מופעי תרבות בחורי ישיבות-מה אתם אוהבים?

מצב
הנושא נעול.
הרב אהרון לוי על יסודות האמונה בצורה של סימפוזיון וכדו'
ועוד כל מיני מרצים בסגנון הזה על דברים שמעניינים בחורי ישיבות כמו חרדים והמדינה אבל חבר'ה שמדברים מעניין ולא סתם הרצאה כבדה

חוצניק רציני

משתמש חדש
אם כבר נביא בחורים שומרי תורה ומצוות שהתתפו במלחמה על היצר הרע
מספרים על הניסים שראו, על שמירת מצוות וקביעות לתורה גם בזמנים מאתגים , ועל החיזוק הרוחני שחשו במלחמה.
בלי לערב בזה צבא בכלל ולא אנשים דתיים ואפילו ולא שומת"צים
רק חרדים
תודה בכל אופן נשמח לעוד רעיונות!
כנ"ל @חוצניק רציני
צודק.
אבל אם כבר,יותר טוב שיביאו דתיים ולא חרדים.

רק התורה תנצח!!

משתמש רשום
ועוד שאלות:
זה משהו שבחורים יזרמו ויהנו ממנו?
מלון שבוע עם מלא בחורים מכל הארץ?
(שאול בשביל מי שמאגן)
ומאיזה דברים הכי מתחזקים?
(הרצאות, משהו לראות, שירים וכו')
עוד משהו- איזה נושא רוחני הכי יעניין אתכם שידברו עליו
תודה ענקית!! לכל המשיבים!!

אני חושב שיהנו
ובגדול כל אחד מתחבר למשהו אחר יש שמתחזקים מאד משירה ויש מהרצאות\שיעורים\סדנאות וכדו'
אני אישית מאד מתחבר לתוכן בנושא חיבור לעבודת ה'\ההבנה שה' הוא טוב\אהבת ה' אלינו\אהבת ישראל.
אבל חשוב שיימסר לא בצורה כבדה אלא מחברת

נער המדבר

משתמש רשום
ואז כל הבחורים יהפכו לרוחות רפאים בעצמם?
צריך שזה היה גם מחזק לא סתם אקשן!!!!!!
בכל אופן- על מה הסרטון מדבר?
סתם דברים או מציאות שמביאה למסקנה שיש ה' בעולם או משהו בסגנון
אני לא יכול להגיד לך שזאת חוויה רוחנית ,ואין ספק שנסיעה לקברי צדיקים תחזק אותם יותר
אבל אם אתה מחפש תכנית מרתקת שבחורים יהנו גם בלי לצאת מהמתחם זה פצצה.
ובמצגת עצמה הוא משלב הרבה מדרשים ודברים לא מוכרים בנושא,[כמו ההמצאה שאין רוחות בא"י]
קיצער אצלנו נהנו מזה עד הגג.

טוסטוס לא יעבור

משתמש רשום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
עימוד ספרים
חושב שעצם המושג של 'מלון' יכול להביא מושגים חדשים וחבל
אין לכם מושג כמה בחורים התקררו רק מלהיות במלון!

מליון

משתמש מקצוען
אני לא יכול להגיד לך שזאת חוויה רוחנית ,ואין ספק שנסיעה לקברי צדיקים תחזק אותם יותר
ובמצגת עצמה הוא משלב הרבה מדרשים ודברים לא מוכרים בנושא,[כמו ההמצאה שאין רוחות בא"י]
מה העניין להכניס פחדים ??
לדעתי לא מוסיף יראת שמים.
ולמרות שכל הבחורים משחקים אותה 'גברים'.
אין לכם מושג כמה בחורים סובלים מחרדות.

רק התורה תנצח!!

משתמש רשום
אפשר פרטים?

חוצניק רציני

משתמש חדש
יש איזה בחור חרדי נחמד שיש לו מצגת מטורפת על רוחות רפאים
כל מיני תמונות וסרטונים מאומתים,
אחד הדברים המסעירים שאתה יכול להביא לבחורי ישיבה בלי לצאת.
שמעתי שעשו את זה בהרבה קעמפים של ישיבות

נפטון

משתמש פעיל
אם כבר נביא בחורים שומרי תורה ומצוות שהתתפו במלחמה על היצר הרע
מספרים על הניסים שראו, על שמירת מצוות וקביעות לתורה גם בזמנים מאתגים , ועל החיזוק הרוחני שחשו במלחמה.
בלי לערב בזה צבא בכלל ולא אנשים דתיים ואפילו ולא שומת"צים
רק חרדים
תודה בכל אופן נשמח לעוד רעיונות!
כנ"ל @חוצניק רציני
אפשר לעשות מצגת הסברה מאלפת על מנהגי האבילות של ימים אלו, ולתאר כמה תלמידים מתו בימים אלו, ובמה צריך במיוחד להתחזק בימים אלו.
נראה לי זה מאוד יחזק.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה