מידע שימושי בדיקת קורונה לצורך נסיעה לחו"ל

saraklor

משתמש חדש
הרבה לא שמים לב
על אף שבכניסה לשוויץ יש פטור מבדיקת קורונה לבעלי אישור מחלים
אבל יש בזה הגבלה, שלא עבר חצי שנה ממועד ההחלמה
אבל אני לא מצליח לברר, מי שעבר יותר מחצי שנה ממועד ההחלמה אבל בתוך הזמן הזה הוא התחסן חיסון אחד בלבד לקורונה

צ'ייסר

משתמש מקצוען
הרבה לא שמים לב
אבל אני לא מצליח לברר, מי שעבר יותר מחצי שנה ממועד ההחלמה אבל בתוך הזמן הזה הוא התחסן חיסון אחד בלבד לקורונה
הם לא מתחקרים אותך על ההיסטוריה הרפואית
אלא הם מקבלים ממך את הטופס שמנפיקים לך בארץ
אם הצלחת להנפיק את התעודת מתחסן
אז מה הבעיה?

saraklor

משתמש חדש
לפי הבנתי
הם בודקים את תאריך ההחלמה ודורשים שלא יעבור מאז חצי שנה

saraklor

משתמש חדש
כנראה לא הבנתי אותך
חשבתי שאתה מתכוון על שליחת טופס כניסה לשוויץ

miku

משתמש צעיר
הם לא מתחקרים אותך על ההיסטוריה הרפואית
אלא הם מקבלים ממך את הטופס שמנפיקים לך בארץ
אם הצלחת להנפיק את התעודת מתחסן
אז מה הבעיה?
א"א להנפיק תעודת מתחסן למי שהתחסן רק חיסון אחד (לדוג' בגלל שהוא מחלים).

saraklor

משתמש חדש
אני לא מבין מה אתם כותבים
בארץ אפשר להנפיק תעודת מחלים / מתחסן ומצויין שם גם את החיסון היחיד שבמחלים
אבל ההרכב של מחלים + חיסון אחד זה לא מקובלות בינלאומית
בארץ זה מקובל וגם בצרפת
והשאלה שלי אם זה מקובל גם בשוויץ כי שם הם אומרים במפורש
באתר של אל על ובשגרירות
שצריך מועד החלמה בתוך החצי שנה אחרונה
הרבה לא שמים לב לזה

צ'ייסר

משתמש מקצוען
אני לא מבין מה אתם כותבים
בארץ אפשר להנפיק תעודת מחלים / מתחסן ומצויין שם גם את החיסון היחיד שבמחלים
אבל ההרכב של מחלים + חיסון אחד זה לא מקובלות בינלאומית
בארץ זה מקובל וגם בצרפת
והשאלה שלי אם זה מקובל גם בשוויץ כי שם הם אומרים במפורש
באתר של אל על ובשגרירות
שצריך מועד החלמה בתוך החצי שנה אחרונה
הרבה לא שמים לב לזה
שאלתך - הובנה
מה שלא ידעתי - שמחלים + מחוסן שמנפיק תעודה מציינים את זה,
לשאלתך אין לי תשובה.

miku

משתמש צעיר
שאלתך - הובנה
מה שלא ידעתי - שמחלים + מחוסן שמנפיק תעודה מציינים את זה,
לשאלתך אין לי תשובה.
לפי מה שאני יודעת, מניסיון שלי להנפיק לעצמי תעודת מתחסן, אין אפשרות, משרד הבריאות נותן לי רק תעודת מחלים, ולא מצוין שם שום דבר בקשר לחיסון האחד שכן התחסנתי. יש מדינות שאכן לא מספיק תעודת מחלים וחייבים תעודת מתחסן, והמחלימים שהתחסנו חיסון אחד יוצאים נפסדים בכאלו מדינות...
אם אתם יודעים משהו אחר אשמח מאד שתתקנו אותי.

k0773500

משתמש חדש
לפי מה שאני יודעת, מניסיון שלי להנפיק לעצמי תעודת מתחסן, אין אפשרות, משרד הבריאות נותן לי רק תעודת מחלים, ולא מצוין שם שום דבר בקשר לחיסון האחד שכן התחסנתי. יש מדינות שאכן לא מספיק תעודת מחלים וחייבים תעודת מתחסן, והמחלימים שהתחסנו חיסון אחד יוצאים נפסדים בכאלו מדינות...
אם אתם יודעים משהו אחר אשמח מאד שתתקנו אותי.

מלפני כחודש, כן נותנים למחלימים שהתחסנו חיסון 1 "תעודת מתחסן", תעודת המתחסן החדש מורכב מ 2 דפים, בדף הראשון מופיע פרטי זיהוי ותוקף תעודה, בדף השני מופיע 2 מנות החיסון, אצל מחלימים מנה 1 רשום מחלים/סרולוגיה ובמנה השנייה רשום את החיסון, התעודה מוציאים באתר רמזור.

miku

משתמש צעיר
מלפני כחודש, כן נותנים למחלימים שהתחסנו חיסון 1 "תעודת מתחסן", תעודת המתחסן החדש מורכב מ 2 דפים, בדף הראשון מופיע פרטי זיהוי ותוקף תעודה, בדף השני מופיע 2 מנות החיסון, אצל מחלימים מנה 1 רשום מחלים/סרולוגיה ובמנה השנייה רשום את החיסון, התעודה מוציאים באתר רמזור.
וואו!!! תודה!!!
לפני כחודש כשניסיתי להנפיק הוא לא נתן. ניסיתי שוב כעת ואכן יש תעודת קורונה ולא תעודת מחלים\מתחסן.

k0773500

משתמש חדש
הרבה לא שמים לב

רק על זה אין לי תשובה, מנסה גם לברר בינתיים לא מצאתי כלום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה