בוסית שלא משלמת!

שאף

משתמש מקצוען
רק אוסיף עוד משפט אחד
לדעתי האסרטיביות צריכה להתחיל מתחילת העבודה.
כי אחרי שהמעסיק מתרגל לכך שהעובדת עדינה ותקבל הכל בשתיקה או מקסימום בציוץ עדין... יהיה הרבה יותר קשה להעמידו על מקומו בסיום העבודה!!!

זה מה שלמדתי מהמקרה שלי ושל עוד... מקווה שהשכר לימוד שלי לא יהיה גבוה מדי. ומקווה שעזרתי למישהוא לחסוך עוגמת נפש נזקים וכו וכו
כל מילה!
ובשביל זה עובדת צריכה לדעת את זכויותיה..

shevi123

מהמשתמשים המובילים!
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית
סליחה על סטיית הנושא, איך עושים את הטישטוש?

בסרגל הכלים שמופיע בהודעה בצד ימין למטה יש 3 נקודות עם חץ . בוחר בinline spoiler
ומכניס את ההודעה במקום שסימון העכבר עומד

עט להשכיר

משתמש מקצוען
לצערי, ממש לא נכון
החוק מחייב את חברת הביטוח להודיע למעסיק על החוב, ולהודיע לעובד
וכן החוב צובר ריבית
אבל אין שום "שיניים" בשביל לחייב את המעסיק לשלם!!
המעסיק הנוכחי "דילג" על חודשיים בתשלום, הגליש לכיסו כמה עשרות אלפי ש"ח (לא הפקיד לאף אחת בחודשיים אלו)
אני יודעת, הוא יודע, סוכן הביטוח יודע, חברת הביטוח יודעת ו--- כלום. מידי פעם מכתב התראה. זהו.

אם אתם יודעים להוכיח שהם חייבים לנהוג אחרת, אשמח!

גלגלי הצדק טוחנים לאט, חברת הביטוח שולחת מס' מכתבי התראה עד אשר היא נוקטת בצעדים משפטיים אשר היא מחייבת לנקוט בהם.

מידיעה אישית - יכול לקחת כשנתיים עד אשר מוגשת תביעה.

ככל שיקדימו את התלונה כך ייטב.

נערך לאחרונה ב:

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
גלגלי הצדק טוחנים לאט, חברת הביטוח שולחת מס' מכתבי התראה עד אשר היא נוקטת בצעדים משפטיים אשר היא מחייבת לנקוט בהם.

עדין לא עברו שנתיים, אבל זה ממש עוד כמה חודשים... מקווה מאד שעד אז כבר ישלים...

. שרית .

משתמש מקצוען
צילום מקצועי

אולי יכול לקחת כשנתיים עד שמוגשת התביעה עצמה, אבל כשרואים שזה רציני- אני מאמינה שמכתבי ההתראה עושים את שלהם, לא?

. שרית .

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עוד לא ניסיתי לשלוח התראה כזו של חברת הביטוח או של החוק בקשר להלנת שכר, ממש מקוה שזה יעזור.....

עט להשכיר

משתמש מקצוען
אולי יכול לקחת כשנתיים עד שמוגשת התביעה עצמה, אבל כשרואים שזה רציני- אני מאמינה שמכתבי ההתראה עושים את שלהם, לא?

המכתבים מפחידים למדי, מאיימים במפורש בנקיטת צעדים משפטיים ומזכירים שהלנת שכר הינה עבירה פלילית שדינה מאסר(ואי תשלום לקרנות הפנסיה נחשב להלנת שכר).

יש מעסיקים שנלחצים ומשלמים, ויש מעסיקים שמגיעים לתביעה.

המשותף לשני הסוגים : שניהם משלמים בסופו של דבר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה