בואו לטעום מ'אוצרות הנפש'....

• פותח הנושא 2OR
  • פורסם בתאריך

2OR

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
לאחר שהעליתי לכאן בעבר 2 ניגונים לדוגמא,
השלמתי דיסק של 11 ניגוני חב"ד שקטים מבוצעים בחלילית.

אני מצרף מיקס של הניגונים
ודף נחיתה קטנטן שעשיתי לרכישת הדיסק (20 ש"ח) להורדה למחשב

http://770.co.il/nigun/

מה דעתכם?

קבצים מצורפים

• מיקס אוצרות הנפש.mp3
    3.2 MB · צפיות: 15

2OR

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
תודה
חלילית קלאסית
התחלתי בשל angel
והשתדרגתי בהמשך לחלילית של aulos

Michal R

משתמש רשום
מיוחד!!! מרגישים את ההשקעה.
(ואני בדר''כ ממש לא מתחברת בקלות לחלילית)

נ.ב. כדאי לכם לשלוח את דף הנחיתה לנטפרי שיבדקו ויפתחו, כדי שזה לא יהווה חסם לאנשים לרכוש...

אלישר

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
איזה יופי!! עדין וחודר.
בקטנה-שווה לתקן כמה אקורדים בליווי.

2OR

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
נכתב ע"י אלישר;2265306:
איזה יופי!! עדין וחודר.
בקטנה-שווה לתקן כמה אקורדים בליווי.

עקב האכילס שלי :(
האמת שבגלל דברים כאלו ועוד לא רציתי להוציא זאת
אך במבחן התוצאה ה'עמך' ששומע זאת נהנה, ומבקש לשמוע עוד...

דו סי לה

משתמש רשום
חלילית בביצוע מחמיא!

להשמיע לכל מי שאומר שהוא לא אוהב את הצליל של החלילית (כנראה שהוא שמע עד היום רק תלמידים מתחילים..)

kola

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אתרוג

חסום לי ב"אתרוג"

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה