קורונה בא לי להמשיך לחיות בעיר הזאת :(

• פותח הנושא neom
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
תגובה שלא קשורה לאשכול.
הגבתי כאן משהו שקיבלתי במייל, וקיבלתי המון תודות על ההודעה.
אני כבר שנים רבות כותב בעיקר בפורום דין וחשבון בנושאים שקשורים לעצמאיים ולשכירים זכויות וחובות המגיעים להם.
לא זכור לי שקיבלתי כ"כ הרבה תודות....

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
תגובה שלא קשורה לאשכול.
הגבתי כאן משהו שקיבלתי במייל, וקיבלתי המון תודות על ההודעה.
אני כבר שנים רבות כותב בעיקר בפורום דין וחשבון בנושאים שקשורים לעצמאיים ולשכירים זכויות וחובות המגיעים להם.
לא זכור לי שקיבלתי כ"כ הרבה תודות....
אפשר לשקול הסבת מקצוע..

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
בני ברקים יקרים, אני רק מנסה להבין: אין פתיחת מרכולים ליותר שעות או שאתם מפחדים ללכת כי יהיו תורות צפופים?

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
לא מאהבת מרדכי.

ואנשים שלא מתוקשרים מספיק יכולים בהחלט להתבלבל בעובדות
זה לא עניין של "מתוקשרות" (מה זה בכלל?) אלא עניין של תפיסה.
מי שמעדיף להתייחס למדינה כאל הפריץ שרודף אחר מושקה במקום לאמץ את התפיסה הפרגמטית של מנהיגי הדור בעת קום המדינה - בעיה שלו.

C

משתמש מקצוען
הרגשתי שפויה לגמרי כשסידרתי את שולחן העבודה שלי ביום ראשון י' משהו באדר (לא בדקתי תאריך) והחלטתי ביני לביני שזה היום האחרון שאני לוקחת סיכון של נסיעה בתחבורה ציבורית.
הרגשתי שפויה לגמרי גם כשניקיתי את המקפיא בט"ו.
ולא קראתי מדע בדיוני.
מח אנליטי אני אכן מקווה שיש לי.
לא חזיתי שום דבר.
קראתי תיעודים מארצות אחרות. זה הכל.
לא היה צריך לא לחזות ולא לדמיין.
זה מאוד נחמד למי שיכל לנקות את המקפיא בט"ו אדר.
אני גרה ב 55 מ"ר (בארנונה, בתכלס זה פחות...) 6 נפשות!
אין לי שום יכולת לאגור מצרכים חודש מראש!
גם את המצרכים שיש לי לפסח היום אני עדיין מעבירה ממקום למקום.
במיוחד שאני חודש וחצי אחרי לידה, ובט"ו באדר אחי התחתן מה רצית? ששבועיים אחרי הלידה, ערב פורים+ערב חתונה, שגם ככה לא הצלחתי להתארגן, אני אספיק לנקות משהו לפסח??? ואז גם ללכת לקנות מוצרים לפסח???
מאוד נחמד לתת ביקורת ולדבר על התארגנות מראש. תביני כבר שלא לכל אחד יש את התנאים שיש לך!!!

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
עלית הנדבקים בקורונה ברמת גן היתה היום אכן גבוהה באחוזים יותר מהעליה בבני ברק.
ראש עירית רמת גן הזדעק וטוען שהם נדבקים מהבני ברקים וצריך לסגור את העיר בני ברק הרמטית כולל סופרים ובתי מרקחת...
שירגע מיד.
אם התושבים שלו נדבקים מתושבי בני ברק זה סימן שהם לא נשמעים להנחיות ויוצאים לרחובות.
שיתכבדו וישבו בבית כמו כל עמ"י. לפחות יש להם משלוחים אונליין בניגוד לתושבים של בני ברק.
כמה רע והתכבדות בקלון האחר של בן אדם אחד. מבהיל.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
בני ברקים יקרים, אני רק מנסה להבין: אין פתיחת מרכולים ליותר שעות או שאתם מפחדים ללכת כי יהיו תורות צפופים?

כן, אני מפחדת! יורדת למכולת ורואה אנשים שלא שומרים על מרחק 2 מטר, ולא מתקתקים קניה. עוברת לי ד פתח 'יש' ורואה תורים צפופים משתרכים מחוצה לו בהמתנה לכניסה - זה מפחיד אותי!

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
שירגע מיד.
אם התושבים שלו נדבקים מתושבי בני ברק זה סימן שהם לא נשמעים להנחיות ויוצאים לרחובות.
שיתכבדו וישבו בבית כמו כל עמ"י. לפחות יש להם משלוחים אונליין בניגוד לתושבים של בני ברק.
כמה רע והתכבדות בקלון האחר של בן אדם אחד. מבהיל.
הוא ידוע כפופוליסט שרוכב על כל גל תקשורתי.
במקרה הגל האופנתי כרגע זה שנאת חרדים.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
כן, אני מפחדת! יורדת למכולת ורואה אנשים שלא שומרים על מרחק 2 מטר, ולא מתקתקים קניה. עוברת לי ד פתח 'יש' ורואה תורים צפופים משתרכים מחוצה לו בהמתנה לכניסה - זה מפחיד אותי!
אין אכיפה במרכולים?
אצלנו האכיפה באושר עד, שופרסל, יינות ביתן קפדנית בואכה היסטרית.
ואני חוזרת שוב: איפה עירית בני ברק?

MACHAK

משתמש מקצוען
בפרט שבפורים היו כ"כ הרבה הוצאות!!! אז להוסיף על זה את הוצאות הפסח- לא כולם יכולים!!
ולא ראיתי שמישהי ריחמה על הזוצי"ת שנשארה עם 200 שקל ביד ושוקת שבורה,
התעלמות מוחלטת.
רק לספר כמה אנחנו חכמות ואנליטיות ויודעות ומבינות ואתן אחיותינו היקרות- תאכלו קש שתקטפו מתחת לבניין...
ובפעם הבאה שתבואו לעולם תבקשו קצת יותר שכל ותבונה.
ככה נביא את המשיח...

צריכים להבדיל בין תגובות.
זה שובר את הלב שיש זו"צית עם 200 שח ביד ערב פסח. לא בציניות זה שובר את הלב וגם גרם לי לבכות. וכל יום אני שומעת סיפורים סביבי שמורידים לי דמעות ואני מתפללת לה' שיגאל אותנו מהצרה ההזויה הזו ומהשלכותיה.
רב התגובות כאן באות להזהיר שלמרות הכל ולמרות הסיפורים קורעי הלב נמשיך לשמור על החיים!!! כי לפעמים אדם שקוע בצרתו ומוכן לעשות דברים שיזיקו לו לדוג': הזוצ"ית שנקרעת מהרצון לחגוג חג ובידה 200 ש"ח. תלך להוריה לחג ואביה ידבק במחלה ויפול למשכב יורדם ויונשם (לא חריג יכול בהחלט לקרות) האם זה יוציא אותה מהמצב הקשה? או שרק יחמיר אותו ואת המצב של כל הסביבה ולכן ימשיך הסגר וכולנו ניפגע גם מבחינה רפואית וגם כלכלית. כשכותבים בפורום שיוצאים לקנות אוכל כי אין ואנשים צועקים לא! אל תצאו! זה לא כי הם רוצים שמישהו ירעב ולהם יהיה לחם כי הם קנו בזמן חס ושלום! הם אומרים בואו נקשיב להוראות ונעמוד בכללים אחרת המצב ימשיך להיות יותר גרוע! אם אנשים היו יוצאים רק לאוכל לא היינו מגיעים למצב הזה! גם עכשיו יש אנשים שיוצאים לקנות כלים לחג או איפור וכד'.
הצעקה לשמור על הבריאות לא מתעלמת מקשיים היא פשוט באה להגיד תשמרו למרות זאת.
אני אתן דוגמא בהתחלה שאמרו לצאת רק לדברים חיוניים סיפרה לי חברה שקשה לה לגור ב40 מטר רבוע עם 4 ילדים ולכן היא יוצאת איתם כל יום. ניסיתי להגיד לה שזה מסוכןן אבל היא ענתה לי שאני מתעלמת מצרכיה. אני לא מתעלמת אני כואבת את כאבה ומוכנה לעזור במה שאוכל אבל אם היא תצא איתם ותידבק וגם בעלה ידבק זה לא יעזור לה זה רק יכביד יותר על חייה ויסכן אותם.
התגובות פה בפורום לא מתנשאות, לא מזלזלות הן מתחננות תשמרו תשמרו. זה מפחיד אף אחד לא יודע מה יהיו ההשלכות הבאות.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
הוא ידוע כפופוליסט שרוכב על כל גל תקשורתי.
במקרה הגל האופנתי כרגע זה שנאת חרדים.

שנאת בני ברקים והשמצתם
ולצערי הרב- ולמצער תושבים רבים
הרבה מיושבי פורום פרוג נכללים באלו!!!!!
אנטישמיות לשמה בקרב אחינו

C

משתמש מקצוען

לא רק שלא הרחיבו את שעות הפתיחה, אלא צימצמו אותם! ולכן יש תורים ארוכים מאוד בכניסה למרכולים! צריך לחכות למעלה משעה ברחוב בתור!

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
לדעתי כמו שכבר כתבו, הפיצוץ בבני ברק עכשיו זה בגלל הצפיפות ,אבל, וגם בעיקר בגלל החגיגות לפני שבועיים כשהכל היה רק דיבורים... ואנשים נקטו בשיטת ה"סמוך" ועשו חתונות בשפע ומנינים גדולים שכולם נוגעים אחד בשני, וכולם נדבקים מידיות של דלתות ומחדרי מדרגות...
התעוררו מאוחר מידיי, אבל עכשיו זה כבר שעת התשלום, והוא במזומן...

הרוב המוחלט של החילונים יושבים ורועדים בבית, אני שם ואני רואה... אין שם הרי מניינים ופגישות בחנות מכולת קטנטנה...

לפני שבועיים הייתי היחיד שהיה עם מסכה וכפפות בחנות מכולת חרדית, אה, כן השליחים של תנובה חיכו בחוץ גם עם מסכה וכפפות ופחדו לעבור בין התורות הצמודים... זה היה יום למחרת שהורידו ללא יותר מ 10...

עצוב שזה ככה, אבל אולי אין מה לעשות, יש דיליי גדול מאוד בין מה שאומרים השלטונות, לבין ליבו של חרדי ממוצע, והרבה מזה בצדק, אך לפעמים, וכמו עכשיו, זה מתנגש ויוצר כאוס מטורף...

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום

לחכות 20-40 דקות מחוץ לסופר בשביל לזכות להכנס....

C

משתמש מקצוען
גם עכשיו יש אנשים שיוצאים לקנות כלים לחג או איפור וכד'.
אתם עדיין לא מבינים שרחובות בני ברק ריקים???
כל החנויות סגורות! יש רק משלוחים! איך אפשר ללכת לקנות איפור או כלים בכלל?
אתם לא מבינים שבשנה רגילה ביום הזה בני ברק הייתה אמורה להיות סגורה ומסוגרת בגלל פקקים אדירים, לא בגלל מחסומים משטרתיים? ביום כזה בשנה רגילה כל רחוב שיש בו יותר מחנות אחת הוא עמוס בצורה לא נורמלית!

חור שחור

משתמש צעיר
שנאת בני ברקים והשמצתם
ולצערי הרב- ולמצער תושבים רבים
הרבה מיושבי פורום פרוג נכללים באלו!!!!!
אנטישמיות לשמה בקרב אחינו
עם כל הכבוד לא כל מי ששונא קבוצה מסוימת נקרא אנטישמי. מספיק עם הזילות במושג הזה!!!

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
זה מאוד נחמד למי שיכל לנקות את המקפיא בט"ו אדר.
אני גרה ב 55 מ"ר (בארנונה, בתכלס זה פחות...) 6 נפשות!
אין לי שום יכולת לאגור מצרכים חודש מראש!
גם את המצרכים שיש לי לפסח היום אני עדיין מעבירה ממקום למקום.
במיוחד שאני חודש וחצי אחרי לידה, ובט"ו באדר אחי התחתן מה רצית? ששבועיים אחרי הלידה, ערב פורים+ערב חתונה, שגם ככה לא הצלחתי להתארגן, אני אספיק לנקות משהו לפסח??? ואז גם ללכת לקנות מוצרים לפסח???
מאוד נחמד לתת ביקורת ולדבר על התארגנות מראש. תביני כבר שלא לכל אחד יש את התנאים שיש לך!!!
איך ידעת מה רציתי?

וברצינות,
ברור שלא כל אחד יכול.
(גם לא כל אחד יכול להרשות לעצמו לרכוש מלאי.... עוד נקודה כואבת מאד).
השאלה לדעתי לא במה אפשר או אי אפשר.
זה כל אחד יודע לעצמו.
השאחה אם אפשר היה לנחש את המצב הנוכחי או שהיה צורך בכישורי נבואה לשם כך.

מה עושים עם המצב, זה כבר באמת עניין אינדיבידואלי.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
חושבת על זה בקול: האם אי אפשר ליצור פה בפורום התארגנות של תושבי בני ברק שתפנה בתביעה לעיריה ולפיקוד העורף לשם הסדרת חלוקת מזון למי שנתקעו ללא אספקה?
חלמאי בעיני להוציא צו של סגר מבלי להוציא במקביל תקנות שתסדרנה את הטיפול בצרכי התושבים.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  39  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה