בדמית מטבח קלאסי

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
הארות והערות יתקבלו בשמחה.

קבצים מצורפים

• 8.png
    KB 377.7 · צפיות: 14
  • 9.png
    KB 312.6 · צפיות: 13
  • 7.png
    KB 585 · צפיות: 14

morozane

משתמש רשום
עבודה יפה מאוד!

שתי הערות:
א. המנורות לא נראות טוב, יש בעיה של AA.
ב. קצת (או הרבה) השתקפות ברצפה עשויה לחולל פלאים...

אפרתה

משתמש מקצוען
נראה מגרה לחלוטין...
משום מה התמונה השלישית נראית ממקום אחר לחלוטין, והרבה יותר מושכת, הקודמות דיי אפלות ואפורות לעומתה.

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י אפרתה;1092548:
נראה מגרה לחלוטין...
משום מה התמונה השלישית נראית ממקום אחר לחלוטין, והרבה יותר מושכת, הקודמות דיי אפלות ואפורות לעומתה.

לא יודעת למה, אבל הגוונים כאן בפורום, משום מה שונים קצת מהתמונה שרינדרתי.
אשמח אם משהו יוכל להגיד לי למה.

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י morozane;1092554:
עבודה יפה מאוד!

שתי הערות:
א. המנורות לא נראות טוב, יש בעיה של AA.
ב. קצת (או הרבה) השתקפות ברצפה עשויה לחולל פלאים...

א. מסכימה איתך שהם לא נראות מספיק טוב. בתמונה המקורית הם נראים יותר טוב אבל הצבעים כאן בפורום קצת שונים מהמקור...
מה הכוונה בעיה ב AA?

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
איזה יופי!
מידול שלך?
בכוונה המקרר נראה קצת מחוספס?

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י אאססתתרר;1092560:
איזה יופי!
מידול שלך?
בכוונה המקרר נראה קצת מחוספס?
95% מידול שלי. והמקרר עשוי מחומר מחוספס, מתכת מוברשת.

אפרתה

משתמש מקצוען
אגב, מה קורה שם בין הארון למקרר? נראה משהו קצת מוזר, אם זו בליטה של הקיר- למה הצבע העליון שלו כ"כ כהה?

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י אפרתה;1092565:
אגב, מה קורה שם בין הארון למקרר? נראה משהו קצת מוזר, אם זו בליטה של הקיר- למה הצבע העליון שלו כ"כ כהה?

סידרתי, בטעות העלתי את הגירסה הפחות טובה.

אפרתה

משתמש מקצוען
יפה מאוד מאוד!
זה בעצם שני צבעים שבהם הקירות צבועים? בז' ושמנת?

morozane

משתמש רשום
התכוונתי לבעיה ב anti aliasing. כלומר, שהקווים נראים מדורגים ולא חלקים.
הפתרון הוא להעלות את רמת הAA בהגדרות של מנוע הרינדור (מה שגורר זמן רינדור ארוך יותר, כמובן).
דבר נוסף לגבי המנורות הוא הקו השחור בתחתיתן - אם המנורות דלוקות (וכך זה נראה בגלל שמרכזן בהיר יותר), אז לא ייתכן שיראו צבע שחור בסביבתן הקרובה.

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
בס"ד.

טוב אז ככה ...

ראשית כמעצב פנים , מעניין אותי לדעת מי תכנן ת'מטבח?

שנית , ההדמיה יפה מאוד ועושה טוב לעצם ההגדרה "קלאסי" , כי ההדמיה היא באמת 'קלאסית' במובן הפשוט של המילה...
והאמת ...ממי שמשתמשת בתוכנת תלת 'כבדה' עם מנוע רינדור ראוי לשמו , הייתי מצפה למעט יותר ראליסטיות בהדמיה , אבל גם כך היא מתוקה.
וכאחד שאוהב לבשל (וגם לאכול...) הייתי אומר שהמטבח עושה לי חשק להפשיל שרוולים ולהכין איזה ניוקי מוקרם בתוספת גבינת פרמזן מגוררת עם סלט ירוק רענן וכוס של קפוצ'ינו ... משהו כך לפתיחה של הבוקר ....

אח , איזה יופי ...

נ.ב.
הייתי חייב לערוך את ההודעה ולהוסיף , שאני מבטיח גם לשטוף את הר הכלים - אחרי[י]... מילה שלי .

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
לעניינינו,
תכנון ועיצוב המטבח שלי.

בקשר לריאליסטיות הייתי משפרת את ההברקה ברצפה ומשהו בנברשות, אולם חוץ מזה נראה לי ששאר הדברים ריאליסטים (תתקן אותי אם אני טועה)

ת'אמת שמטבח כזה עושה המון חשק לבשל-מנסיון (יש לי מטבח כזה במציאות בבית שאני עצבתי בשינויים קלים)

התלתיסט

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
בס"ד.

שכתבתי שמשהו חסר בראליזם , התכוונתי לומר שההדמיה נראית הדמיה , והדמיה מקצועית מטעה את העין בראליזם שלה , ואני בטוח שאת יודעת למה אני מתכוון .

ובקשר לבישול במטבח שכזה , אני מאמין לך ... אגב , אתם בטוחים שאין שום דבר בתנור כי אני מריח משהו קצת נשרף...;)

נחמי ווייס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י morozane;1092573:
התכוונתי לבעיה ב anti aliasing. כלומר, שהקווים נראים מדורגים ולא חלקים.
הפתרון הוא להעלות את רמת הAA בהגדרות של מנוע הרינדור (מה שגורר זמן רינדור ארוך יותר, כמובן).
דבר נוסף לגבי המנורות הוא הקו השחור בתחתיתן - אם המנורות דלוקות (וכך זה נראה בגלל שמרכזן בהיר יותר), אז לא ייתכן שיראו צבע שחור בסביבתן הקרובה.

האם הכוונה לזה?
א"כ באיזו אפשרות מומלץ לבחור?

קבצים מצורפים

• 11111.JPG
    KB 24.5 · צפיות: 8

morozane

משתמש רשום
כן הכוונה לזה, אבל אני ממש לא מבין גדול בוי-ריי. אולי מישהו אחר יוכל לעזור יותר (בכל מקרה אפשר לשחק עם ההגדרות ולראות את ההשפעה על הרינדור)

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
הדמיה מאוד יפה.

את הערך של הThreshold תכווני 0.008, אפשר פחות אבל זה ישפיע על זמני רנדר בצורה משמעותית יש לפעמים שמספיק 0.009 ובהדמיות חוץ במקרים מסויימים אפשר להשאיר את זה על 0.010.

את הריצפה במטבח צריך לסדר, צריך לעשות השתקפות, יתכן ונתת הגדרה של השתקפות אבל הנורמלים מכוונים כלפי מטה, אם זה כך צריך לסדר את זה.

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
ממש מקסים!!!
נקי וקלאסי!
אהבתי.
מה שכן, כפי שאמרו חסרות השתקפויות ברצפה, החומרים לא נראים כ"כ ריאליים
לדוגמא: המתכת של השולחן והכסאות, הקרמיקה בתמונה האחרונה מעט בולטת לא כמו בתמונות שמעליה, בתמונות הראשונות הבליטות והחריטות שבארונות ובקרמיקה לא נראות מספיק ריאליות...

(אולי כיון שהתמונות בהקטנה לא ניתן להתרשם כפי שצריך)

עלי והצליחי!!!
מחכים לעוד...

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
עם וי ריי אתם מצפים לריאליסטיות?!

הלו הלו IP6! תוריד ת'ידיים!... איתמר תירגע!....

:D:D:D

ועכשיו אתגר שבועי! כמו בפורום צילום, נחמי תשחרר לנו את התלת מימד
וכולם מרנדרים את אותו המודל, מי שיצליח לשוות את המראה הכי ריאלסטי, זוכה במחשב חזק לרינדורים.... בעלי המקסוול יקבלו פנסיון מלא בבית אבות...:D

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  27  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה