עזרה בבקשה תעזרו לי בעניין טכני (אקסל ולא רק)

**דשי**

משתמש פעיל
יש לי קובץ אקסל, עם שמות של אנשים לפי מפגשים.
יש כעשרים מפגשים בכל מפגש כחמישים אנשים.
אנשים יכולים להשתתף בהרבה מפגשים. זאת אומרת שיכול להיות ש'משה' השתתף בחמישה מפגשים ולעומתו 'לוי' בחמש עשרה.
אני צריכה לסדר בטבלה את האנשים ולסמן לכל אחד בכמה מפגשים השתתף.
יש דרך כזאת חוץ מפשוט לספור אחד אחד בכל פעם שאני רואה 'משה' במסך? זו דרך שלוקחת שעות וימים
אודה לעזרה

שלג קל

משתמש מקצוען
כדאי לשאול באשכול היעודי לשאלות אקסל

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
אנשים יכולים להשתתף בהרבה מפגשים. זאת אומרת שיכול להיות ש'משה' השתתף בחמישה מפגשים ולעומתו 'לוי' בחמש עשרה.
יש דרך כזאת חוץ מפשוט לספור אחד אחד בכל פעם שאני רואה 'משה' במסך? זו דרך שלוקחת שעות וימים
אודה לעזרה
יש בהחלט
אני יחפש הדרכה של זה

חיה איטה

משתמש מקצוען
אודה לעזרה
פונקציית SUMIF

riki aharon

משתמש מקצוען
אם הבנתי נכון, הפתרון הקל הוא - יצירת PivotTable
לאחר בחירת כל הנתונים (חובה כותרת לכל עמודה)
הוספה > PivotTable > אישור
בחלון שנפתח, יש לגרור -
שדה של שם העובד לחלונית של שורות
שדה של שם המפגש לחלונית ערכים
בהצלחה

kola

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אודה לעזרה
ניתן לפנות למייל: מיכל דוד ‫‎<michaleso-שטרודל-gmail.com>‎‬

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה