה מסוימת אני אשמח ללינק, כדי שאדע לא לחזור על זה.

נחמי נשמה לא דברתי ספציפית על אף אחד ואפילו צלצלתי למה שכתבת למעלה-הפורום לא קוטל..

אבל בגלל שאין פה כ"כ דרך אמצע..אז גם לא מגיבים עניני...

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י יונה יונה;1937819:
שושיה למה ערכת?
אני לא עשויה מסוכר- מותר לצעוק עלי. זה בסדר.

לא ערכתי בגללך, ערכתי בגלל הדברים, הנכונים לטעמי, של גולן.

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י יונה יונה;1937817:

אשכולות 2015 מלאים ב"חמודדדדדי" "מהמם" "צלמת-על".

נכתב ע"י יונה יונה;1937825:
אסתי, זו היתה תגובה לפוסט המחוק של שושיה.

סורי, לא יודעת לתת לינקים (טכנית), ואני באמת לא מתכוונת שנתחיל פה "באורי-מילים"

נתתי לך כיוון למחשבה, את מצדיקה אותי נכון? אז....

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מרשה לעצמי להעיר כצופה ותיקה וכלקוחה פוטנציאלית ..
א. לעולם לא אצטלם אצל כל המתנשאים/ות והמורידים כי חשוב לי היחס יותר מהמקצועיות ..
ב . אני נכנסת לכאן גם כדי לקבל השראה איך להלביש את הילדים שלי
קחו לתשומת לבכם כל מי שמעלה תמונה עושה לעצמו בעצם פרסום. תעשו את זה בחיוך

יונה יונה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י רותי12;1937859:
מרשה לעצמי להעיר כצופה ותיקה וכלקוחה פוטנציאלית ..
א. לעולם לא אצטלם אצל כל המתנשאים/ות והמורידים כי חשוב לי היחס יותר מהמקצועיות ..
ב . אני נכנסת לכאן גם כדי לקבל השראה איך להלביש את הילדים שלי
קחו לתשומת לבכם כל מי שמעלה תמונה עושה לעצמו בעצם פרסום. תעשו את זה בחיוך

א. האם ברור לך שהיחס ללקוחות הוא יחס ללקוחות, וגם אם מישהו/י בפורום כאן מקטר/ת על לקוח. הלקוח עצמו מקבל שירות עם חיוך?

ב. מה? -מגניב לגמרי. :)

שולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י יונה יונה;1937861:
א. האם ברור לך שהיחס ללקוחות הוא יחס ללקוחות, וגם אם מישהו/י בפורום כאן מקטר/ת על לקוח. הלקוח עצמו מקבל שירות עם חיוך?

אולי עם חיוך ואולי עם חיוך מעושה.
אופי ומידות זה לא דבר שמלבישים ומפשיטים רק בשביל התמונות

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה