דרוש מידע בדיקת רכב לפני קניה

• פותח הנושא stars
  • פורסם בתאריך

ezra1989

משתמש פעיל
אני הייתי מציע:
לעשות במכון בדיקה, בדיקה רק לשילדה לוודא שלא עבר תאונות.
לבקש ממוסך טויוטה הצעת מחיר ליישור קו לכל הבעיות ואז להתמקח עם המוכר. לא לשכוח לבדוק שקיימת אחריות לסוללה.

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
תחשוב שתקנה רכב ב50000אש"ח לפי יד 2 והביטוח יכסה אותך רק ב42000 אש"ח לפי שווי הרכב האמיתי בלוי יצחק
עוד לפני ירידת ערך בגלל קילומטרים או בגלל העברת יד כבר הפסדת 8000 אש"ח
המחירון ביד 2 נותן פחות שווי מהמחירון של לוי יצחק.
למשל, הרכב שאני מדבר עליו - המחירון שלו ביד 2 הוא 49,900 ואילו בלוי יצחק הוא בערך 51,500 (לא זוכר מדויק).

סיגל א

משתמש מקצוען
קופצת על האשכול, מקווה שזה בסדר.
מכון בדיקה מומלץ בירושלים לבדיקת רכב יד שניה (מיצובישי גרנדיס)
יש המלצות?

גיטיgiti

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
למשל, הרכב שאני מדבר עליו - המחירון שלו ביד 2 הוא 49,900 ואילו בלוי יצחק הוא בערך 51,500 (לא זוכר מדויק).
ברור בדר"כ ביד 2 המחירים נמוכים יותר ועדיין הביטוח מתמחר לפי לוי יצחק כי הוא מחירון מקצועי.
רק הוספתי שיש דגמים מסוימים כמו סיינה ורודיוס שנמכרים באופן גורף מעל המחירון אפילו ב15000 אש"ח יותר.
ותמיד חשוב לברר קודם כמה המחיר בלוי יצחק

yosef1234

משתמש פעיל
לדעתי המחיר הוא סביר ומטה כדאי לעשות בדיקה בטיוטה עולה באזור ה500 ש"ח למרות שהם לא בודקים שילדה ואח"כ לעשות בדיקה אצל פחח רק על השילדה יעלה באזור ה150 ש"ח
בגלל שבטיוטה בודקים הכל קפדני ומספיק גוניה אחת שקצת שחוקה וכיסת את המחיר של הבדיקה ככל ממליץ נורא על פריוס יש לי פריוס כבר 5 שנים היה לי 2009 ועכשיו 2013 וממליץ בכל פה תנסה לבדוק דרך טיוטה סלקטד לפעמים יש מציאות יותר מהשוק הרגיל וככה על הדרך תרוויח אחריות לשנתיים או 30 אלף ק"מ

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
שלום רב.

הציעו לי רכב שיתכן שאקנה אותו, ואשמח לקבל חוות דעת.

מדובר בטויוטה פריוס שנת 2011 שנסע 110,000 ק"מ.
הבטרייה ההיברידית הוחלפה לפני כמעט שנה.
המחיר: 48,000 ש"ח.
שווה, או לא שווה?

ועכשיו לנושא שבכותרת:

איפה כדאי לבדוק את הרכב לפני הקנייה - במכון בדיקה מורשה, או בחברת טויוטה?
כשאני שואל איפה כדאי, אני מתכוון הן מבחינת מקצועיות והיקף הבדיקה, והן מבחינת מחיר.
כמו"כ, הבנתי שיש מכונים מורשים שאינם בודקים את הבטרייה ההיברידית. זה נכון, ואיזה מכונים כן בודקים אותו?

ושאלה נוספת - האם יש למישהו המלצה על מקום בדיקה ספציפי באזור המרכז?

תודה רבה!

נ.ב.
אשמח לקבל תשובה בהקדם האפשרי, כי כנראה כבר מחר אלך לבדוק אותו.
ובכן, הלכתי לבדוק את הרכב.
לא נדלקתי עליו מי יודע מה.
היות ונראה שאין לו קופצים, אני מחכה לראות אם יהיה לי משהו אחר טוב יותר, מקסימום אם לא, מן הסתם אוכל לחזור אליו עוד זמן מה (והוא כנראה לא יצליח למכור את זה במחיר הזה בזמן הקרוב...), ואולי גם להמשיך להתמקח איתו.
בכל אופן - תודה רבה לכל המגיבים!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  35  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה