באנר בגוגל

shira

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
בהמשך להודעה הזאת:
http://prog.co.il/showthread.php?t=77206

יש לי בעיה חדשה...
גוגל AD לא מקבל את הבאנרים מהסיבה הזאת:

Unacceptable Animation Length: To achieve the best user experience, Google does not permit persistent ad animation. Animation for any ad can include a maximum of 30 seconds of animation (at a 15-20 fps frame rate). Endless looping is not allowed.

מה ההודעה הזאת אומרת?

ה FRAME REATE עומד על 20.
אורך הבאנר 13 שניות.
קיבלתי תשובה בפורום אחר שאני צריכה לשים STOP בסוף הבאנר כדי שלא יהיה לופ,
זה הגיוני? באנר לא אמור לרוץ בלופ?
אודה מאוד למסייעים. :)

shira

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
לאף אחד אין פתרונים?
מיואשת מהעבודה הזאת כבר...

danielkatz

משתמש צעיר
D I G I T A L
נכתב ע"י shira;602962:
בהמשך להודעה הזאת:
http://prog.co.il/showthread.php?t=77206

יש לי בעיה חדשה...
גוגל AD לא מקבל את הבאנרים מהסיבה הזאת:

Unacceptable Animation Length: To achieve the best user experience, Google does not permit persistent ad animation. Animation for any ad can include a maximum of 30 seconds of animation (at a 15-20 fps frame rate). Endless looping is not allowed.

מה ההודעה הזאת אומרת?

ה FRAME REATE עומד על 20.
אורך הבאנר 13 שניות.
קיבלתי תשובה בפורום אחר שאני צריכה לשים STOP בסוף הבאנר כדי שלא יהיה לופ,
זה הגיוני? באנר לא אמור לרוץ בלופ?
אודה מאוד למסייעים. :)

"Endless looping is not allowed" - זה בדיוק מה שזה אומר, את חייבת לעשות stop תוך 30 שניות.

shira

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
תודה! אני אבדוק את זה
בתקווה שזה אכן הפתרון.

ארז ליברמן

משתמש צעיר
זה אכן הפתרון

זה אכן הפתרון - מנסיון את צריכה אן לשים סטופ בתוך ה 30 שניות או לעשות את הלופ באורך של מקסימון 10 שניות ולהגדיר משתנה כדי השלופ יעצר לאחר 3 פעמים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  31  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה