קניות באתרים מחו"ל בגדים לפסח!

brur

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי

*חיה*

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
איפה את בבני ברק אולי בת דודה שלי תרצה?
מה המידה של נקסט?

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
שמלה שבתית חמודה באתר של גולף קידס ב-85 ש"ח:
http://www.golfkids.co.il/summeroutlet/wmlt-paiitim-bwilvb-bd-tvl-89686.html

הזמנתי לבת שלי. הזמנתי גם לקטנים מכנסיים קצרים בצבע לבן וחולצות אלגנט מכופתרות ( יש בורוד בהיר וצהוב בהיר). כל פריט בערך 30 ש"ח (נמצא בקטגורית סייל של הקיץ).

נערך לאחרונה ב:

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
חוץ מזה ערכתי קניה של בגדי שבת לילדים באתר של - GLS סטייל. מרוצה מאוד מהבגדים, ויש להם שירות מדהים! היינו זקוקים להחלפות, והם כל פעם נענו בסבלנות וחיפשו פתרון מתאים להחלפת הפריטים.

shifrbor

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
פעם ראשונה שהזמנתי בעליאקספרס, אשמח להבהרת המנוסים...
בawaiting delivery
מופיע לי שההזמנה תיסגר בעוד 52 ימים??
מה זה אומר? שבאמת רק עוד 52 ימים ההזמנה תיסגר ורק אז יישלח אלי? כבר ייגמר הקיץ... מה עושים?
או שבדרך כלל זה מגיע יותר מהר ממה שרשום אשמח להחכים בעניין
תודה!

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
פעם ראשונה שהזמנתי בעליאקספרס, אשמח להבהרת המנוסים...
בawaiting delivery
מופיע לי שההזמנה תיסגר בעוד 52 ימים??
מה זה אומר? שבאמת רק עוד 52 ימים ההזמנה תיסגר ורק אז יישלח אלי? כבר ייגמר הקיץ... מה עושים?
או שבדרך כלל זה מגיע יותר מהר ממה שרשום אשמח להחכים בעניין
תודה!
הזמן שלוקח לזה להגיע זה בד"כ קצת פחות ממה שכתוב על המוצר בזמן ההזמנה 'זמן אספקת משלוח משוער'. קצת פחות מחודש בד"כ.
תאריך סגירת ההזמנה הוא הטווח שהמוכר נותן לזה. כנראה כדי לבטח את עצמו.

ליידי

משתמש מקצוען
upload_2018-4-9_12-6-23.png
upload_2018-4-9_12-6-23.png

ליידי

משתמש מקצוען
מה זאת אומרת מידות תואמות? לילדה במידה 30 איזה להזמין?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה