דרוש מידע בוגבו מעלים מחירים

חוי שיף

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
ראיתי באמת פרסום על זה בעיתון.
התקשרתי לחנות ואמרו לי שלמשל הטיולון החדש יעלה מ2100 ל2500
אם ככה מי שמתכננת לקנות בתקופה הקרובה באמת כדאי לרוץ לקנות​

אנונימית ממשש

משתמש רשום
בשבוע שעבר הייתי בחנות לעגלות בבני ברק.
כל אחד שהתלבט על עגלות של בוגבו המוכרת אמרה לו שיעשה את השיקולים שלו אבל מחודש הבא המחירים עולים..

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לי בחנות של בוגבו אמרו שהמחיר יעלה ל2490, וכעת זה מבצע השקה עד סוף החודש

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
בוגבו לא מעלה מחירים,
בוגבו עשתה מבצע השקה לחודש הראשון כדי שאנשים יכירו את העגלה
עגלת יויו לפני שנה עלתה 2300, מה ההבדל?

איילת השחר~

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
בוגבו מעלה מחירים. הייתי שבוע שעבר במוצצים והמוכר אמר לי שהם הפסיקו לקנות מבוגבו בגלל זה

מתעניינת:)

משתמש מקצוען
אף אחד לא חייב לקנות בוגבו, אני מתפלאה על העלאת המחיר שלהם בדיוק כמו על האנשים שבוחרים לקנות את המוצרים שלהם
אתם מוכנים להוציא הון על עגלה? לבריאות. אבל כמו שלכם יש זכות לבחור בין עגלה כזו לאחרת, להם יש זכות להחליט על המחיר שלה

פצצת תאורה

משתמש מקצוען

אסביר את הנקודה מראיית מבטי יתכן שיהיו כאלה שיחלקו עלי אבל זו נקודת המבט שלי.
יש המון חברות ודגמים של עגלות הרבה מהם טובות חזקות ונוחות וגם זולות. בוגבו למרות שאין חולק על איכותן מי שקונה אותם לא קונה אותם בהכרח בגלל האיכות כי אם בגלל 'מעמד' 'סטייל' וכדו'.

וכעת לעניין העלאת המחיר בדיוק כמו שלא תוכלו לעשות חרם צרכני על רכבים של טסלה (הגזמתי, אני יודע רק תתפסו את הרעיון) בגלל העלאת מחיר כי מי שקונה טסלה לא בדיוק קונה את זה בגלל שזה בדיוק מפרט הרכב הוא חיפש אלא יותר בשביל ש"יהיה לו טסלה". אותו דבר לענין הנ"ל.

תבואו ותגידו 'איפה הוא חי שהוא מדמה בוגבו לטסלה' או 'מי קונה טסלה בגלל השכנים... ' זכותכם לחלוק אבל כנראה אני לא היחיד שחושב ככה

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

מתכנתת - בהתהוות...

משתמש פעיל
יש המון חברות ודגמים של עגלות הרבה מהם טובות חזקות ונוחות וגם זולות. בוגבו למרות שאין חולק על איכותן מי שקונה אותם לא קונה אותם בהכרח בגלל האיכות כי אם בגלל 'מעמד' 'סטייל' וכדו'.

בחירת עגלה זה לא בגלל "מה יגידו".
יש פה את טובת הילד.
ואם אני חושבת שהקפיצים של העגלה יותר טובים מכללל עגלה אחרת?
או שהיא מחזיקה מעמד יותר שנים?
ההכללה שכל מי שקונה בוגבו קונה בגלל השכנים,
קצת מתנשאת ולא נכונה.
תבואו ותגידו 'איפה הוא חי שהוא מדמה בוגבו לטסלה'
הבדל קטנטן של מאתיים וחמישים אלף שקל...

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

פצצת תאורה

משתמש מקצוען
בחירת עגלה זה לא בגלל "מה יגידו".
יש פה את טובת הילד.
ואם אני חושבת שהקפיצים של העגלה יותר טובים מכללל עגלה אחרת?
או שהיא מחזיקה מעמד יותר שנים?
ההכללה שכל מי שקונה בוגבו קונה בגלל השכנים,
קצת מתנשאת ולא נכונה.
א. לא הכללתי כתבתי שלא בהכרח קונים אותם מתוך שיקולי נוחות / איכות
ב. אני מפרגן לכל השכנים שלי שקנו בוגבו. אין בזה שום התנשאות אני קונה דברים אחרים בשביל ה'מה יגידו' והם קנו עגלה. בסוף כולנו אותו חומר.
הבדל קטנטן של מאתיים וחמישים אלף שקל...
נראה לי שבאופן יחסי הפערים בין רכב אחר לטסלה קטנים יותר...

FAFUSH

משתמש חדש
תרשו לי לקפוץ על האשכול?
מה ההבדל בין משווק מורשה של עגלות בוגבו לאחד שאינו מורשה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה