דרוש מידע בבקשה תעזרו לנו למצוא רופא שיניים...!

טוב טובית

משתמש פעיל
בירושלים יש
אנחנו מאזור ירושלים אבל מוכנה לסוע....
יש עוד אופציות?
את המרפאה של דוקטור פאדי.
הוא מקבל בירמיהו פרטי וגם דרך מאוחדת
יש שם מסך בתיקרה ורופאים סובלניים ומהממים
הייתי עם ילדה בת שלוש שרק רוצה לחזור לשם שוב

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום

1ֹ_RACHEL

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש את ד"ר נאדר ברמות עובד עם מאוחדת וכללית.
הוא מקבל רק סרבנים, ואין כמעט תורים.
הוא ערבי, ו99% מהצוות שלו ערבים זה מעצבן, אבל אין מה לומר הוא אלוף עם ילדים

הוא ערבי בכל ההתנהגות שלו
באמת גומר טיפולים מורכבים תוך 20 דקות, אבל ההרגשה אצלו נוראית
ולא יודעת אם הילדים נדבקים אצלו למיטה בגלל הגישה שלו לילדים (לא זיהיתי אצלו כזה דבר) או שהוא פשוט מפחיד

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ולא יודעת אם הילדים נדבקים אצלו למיטה בגלל הגישה שלו לילדים (לא זיהיתי אצלו כזה דבר) או שהוא פשוט מפחיד
לא מסכימה איתך.
הילדים שלי מוודאים היטב היטב שהם הולכים אך ורק לדר' נאדר, והילדים שלי קשים, הוא טיפל לי אפילו בתינוק בן שנה וחצי.
אני כן מסכימה איתך בקטע של ניהול המרפאה, הוא קפדן מאד, הוא שומר עליה מאד. ואני לא מקנאה בעובדות שלו, אבל כרופא לילדים הוא מומלץ מאד. עוד לפני שהוא פתח את המרפאה קיבלתי עליו המלצות חמות כרופא בכללית סמייל.

לא הבנתי את ההמלצה על ד"ר פאדי.
רוב הרופאים במרפאות שלו מצויינים גם לקטנים וגם לגדולים, וגם השאר טובים מאוד (מנסיון עשיר בשתי המרפאות שלו).
פאדי עצמו - יוצא דופן, אבל צריך להתעקש לקבל תור דווקא אצלו וגם לחכות שיהיה אחד כזה...
לסרבנים רגילים - מספיק שאר הרופאים.

674

משתמש רשום
דר' גבי פגודה במרפאת "מגן אברהם"
עובדים עם לאומית ומקבל גם פרטי
אין לי מושג אם יש לו תורים
הוא אישיות מיוחדת ממש
הוא גם הרבה פעמים מעודד לא לטפל כשזה לא באמת נצרך
כמו בשיני חלב כשאין כאבים
02-5377988

1ֹ_RACHEL

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לא מסכימה איתך.
הילדים שלי מוודאים היטב היטב שהם הולכים אך ורק לדר' נאדר, והילדים שלי קשים, הוא טיפל לי אפילו בתינוק בן שנה וחצי.
אני כן מסכימה איתך בקטע של ניהול המרפאה, הוא קפדן מאד, הוא שומר עליה מאד. ואני לא מקנאה בעובדות שלו, אבל כרופא לילדים הוא מומלץ מאד. עוד לפני שהוא פתח את המרפאה קיבלתי עליו המלצות חמות כרופא בכללית סמייל.

הוא מומלץ כי הוא מצליח לטפל
מצאת בו התנהגות עדינה ומותאמת לילדים?
אחרי כמה וכמה טיפולים שחיפשתי, לא מצאתי את הדבר הזה, מרוב מהירות פשוט לא ניתן לקום מהמיטה והכל כבר נגמר והטיפול מאחורה. (שזו המעלה שלו)
שמעתי על כמה וכמה שהיו ולא רוצים לחזור אליו

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אם אתם בכללית או מוכנים לשלם פרטי (קצת מסובסד)- מומלץ מאד! ללכת לד"ר לוביש (היא אישה)
במרפאת חסדי יצחק, רח' תחכמוני.
מנסיון אצלה ואצל ד"ר פאדי (שהתחיל לקבל רק עד גיל 4!).

שרית100

משתמש מקצוען
לא מסכימה איתך.
טיפלתי אצלו כמה פע', בד"כ הצליח כי באמת זריז וכו'.
עד שבילד האחרון ברחנו ולא חזרנו יותר.
הוא כנראה היה סרבן במיוחד והרופא ממש כעס, עשה כאילו שהוא מתקשר בטל' לאמבולנס שיבואו לקחת אותו לבי"ח לבד בלי אמא ותהיה שם לבד ותבכה כל הזמן כי אתה לא מסכים לתת לי לטפל בך.
הסיוט שלו כמובן רק גדל מאז. וגם שלי.

יואל רוזנברג

יעוץ וטיפול אישי - זוגי, סדנאות הרצאות
מנוי פרימיום
בס"ד

היה לי ילד כזה שהוא נלחץ מהרופא ובאמצע טיפול הוא קם מהמיטה והלך כמעט נכנס לו בורג בפה

עשיתי כמה דברים
1) הבנה ואמפטיה (ולזרוק הכדור על הרופא וכו' זה מפריד אותו מהבעיה)
2) הסברתי לו כל כלי מה שזה עושה ולמה זה כואב וכו' וכו' וגם למה זה מפריע לרופא אם סוגרים הפה וכו' וכו'
3) הלכתי איתו למרפאה ובקשתי רשות מהצוות והראתי לו כל כלי מה שזה עושה כדוגמה הוא לחץ וראה שיוצא מים ואויר ואיך שמסתובב וכו' וכו' וכו' ואני גם שאלתי לצוות על כל מיני כלים
4) הסברתי לו שגם אני לא אוהב ורוצה ללכת לרופא שינים וזה גם מטריד אותי (זה באמת) אבל אני מתחזק ומתבגר ומתגבר וכו'
5) עשיתי לו תור אצל מרפאה אחרת ואמרתי לו אם תרצה לקום תעשה לי סימן ואני יעצור את הרופא ונלך ותוכל גם להגיד לי שאתה לא רוצה ליכנס בכלל לרופא (צריכים להיות מוכנים באמת על זה [מקסימום אנחנו משלמים כסף סתם לרופא אבל זה במקום טיפול רגשי שזה עולה יותר])
6) שאלתי אותו מה הוא רוצה אם אני יעמוד לידו או הסייעת וכוד' האם הוא רוצה מוזיקה או משהו אחר וכו'

ב"ה מאז הוא כבר עשה הרבה טיפולים כגיבור

הצלחה והרבה נחת

זהבית87

משתמש מקצוען

זה מזעזע
מספיק יש לילד פחדים
שמחה שלא הגענו אליו

הפנו אותנו (בת 4.5) מלאומית לטיפול בסדציה בירושלים (אנחנו מבית שמש)
הציעו לנו את ד"ר נאדר או את ד"ר לונא מטר
העדפתי אותה מהסיבה הפשוטה שהיא אישה, והשם לא נשמע ערבי..
ואני ממש ממליצה עליה, יש לה המון סבלנות ורוגע, עובדת בעדינות, מסבירה ושרה כדי להרגיע..

רינה דיצה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
רוב הרופאים במרפאות שלו מצויינים גם לקטנים וגם לגדולים, וגם השאר טובים מאוד (מנסיון עשיר בשתי המרפאות שלו).
פאדי עצמו - יוצא דופן, אבל צריך להתעקש לקבל תור דווקא אצלו וגם לחכות שיהיה אחד כזה...
לסרבנים רגילים - מספיק שאר הרופאים.
התעקשתי לקבל אצלו תור לילד בן 4 שכבר היה אצלו בעבר ב"ה בהצלחה ובשום אופן לא הסכימו אפילו אחרי שכנועים, כי אולי לא אמרתי שהוא ממש פחדן (באמת הוא לא מדי ורציתי שתשאר לו הרגשה טובה מרופא שינים ולא טראומה כמו אצל האחרים)תכלס אמרו לי ששומרים אותו בשביל ילדים ממש בעיתים ומיוחדים וכד',
שאלתי אותם למה בכלל מפרסמים אותו לטיפול בילדים אם אפילו הסכמתי שיקבעו לי לעוד שנה! ולא הסכימו, הזויים!
הסכימו רק לרופא אחר אצלם, ומילדים אחרים לא הייתי מרוצה ממטפלת שלו (בלשון המעטה....)

פמוטות

משתמש רשום
ד"ר רינה שפירא מומחית מס'1
מקבלת דרך לאומית במרפאת מלמן מול השוק -ירושלים

מקהלת 'כתר'

משתמש רשום
יש המלצות בביתר עילית?
אנחנו בכללית
צריכה מומחה לילדים עם ייעוץ מקצועי לשיניים בעיתיות
יעזור לי מאד

ניחוחות

משתמש מקצוען
תגידו שזה לילד סרבן ואתם רוצים דווקא את האבא
(עובדים שם אבא + בן)
האם הוא קשור לאילה שיפר ממכבי?
כי אצלה ניסינו ולא הצליח,
יש מה לנסות אצל האבא?
למישהו יש עוד המלצות למומחים במרכז?
מעדיפים לחסוך טיפול בהרדמה - כי זה בעייתי לילד מבחינה רפואית
עדיף עם החזרים ממכבי, אבל לא רק.

אהובה ו

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
דןקטור אדריאנה במרפאת מאוחדת ברמת שלמה מעולה עם ילדים ומאוד עדינה

Sped

משתמש פעיל
ומישהו לבחור בן 13 שלא מוכן שיעשו את הטיפול, לא מוכן לגז צחוק....
שנים לא היה אצל רופא שיניים.
עדיף דרך מכבי, עדיף בירושלים. אבל רק עדיף, לא חייב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה