דרוש מידע בדיקת ראיה, התייעצות דחופה ומורכבת [לטעמי]

הבוטח בהשם

משתמש מקצוען
ובכן, לצורך הוצאת רישיון נהיגה הלכתי לחנות האופטיקה בה עשיתי את התמונה המסורתית ואח"כ את בדיקת העיניים, והנה התברר לי לתדהמתי שיש לי כפל ראיה -סוג של פזילה, כמובן שהם לא העבירו אותי, ואמרו לי שאטפל בזה.
הלכתי לרופא עיניים מומחה שאמר לי שאמנם יש לי משהו פוזל- 'פזילה סמויה' שאובחנה אצלי כבר בילדותי [ללא ידיעתי], אך הדבר אינו מפריע לי לתפקוד הראייתי ואין בזה משהו מעכב לנהיגה.
לו עצמו אין אפשרות לדווח למשרד התחבורה, ואני נפלתי בין הכיסאות.
מצד אחד החנות, שם אני מסורב, שכן במכשיר הבדיקה אני רואה כפול, ומצד שני הרופא אמר לי שהכל תקין ואין לי מה לתקן ולשנות במשקפיים וזה אפילו רק יזיק.
ביקשת מהרופא שיכתוב לי מכתב ובו ממצאי בדיקתו, אך הוא אמר לי שאביא לו טופס ירוק והוא יחתום על זה.
עכשיו, מבירורי השונים, רק לחנות אופטיקה מורשית יש את הטופס הנ"ל. וא"כ איך אשיג לרפא טופס שיוכל לחתום ולאשר לי ללמוד נהיגה????
אודה מאוד למי שיעזור לי בנושא. (הבנתי שזה משהו די שכיח)

הבוטח בהשם

משתמש מקצוען
לא. זה הקטע, שאני חייב לעבור את הבדיקה באופטיקה בלי שטיקים וטריקים
אני מחפש מידע על טופס שהוא יוכל לחתום על זה

שירלא

משתמש רשום
ברגע שהיית באופטיקה ,שילמת וצילמו אותך
אתה מופיע במאגר של משרד הרישוי

אולי תברר באופטיקה אחרת שיעשו לך את הבדיקה ויוכלו לדווח על תקינות ראיה למ.הרישוי
נראה לי, שב'עינית' בסניף בית-שמש יש להם קשר למ. הרישוי

הבוטח בהשם

משתמש מקצוען
לא שילמתי עדיין
הרופא אמר לי שהיו כאלו שהגיעו אליו אם אותו הסיפור והיה להם טופס שעליו הוא חתם
ואת הטופס הזה אני מחפש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה