קניות באתרים מחו"ל בגדים לפסח!

טרוצער

משתמש סופר מקצוען
יש לי בעיה שמקשה עלי את ההזמנות מחו''ל.
יש לי סניף דואר מתחת לבית ובכל זאת ההזמנות שלי מגיעות (במיוחד הדברים הקטנים מאד שפעם היו שמים לי בתיבה!!) לסופרמרקט מרוחק מאד מהבית ובמקום ללא חניה.
מה עושים עם זה? יש למי לפנות? או שזאת שיטת התשה של הדואר?
גם אצלי זה ככה
פניתי אליהם ואמרו לי שאין מה לעשות. בסניף הקרוב אלי יש עומס

SARI5

משתמש צעיר
גם אצלי זה ככה
פניתי אליהם ואמרו לי שאין מה לעשות. בסניף הקרוב אלי יש עומס
כנ"ל אצלי..מטורף ,כל פעם הייתי צריכה ללכת מרחק של 20 דקות לפחות,עד שהתחלתי להזמין על שם מישהי אחרת שמגיע לה לסניף שהרבה יותר קרוב אלי.(אבל זה לא פתרון במאה אחוז ,כי צריכה כל פעם לקחת את ת.ז. שלה וכו').

כנ"ל אצלי..מטורף ,כל פעם הייתי צריכה ללכת מרחק של 20 דקות לפחות,עד שהתחלתי להזמין על שם מישהי אחרת שמגיע לה לסניף שהרבה יותר קרוב אלי.(אבל זה לא פתרון במאה אחוז ,כי צריכה כל פעם לקחת את ת.ז. שלה וכו').
חשבתי על זה.אבל ממש לא נח

@דבורי פשדנובק צלמת (חו''ל כשר) , תחכימי אותי
השמלות שהעלית מהממות
רק לא הבנתי את הגודל, לגיל שנה וחצי מה אני צריכה לבחור?
מה זה 3T? 4T?
12M הבנתי...:)
זה לפי הגיל. בעיקרון צריכה 18 חודשים. אם אין כזה גודל תסתכלי בתמונות במשוב איך זה מגיע ותקחי מידה פחות או יותר... ראיתי בכמה שמלות שהגיע ארוך אז הזמנתי קטן... מקווה שיהיה טוב על השמיינה שלי :)
3T זה גם לפי הגיל.. גיל 3 ו4 וכו..

מירי צלמת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

jolya

משתמש פעיל

תזמיני על השם שלך
ותשני רק את הכתובת לכתובת שלה
ממילא את מקבלת עדכונים למייל ולא צריכה את הפתק של הדואר.
ככה זה יהיה על שמך וזה יגיע בסניף שאת רוצה.
זה מה שאני עושה וזה עובד מעולה...

אמאשל2

משתמש מקצוען
בואו שניה נצא מגבולות האינטרנט - אני מחפשת סוג של חולצת בסיס, רצוי מלייקרה, ורודה, לתינוקת בת שנה וחצי. מישהי ראתה איפשהו?
יש לי שמלה בלי שרוולים לפסח אבל חוששת שיהיה עדיין קריר , אז צריכה חולצת בסיס...
קידס בייסיק - יש שם חולצות בסיס בכל הגוונים

מירי צלמת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
משהיא הזמינה סנדלים ?
אני לא מצליחה למצאו
צחפשת סנדלים פתוחות מקדימה
לילד בן 2.5
אשמח לעזרה

ביקי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אתן מקבלות עדכונים למייל?
אני לא מקבלת, מה עושים כדי לקבל?
חבילה הגיעה לי לדואר, ולא ידעתי על זה. עד שנודע לי, זה הוחזר לסין. יש סיכוי שאקבל החזר?

חרמון

משתמש מקצוען

sari1100

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
גם לי היתה הבעיה עם הדואר- קבוע כל חבילה היתה מגיעה לסניף-מתברר שאין מקום (למה לא יכלו לברר את זה מראש...?)-חוזר למרכז המיון במודיעין-משם לסניף יותר מרוחק.
התלוננתי המון, עד שמנהל הסניף הקרוב אלי אמר לי שאם אני רוצה- אפשר לרשום בכתובת תא דואר שנמצא בסניף הזה, וככה הוא ממילא יגיע רק אליו...

אז אם את מכירה מישהו עם תא דואר בסניף- זה פתרון מושלם!

דבורה2

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איזה מידת נעליים לקחת לתינוק בן 9 חודשים?
1,2?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  31  פעמים

לוח מודעות

למעלה