רשתות בבקשה עזרו לי לגבי חיבור לאינטרנט נתיב ומעבר מנטפרי לנתיב

לבלוב

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
כרגע יש לי בבית נטסטיק עם אינטרנט נטפרי.
עכשיו בעבודה התחילו עם נתיב, ואני צריך שגם בבית אוכל לעבוד עם המחשב של העבודה.
אני הבנתי שא"א לעבוד עם מחשב שיש עליו סינון נתיב עם סים של נטפרי.
היות שאני די עם הארץ בעניינים אלו, אשמח לקבל עזרה וייעוץ בעניין מה בדיוק אני אמור לעשות(ואם יש כאן מישהו סוכן שמחבר ומוכר אשמח לעשות דרכו)
והאם עכשיו אצטרך לעבור לספק אינטרנט שעובד עם נתיב ואז המחשב בבית יהיה ג"כ רק עם סינון נתיב.
תודה רבה מראש לכל העונים והמסייעים

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
הסינון של נתיב הוא על המחשב או על הספק?
אם זה על המחשב אתה צריך לקנות סים רגיל בלי נטפרי ורק ככה זה יעבוד לך.

לבלוב

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
האם יש למישהו מידע מנסיון אם מחשב שיש עליו סינון של נתיב יכול לקבל אינטרנט מתשתית וספק נטפרי
תודה רבה

לבלוב

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אני עם ספק של נטפרי + נתיב על המחשב
אודה לכם מאוד אם תוכלו לפרט איזה ספק יש לכם וכמה זה עולה, והאם אין האטה בקליטה ובתעבורה כשזה חייב לעבור 2 סינונים.
תודה רבה מראש

תותית י.

משתמש מקצוען
אודה לכם מאוד אם תוכלו לפרט איזה ספק יש לכם וכמה זה עולה, והאם אין האטה בקליטה ובתעבורה כשזה חייב לעבור 2 סינונים.
תודה רבה מראש
יש לי ספק של 019 זה עולה בסביבות 90 שקלים לחודש כולל הראוטר
+נטפרי כמו שאתם יודעים 15 שקל לחודש
אצלי אין האטה בקליטה האינטרנט מאד מהיר
אני רואה מההודעה הראשונה שאתם עם סטיק, יש מצב שבגלישה עם סטיק באמת תרגישו איטיות, לא ניסיתי לעבוד עם סטיק אף פעם (אני עם תשתית - לא יודעת איך קוראים לזה במילים מקצועיות)

לבלוב

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
יש לי ספק של 019 זה עולה בסביבות 90 שקלים לחודש כולל הראוטר
+נטפרי כמו שאתם יודעים 15 שקל לחודש
אצלי אין האטה בקליטה האינטרנט מאד מהיר
אני רואה מההודעה הראשונה שאתם עם סטיק, יש מצב שבגלישה עם סטיק באמת תרגישו איטיות, לא ניסיתי לעבוד עם סטיק אף פעם (אני עם תשתית - לא יודעת איך קוראים לזה במילים מקצועיות)
תודה רבה
עכשיו אני אכן עם סטיק אבל אני מתכוון לעבור לתשתית

לבלוב

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אשמח שתענה לי איך באמת עובד לך הנטפרי יחד עם הנתיב
שאלתי בפורום אחר ולא קיבלתי תגובה......
סליחה שלא ראיתי עד עכשיו את מה ששאלת בפורום המקביל.
אני כותב לך במייל, ואשמח לעזור לך בכל שאלה בעניין.
ולכל מי שמתעניין
אכן האינטרנט בזק נטפרי עובד גם עם מחשב שיש עליו חסימה של נתיב
למרות שבנתיב אמרו לי שה לא יעבוד ועוד הרבה "מבינים" אמרו לי שזה לא יעבוד, אמרתי שבשביל ה"אידישקייט" אני מוכן לנסות, וב"ה זה עובד ומצויין.
תודה רבה לכל אלו שהגיבו ועזרו.

תמים תהיה

משתמש פעיל
סליחה שלא ראיתי עד עכשיו את מה ששאלת בפורום המקביל.
אני כותב לך במייל, ואשמח לעזור לך בכל שאלה בעניין.
ולכל מי שמתעניין
אכן האינטרנט בזק נטפרי עובד גם עם מחשב שיש עליו חסימה של נתיב
למרות שבנתיב אמרו לי שה לא יעבוד ועוד הרבה "מבינים" אמרו לי שזה לא יעבוד, אמרתי שבשביל ה"אידישקייט" אני מוכן לנסות, וב"ה זה עובד ומצויין.
תודה רבה לכל אלו שהגיבו ועזרו.
לך זה עובד
אבל יש עם זה המון תקלות
אני נתקלתי בכמה מקרים של אנשים שנתקעו בלי אינטרנט
ונטפרי שלחו אותם לנתיב ונתיב חזרה לנטפרי
זה ממש לא מומלץ באופן כללי

לבלוב

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
לך זה עובד
אבל יש עם זה המון תקלות
אני נתקלתי בכמה מקרים של אנשים שנתקעו בלי אינטרנט
ונטפרי שלחו אותם לנתיב ונתיב חזרה לנטפרי
זה ממש לא מומלץ באופן כללי
לי זה עובד מצויין ללא שום תקלות!
ואכן יכול להיות שיש כאלו שזה כן עושה להם בעיות, אבל למען העקרונות אני חושב שלפחות יש לנסות לראות אם זה עובד.
ואני רק מזכיר שכל השירותי בבזק הם ללא התחייבות כלל, וניתן לצאת מהמסלולים בכל רגע נתון.

תמים תהיה

משתמש פעיל
לי זה עובד מצויין ללא שום תקלות!
ואכן יכול להיות שיש כאלו שזה כן עושה להם בעיות, אבל למען העקרונות אני חושב שלפחות יש לנסות לראות אם זה עובד.
ואני רק מזכיר שכל השירותי בבזק הם ללא התחייבות כלל, וניתן לצאת מהמסלולים בכל רגע נתון.
מה הרווח מבחינה כשרותית ?
אתה יכול לשים אינטרנט נטפרי פלוס תוכנת וויפרי
ואולי גם לנתיב יש אינטרנט חסום דרכם
למה לקחת אינטרנט מסונן מנטפרי ותוכנה מנתיב?

לבלוב

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
מה הרווח מבחינה כשרותית ?
אתה יכול לשים אינטרנט נטפרי פלוס תוכנת וויפרי
ואולי גם לנתיב יש אינטרנט חסום דרכם
למה לקחת אינטרנט מסונן מנטפרי ותוכנה מנתיב?
כמו שכתבתי בפוסט הפותח של האשכול, אשתי עובדת במשרד שנותן רק מחשב עם נתיב, אבל כשהיא עובדת בבית וצריכה אינטרנט שם אני לא רוצה אינטרנט של נתיב (אפי' שכבר קיבלתי אישור מהקהילה שלי, אמרתי אני אנסה את זה ורק אם זה לא ילך, אני אעשה אינטרנט נתיב, וב"ה זה עובד מצויין)

GVol

משתמש פעיל
כמו שכתבתי בפוסט הפותח של האשכול, אשתי עובדת במשרד שנותן רק מחשב עם נתיב, אבל כשהיא עובדת בבית וצריכה אינטרנט שם אני לא רוצה אינטרנט של נתיב (אפי' שכבר קיבלתי אישור מהקהילה שלי, אמרתי אני אנסה את זה ורק אם זה לא ילך, אני אעשה אינטרנט נתיב, וב"ה זה עובד מצויין)
יישר כח

אפשר גם לנסות לראות עם המעסיק שגם במשרד יעשו עם נטפרי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  25  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה