מלון באיזה מלון יש אוירה חרדית יותר בשבת?

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
ואם הוא היה מתחזה לרופא, זה גם לא בסדר לכתוב שהוא לא?
אין לי מושג על מה הדיון אבל המשפט הזה לא במקום, רופא זה מקצוע שדורש רישוי והכשרה, ולכן רופא מחובד תולה על קיר המשרד שלו אין ספור דיפלומות והכשרות למען יראו כל הפציינטים, ואם אין זו עבירה פילילת והתחזות. רב לשם שינוי לא דורש רישוי..ואתה בחיים לא תיכנס לרב או לרבה לחדר ותבקש ממנו את תעודת ההסמכה שלו, אם את סומכת עליו אז הוא הרב שלך.

גימפעל

משתמש מקצוען
אין לי מושג על מה הדיון אבל המשפט הזה לא במקום, רופא זה מקצוע שדורש רישוי והכשרה, ולכן רופא מחובד תולה על קיר המשרד שלו אין ספור דיפלומות והכשרות למען יראו כל הפציינטים, ואם אין זו עבירה פילילת והתחזות. רב לשם שינוי לא דורש רישוי..ואתה בחיים לא תיכנס לרב או לרבה לחדר ותבקש ממנו את תעודת ההסמכה שלו, אם את סומכת עליו אז הוא הרב שלך.
רב צריך הסמכה,
כמו שרופא צריך רישיון,
וגם אצל רופא אני לא מבקש ממנו את התעודה אם אני מגיע אליו דרך קופת חולים או בית חולים מוכר, כי אני מסתמך על קופת החולים שביררו לנו את הרופאים הטובים,
כמו"כ ברב מוכר שפקיע שמיה אני מסתמך עליו בלי לבקש תעודת הסמכה.

מה שכן נכון זו הרוח שטות שאומרת שלא נורא להיכשל במאכלים אסורים, כי לא רואים את הסכנה המוחשית, כמו אצל רפואה.

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
רב צריך הסמכה,
כמו שרופא צריך רישיון,
וגם אצל רופא אני לא מבקש ממנו את התעודה אם אני מגיע אליו דרך קופת חולים או בית חולים מוכר, כי אני מסתמך על קופת החולים שביררו לנו את הרופאים הטובים,
כמו"כ ברב מוכר שפקיע שמיה אני מסתמך עליו בלי לבקש תעודת הסמכה.

מה שכן נכון זו הרוח שטות שאומרת שלא נורא להיכשל במאכלים אסורים, כי לא רואים את הסכנה המוחשית, כמו אצל רפואה.
הולכים לפרופסור פרטי משלמים אלפי שקלים בלי לבדוק תעודות, הולכים לאדמו'ור עם שאלות של חיים מוות בלי הרבה שאלות על ההסמכה.., זה אמונה.

אבו מאיר

משתמש מקצוען
הולכים לפרופסור פרטי משלמים אלפי שקלים בלי לבדוק תעודות, הולכים לאדמו'ור עם שאלות של חיים מוות בלי הרבה שאלות על ההסמכה.., זה אמונה.
כל מי שיגיד שהוא רב תסמכי עליו בשאלות של חיים ומוות?
ה' ירחם!

אייזי

משתמש מקצוען
קופץ על האשכול מישהו יודע מה עם כינר וניר עציון לגבי כשרות האם זה מהדרין ?

כי הכשרות הרישמית שלהם זה לא כשריות מוכרות ומוסמכות
כמו למשל ההכשר של ניר עציון של של הרב לוביץ ואין לי מושג מיהו

zkzbhe

משתמש פעיל
הבנתי. אז האמונה שלך אומרת שכל מי שקורא לעצמו רב/מומחה כשרות צריך להאמין לו
וזו הוצאת שם רע אפילו לרמוז שאין הוכחה לטענות שלו
ואת תלכי לכל אדם עם פאות מסולסלות ולבוש שיראין ב'שאלות של חיים ומוות', בתנאי שהוא קורא לעצמו אדמו"ר
אבל רופא 'צריך רישום והסמכה' אז זה אחרת

איך אומר יאיר לפיד: זו לא היהדות שלי

zkzbhe

משתמש פעיל
כל מי שיגיד שהוא רב תסמכי עליו בשאלות של חיים ומוות?
ה' ירחם!
נו, כבר ראינו מקרים כאלו,
ולא רק כאלו שאין הוכחה שהם רבנים, אלא כאלו שיש הוכחות רבות שהם בעלי עבירה
ועדיין יש כל מיני שהולכים אליהם בשאלות של חיים ומוות, ונותנים להם 80K שח בביקור אחד על מנת לשמוע שהסרטן יעבור לבד ולהפסיק את הטיפולים
ועליהם נאמר מי שאין בו דעה אסור לרחם עליו

בוא וראה אחאב וצדקיה נביאי השקר, שהיו זקוקים לטכניקות מיוחדות להוציא לעצמם שם של נביאים גדולים
כדי שיוכלו להפיל בפח את הציבור (באריכות בתנחומא ויקרא ו')
ואם היו בדורנו, לא היו זקוקים אלא לעטוף בטלית 24/7, לשכור איש יח"צ משומן וצלם חצר, וכל הפתאות אומרות: זו האמונה, 'הרב' אמר

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה