>>>>>>~~~~~~ בחירות לניהול הפורום - כנסו והצביעו >>>

מצב
הנושא נעול.

חיננית :)

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י דוד דנברג;1938579:
אמן וכו׳

אבל זה יכול לבוא גם ע"י השתדלות מאת בני התמותה, יצירי אנוש שנבאו בצלמו
פעילות אקטיבית ופסיבית ... עניין להנהלה
עניין ה"וועד" יכול לפעול ישועות, מספר ניקים שיתאגד לכתוב ולהתנהל בנוסח שונה, ולו רק בשביל לא להוציא את הזאב הבודד עם התואר הלא מחמיא "כלבה".

אני מאד בדעה מה שאמרת לעיל.
ואני מעידה על עצמי שלולא הערות וביקורת שקיבלתי פה מצלמים\ות מנוסות וטובות על תמונות שהעלתי..
לא הייתי מגיעה להיכן שאני היום.
יש לי שאלה אחרת:
כשצלמת נכנסת לפורום ציור\תלתמימד\גרפיקה\תכנות וכו'
היא בכלל מעיזה להביע דעתה??
כולה עושה לייק. ואהבתי. וזהו. היא צלמת - מישהו ביקש את דעותיה??

למה בפורום הזה כל אחד בטוח שאם הוא מחזיק מצלמה הוא כבר "כוכב" ומסוגל לענות מה ואיך שבא לו. ...
1)יש אפשרות לעלות ב "שיתוף" ואז הלקוח יעשה לייק או לא, ללא תגובות. (סוג של פרסום)
2)ויש אפשרות לעלות ל "חו"ד ועצות לשיפור" שם הצלמ\ת ידעו שהם יקבלו המון דעות (כמספר האנשים) ;) ואין צורך לקחת אישי וללב כ"כ מה שאומרים -
כל אדם מתחבר למשהו אחר בסוף.

רק בדרך הקלה והזרימה החלקה יהיה פה רגוע וכייף ונחמד לכולם.
ושוב הלוואי ונצליח.

דוד דנברג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
כולם פה יכולים להעיד על עצמם שביקורת ועידוד קדמה אותם מאוד. ביקורת ועידוד שבאה מניק שלא ביזבז את "מכסת הכתיבה" שלו על תגובות סרק.
שוב, ההשוואה לפורומים אחרים לא נכונה. לי אין מושג בתיכנות, למה שאכנס לשם בכלל ? לעומת זאת בצילום, תינוקות היום נחשפים לאור הפלאש לפני אור השמש, עוד בחדר הלידה, לפני שעלה לבת דודה הרעיון לנתינת שובר צילום אצל צלמת מקצועית. כל אחד מחזיק את כלי העבודה שלנו. הוא לא רואה את השוני, מבחינתו הוא יותר פרקטי וחוסך את השיגעון של המטריות הלא ברורות האלה. מהמקום השווה הזה הוא נכנס לפה כדי ללמוד וללמד, להנות ולבחון את יכולת כישורי הסטריוטיפים שלו ע"פ מחלצות המצולמים, ואם אפשר אז גם לברר מאיפה וכמה זה עלה.
כשתחום הצילום הונח בקרן זווית ברשות הרבים שכל הרוצה בא ונוטל בעלות נמוכה, גורלנו נחרץ. אלא אם כן ...

השקעה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י דוד דנברג;1938564:
" כשההבנה תהיה שהערה ומחמאה צריכות להינתן עם הקשר ליצירה ולא לגופו של יוצרה, יבוא השינוי.
ההבנה תיווצר בשיתוף פעולה ורצון טוב. שיתוף פעולה של וועד וירטואלי שיעודד כתיבה יוצרת ורצון טוב של חברי הקהילה. האורחים כבר ילמדו את נימוסי המקום בהתאם לחוקים הבסיסיים שיקבעו.

מחזקת את החלק הזה של הדברים כי הוא בעצם ממצה את העניין היטב.

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
אני מאוד רוצה להצביע,:eek:
ואני לא צלמת...
לא נראה לי שבזמן הקרוב אצלם ניו בורן:eek:
גם חלקה אני אצלם לבד:confused: ובטוחה שלא יצא כמו התמונות שאני רואה פה:eek:
לחתונה כמובן אקח צלם...
יש לי רעיון
אולי יעשו 2 הצבעות: אחת של בעלי המקצוע ואחד של לקוחות ומתעניינים.
או שכן להצביע פה:confused::D:p:eek::cool::rolleyes::(:) (הכל מתאים...)

נתן858585

משתמש פעיל
אני חושב שכל צלם שרוצה לקבל ביקורת שיעלה זאת במסגרת "ייעוץ" שיהיה פתוח רק לצלמים מוגדרים או שאפשר להעלות רגיל אך מי שרוצה לתת ביקורת יעלה זאת במסגרת יעוץ וזה יהיה פתוח רק לצלמים ולמעלה עצמו
פתרון פשוט...

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מעניין מי יהיו אלו שיצביעו ביומיים הקרובים ויכריעו את המערכה :)

צלמים/ות כבר בטח הצביעו בהמוניהם/ן

אשרינו

משתמש פעיל
צילום מקצועי
תעודת כבוד לפורום צילום על 569 מצביעים אכפתיים.

צבי קלאר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י דוד דנברג;1938419:
פורום צילום שונה מכל פורום מקצועי אחר בעיקר בגלל הטכנולוגיה הנגישה כיום. בעבר צלם היה צלם שידע לתפעל מצלמה ולהפיק מקליק בודד תמונה, זה היה כלי נדיר יחסית שמצריך ידע מקצועי ... בדיוק כמו גרפיקאי ותוכנות גרפיות יקרות ומסובכות, או צייר עם מכשור וכשרון.
כיום כל ילד יודע להחזיק מצלמה, כל אורח שמזדמן לפורום קורא על כמה מושגים בסיסיים ובכשרונו הטבעי והמבורך בהחלט, מפיק תמונות מקסימות וברמה גבוהה מהממוצע. שאפו. אבל בפורום מקצועי זה לא עובר ... אין מאיפה להתחיל להעיר ולהסביר את מושגי הא׳ ב׳. בדיוק כמו שילד יערוך סרטון באחת האפליקציות החדשות, התוצאה תראה בעיניו ובעיני חבריו כהפקה הוליוודית בליווי אפטר סופר מקצועי, בפורום עריכת סרטים הוא יידחה מסיבות ברורות ... כך גם אדם בלי ידע מקצועי שיעצב לוגו בוורד, אין מאיפה לגשת אליו.
תופעת ה"צלם נולד" לא פסחה על הפורום הזה, נפתחו פה עשרות אשכולות עם תמונות לא מקצועיות, לא שהן לא היו טובות, מי שצילם אותם לא צילם כמקצוע ולא שיתף למטרה הזאת. תגובות מקצועיות לא רלוונטיות, להשאיר אשכול ללא תגובה ? מעליב. תמיד היו ויהיו כמה טובי לב שיגיבו שזה מקסים והילד או הנוף מקסימים. אשכול כזה גורר אשכול דומה, אנשי המקצוע מוספמים... ומכאן למצב של מתח ורגישות הדרך קצרה. ולכן רוח הקרב שולטת כאן.
תופעת השיתוף למען שיתוף מחייבת חברתית ותדמיתית, אי אפשר להישאר מאחור כשזו הרוח. וזה המצב כיום.
מטרת הפורום הזה היא בהחלט גם שיתוף וקבלת פידבק. אעיד על עצמי שאותי זה קידם המון, זה מקנה בטחון וסיפוק ובעיקר אישור מהבוס שלא קיים שהעבודה טובה. בשביל שהבוס הוירטואלי הזה יהיה בעל מעמד הוא צריך להוכיח את עצמו גם בנתינת ביקורת ובחיסכון באובר החמאה. ברגע שכל תגובות העידוד ניתנות בשלוף אין להן ערך ... וכך גם הסיפוק מהן לא קיים. הן הופכות להיות מוצר ברטר שיווקי.

חפרתי...
מילה בדולר.. (הסלע כבר לא רלוונטי....)

צבי קלאר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י קנגרו;1938000:
אפשר לעשות כמו שפעם כתבו כאן בחוכמה, לדעתי.
אם יש לך הערה\הארה על תמונה, אל תעיר\תאיר לפני שתכתוב מחמאה.
בשביל מה הנחיתות הזו?
אני לא חושב שקרה אי פעם בפורום שצלם/מת העלו תמונה מקצועית, -ואני מתכוון ברמת הכוונה, לא בתוצאה בפועל-, ושהיו באמת ענייניים, והם לא קבלו חוו"ד מקצועיית, ז"א אם אני מעלה תמונה כלשהי, אבל באמת ע"מ להתמקצע, אז זה לא יעזור לי תגובה בסגנון, תמונה מעולה, לא הייתי עושה את זה יותר טוב !!!! (רק הערה קטנה, הא.. הפוקוס בכלל על הרגל... אבל עזוב שטויות.. בקטנה...)
ז"א,
הייתי רוצה תגובה עניינית לא עטופה במחמאות מתקתקות, אני חושב שהמרחק מחוסר מחמאות, עד לעלבונות, הוא רחוק מאוד, זה לא פורום מחמאות, ואני רוצה והזכיר ולהדגיש,
הפורום הוא פורום לכל דבר ועניין, אם המטרה הייתה שיווקית נטו, אז לא היה את האופציה לתגובות, אלא כל צלם היה מעלה תמונות ומקבל לייקים בתמורה.
יש פורום, ועל הדרך, פרוג באדיבותו הרבה של חיים מיודעינו, נותן את האפשרות לפלטפורמה פרסומית, אבל בל נשכח את מטרתו המקורית של הפורום בפרט, ופרוג בכלל.

אני נותן תקווה גדולה לפורום, כי אם מסננים את הסולת מהפסולת, סה"כ ישנם דיונים מקצועיים, ובהכוונתם של מנהלי הפורום החדשים, אני חושב שאפשר בהחלט לרענן את הפורום, ללא רפורמות בנוסח פורום סגור וכו', אלא ע"י יצירת עניין מקצועי, וליזום דיונים מקצועיים שיכולים להוסיף המון לכל החברים כאן.
בהצלחה לכוווווולם.

קנגרו

משתמש חדש
נכתב ע"י צבי קלאר;1939741:
בשביל מה הנחיתות הזו?

זו אינה נחיתות, זה שיחזור של הגדולים ממני.....
אני נותן תקווה גדולה לפורום, כי אם מסננים את הסולת מהפסולת, סה"כ ישנם דיונים מקצועיים, ובהכוונתם של מנהלי הפורום החדשים, אני חושב שאפשר בהחלט לרענן את הפורום, ללא רפורמות בנוסח פורום סגור וכו', אלא ע"י יצירת עניין מקצועי, וליזום דיונים מקצועיים שיכולים להוסיף המון לכל החברים כאן.
בהצלחה לכוווווולם.

כן, אבל בשונה מפורום עיצוב גרפי, למשל, ששם גם אם הלקוח רואה את ההערות, הגרפיקאי משנה בשניה, כאן אנחנו אחרי מעשה, ואי אפשר לשנות, אלא רק לערוך. ואם הלקוח יראה את התגובות.......

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בשביל מה הנחיתות הזו?
אני לא חושב שקרה אי פעם בפורום שצלם/מת העלו תמונה מקצועית, -ואני מתכוון ברמת הכוונה, לא בתוצאה בפועל-, ושהיו באמת ענייניים, והם לא קבלו חוו"ד מקצועיית, ז"א אם אני מעלה תמונה כלשהי, אבל באמת ע"מ להתמקצע, אז זה לא יעזור לי תגובה בסגנון, תמונה מעולה, לא הייתי עושה את זה יותר טוב !!!! (רק הערה קטנה, הא.. הפוקוס בכלל על הרגל... אבל עזוב שטויות.. בקטנה...)
ז"א,
הייתי רוצה תגובה עניינית לא עטופה במחמאות מתקתקות, אני חושב שהמרחק מחוסר מחמאות, עד לעלבונות, הוא רחוק מאוד, זה לא פורום מחמאות, ואני רוצה והזכיר ולהדגיש,
הפורום הוא פורום לכל דבר ועניין, אם המטרה הייתה שיווקית נטו, אז לא היה את האופציה לתגובות, אלא כל צלם היה מעלה תמונות ומקבל לייקים בתמורה.
יש פורום, ועל הדרך, פרוג באדיבותו הרבה של חיים מיודעינו, נותן את האפשרות לפלטפורמה פרסומית, אבל בל נשכח את מטרתו המקורית של הפורום בפרט, ופרוג בכלל.

בהצלחה לכוווווולם.

א"א להתקדם בלי לשמוע ולקבל ביקורת
אבל א"א להתקדם בלי לשמוע ולקבל מחמאות
מחמאות לא אומר לומר תמונה מושלמת. אלא למצוא מה כן טוב בתמונה ואז לעבור להערה.
גברים עשויים מחומר אחר, (חושבים ש)פחות צריכים משוב חם ומעודד, אבל נשים בהחלט צריכות את זה.
לא אומרת שצריך לעשות כלל כזה, אבל בהחלט לפני שמעירים על משהו יש מקום לבוא ולשבח קודם.
וכבר במקורות שלנו נכתבו הכללים לתוכחת - לעטוף לפני ואחרי במילה טובה.

צבי קלאר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י wald;1939812:
א"א להתקדם בלי לשמוע ולקבל ביקורת
אבל א"א להתקדם בלי לשמוע ולקבל מחמאות
מחמאות לא אומר לומר תמונה מושלמת. אלא למצוא מה כן טוב בתמונה ואז לעבור להערה.
גברים עשויים מחומר אחר, (חושבים ש)פחות צריכים משוב חם ומעודד, אבל נשים בהחלט צריכות את זה.
לא אומרת שצריך לעשות כלל כזה, אבל בהחלט לפני שמעירים על משהו יש מקום לבוא ולשבח קודם.
וכבר במקורות שלנו נכתבו הכללים לתוכחת - לעטוף לפני ואחרי במילה טובה.

צודק מאוד, אבל לא לשכוח מה המטרה, ומה האמצעי....

עימוד ספרים

משתמש פעיל
כפי שזה נראה, ההתמודדות היא על תפקיד המנהל השני, בין קקטוס לחני, לקקטוס יש יתרון לאורך כל הדרך אך ניכרת מגמה של צמצום פערים;), השעות הקרובות יכריעו....
ניתן לחתוך את המתח בסכין:p

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
לא התערבתי עד כה, חיים דיקמן ביקש ממני להתמודד אבל אין לי את הפנאי ואני בטוח שיש פה כוחות שיכולים לעשות שינוי.

אבל אני חייב לציין שנראה תמוה בעיני שכל אורח מזדמן שאין לו שיג ושיח בתחום הרלוונטי - יכול להצביע בנושא שכל מהותו הוא איך לשנות את המצב הנוכחי.

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י msphoto;1940454:
לא התערבתי עד כה, חיים דיקמן ביקש ממני להתמודד אבל אין לי את הפנאי ואני בטוח שיש פה כוחות שיכולים לעשות שינוי.

אבל אני חייב לציין שנראה תמוה בעיני שכל אורח מזדמן שאין לו שיג ושיח בתחום הרלוונטי - יכול להצביע בנושא שכל מהותו הוא איך לשנות את המצב הנוכחי.

איפה היית לפני 135 תגובות?????????????.:mad::confused:
זה בערך יומיים\שלושה\ארבעה
נו..תכלס. מה עושים עם כל ה
גרפיקאים\מתכנתים\ מאיירים\ציירים\בוני אתרים\עורכי הוידאו\הפרסמואים וקפורייטינגים\מעצבי פנים.....וסליחה עם שכחתי משהו
אולי ציפו שהם יחתימו את הנושא?!
(אפילו האורחים כבר הצביעו:D:D)

הצלמים\ות של פרוג מזמן כבר סיימו להצביע...
או שהם הצביעו גם עם רמ"ח איבריהם ושיס"ה גידיהם..
:eek::p:):D

חיים דיקמן

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
די מספיק כבר.

את המועמדים בחרו רק המקצוענים, והבחירות בין המועמדים פתוחה לכולם.

ככה זה בכל בחירות בכל תחום בעולם.

(את ראש הממשלה שלך שאמור להחליט על גורל עמו בוחרים גם צעירים בני 16 חסרי נסיון פוליטי ובטחוני לצד זקנות סניליות...)

בת יהודה

משתמש פעיל
צודק חיים, למרות שלא בחרתי, כי איני מהתחום, ומעדיפה להשאיר לאלו ש'מבינים' באמת.
נכון שבבחירות לאומה, בוחרים גם אלו שלא מבינים. אבל הייתי מצפה שחברי פרוג שלא מבינים בתחום הצילום, ישאירו זאת ל'מבינים' בעם.

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י חיים דיקמן;1940606:
די מספיק כבר.

את המועמדים בחרו רק המקצוענים, והבחירות בין המועמדים פתוחה לכולם.

ככה זה בכל בחירות בכל תחום בעולם.

(את ראש הממשלה שלך שאמור להחליט על גורל עמו בוחרים גם צעירים בני 16 חסרי נסיון פוליטי ובטחוני לצד זקנות סניליות...)

---------------------------------------------...
מדי ארוך לענות.
ולא מתאים בפורום.
התנצלותי..;)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  39  פעמים

לוח מודעות

למעלה