מידע שימושי אתר 'עבודה מהבית'

ר.ב.ב.ש

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
א. ממש יקר...
ב. ממש הזוי.
ג. נשמע ממש לא טוב..
כשאתה גר בארה"ב ורוצה באמצע הלילה יהודי שיתפלל עליך,
לפעמים שווה לשלם ..... [ואכמ''ל]

משום מה לי לא נשמע הזוי ולא נשמע לא טוב,
יש ביקוש - כנראה שיהיה הציע...

שרה באהל

משתמש חדש
מה דעתכם? משהו מצא כבר עבודה שם?
התרחקו משם כמו מאש. כל שאר האתרים של חיפוש עבודה מכינים אותך כבר בעמוד הראשי שאתה צריך לשלם ורק איזה 45 לחודש, סביר. אף אתר כשר לא מסתיר את זה רק בתקנון כי רב האנשים לא קוראים תקנונים והאתר הנ"ל יודע את זה.

שרה באהל

משתמש חדש
תראו בתקנון האתר. המנוי עולה 1499שח !!!!
@ר.ב.ב.ש האם שילמתם כך?

לא, נראה לי שר.ב.ב.ש. דיבר על נושא אחר שהעלו פה שיש אנשים באתר של פייברר שמפרסמים את עצמם שהם יתפללו על אנשים בכותל, בשביל גרושים... אבל, כן, חזרה לענינו, 1499 זה בדיוק מה שמוכיח שהם נוכלים. חברה שלי כמעט נפלה לפח לפני כמה זמן כשהיא נרשמה שם והקליקה על אישור בקשר לתקנון. ואז בעל האתר איים עליה שהיא חייבת לשלם והיא לא הבינה על מה הוא מדבר. סתם ככה לא מצאה שם עבודה ובקושי חפשה כי רב העבודות בעמוד הראשי רצו וואטסאפ וממילא אין לה. בקיצור, היא ואני למדנו לקח לא לסמן "וי" ליד שום תקנון בשום אתר אלא אם קראנו את זה קודם. מפחיד כמה שהאינטרנט יכול להיות מקום מסוכן.

rivkar

משתמש מקצוען
גם מה שהזוי שאים שום וידוא של הפרטים..
אני יכולה לרשום כל אחד עם השם והמייל שלו ובעצם לחיב אותו ב1500 שח שלא בהסכמתו..
(באתר תקין מבקשים פרטי אשראי וכו בהתליך ההרשמה..)

מענדיל טרייסטער

משתמש פעיל
עריכה תורנית

שרה באהל

משתמש חדש
כן, גם לחברה שלי שלחו את ההתראה הזאת. בינתיים אל תתייחס לזה, תתפלל על זה ומצד השתדלות פיזית, תגיש תלונה מקוונת למשטרה עליו, (יש עוד שעשו זאת אז נקווה בע"ה שסוף סוף יעצרו אותו) תזהיר כמה שיותר אנשים מהאתר הזה של יניב עמר / יניב רהב הזה שתמיד מנסה לתפוס אנשים ברשת שלו וליתר ביטחון, תכין לעצמך חומר (לבית משפט אם יהיה צורך) מה שאתה יכול, שמוכיח שלא עשית שימוש באתר. למשל, לחברה שלי שנרשמה שם אין בכלל וואטסאפ אז היא לא יכלה לפנות לפרסומים שם, והיא גם זכרה שהאתר בסוף ההרשמה אמר משהו כמו שצריך לחכות לקבל אישור. היא בדקה את כל המיילים שלה וראתה שלא קבלה מהם אף פעם מייל של אישור הרשמה ולא יכלה בכלל לראות עוד פרטים. חברה שלי קבלה על עצמה לא לחפש עבודה דרך האינטרנט לזכות שה' יציל אותה מהאיש הנ"ל. :) עוד דבר, תספר על כך לארגון של אינטרנט בטוח אונליין isoc.org.il אולי הם יוכלו לעזור להפיץ אזהרה איכשהוא.

shani123

משתמש מקצוען
חברה שלי קבלה על עצמה לא לחפש עבודה דרך האינטרנט לזכות שה' יציל אותה מהאיש הנ"ל. :)
ממליצה לשאול אישיות תורנית אם זה מה שנדרש ממנה כאן.
עוקצים קיימים בכל תחומי החיים, אי אפשר להפסיק לקנות בחנויות כי יש גנבות אשראי, אי אפשר להפסיק לסגור דלת כי יש גנבים ברחוב...
היום עולם העבודה ב99% באינטרנט. וחבל.

טעות לעולם חוזרת

משתמש סופר מקצוען
לא, נראה לי שר.ב.ב.ש. דיבר על נושא אחר שהעלו פה שיש אנשים באתר של פייברר שמפרסמים את עצמם שהם יתפללו על אנשים בכותל, בשביל גרושים... אבל, כן, חזרה לענינו, 1499 זה בדיוק מה שמוכיח שהם נוכלים. חברה שלי כמעט נפלה לפח לפני כמה זמן כשהיא נרשמה שם והקליקה על אישור בקשר לתקנון. ואז בעל האתר איים עליה שהיא חייבת לשלם והיא לא הבינה על מה הוא מדבר. סתם ככה לא מצאה שם עבודה ובקושי חפשה כי רב העבודות בעמוד הראשי רצו וואטסאפ וממילא אין לה. בקיצור, היא ואני למדנו לקח לא לסמן "וי" ליד שום תקנון בשום אתר אלא אם קראנו את זה קודם. מפחיד כמה שהאינטרנט יכול להיות מקום מסוכן.
אכן הוא כתב מפורש שהוא מצא את האתר שחיפש והוא מדבר על fiverr

זה אתר מוכר וידוע, השתמשתי בו כמה וכמה פעמים. [וכמובן כוונתי ללינק המצורף, ולא לאתרים ישראלים שאיני מכיר כלל וכלל]

שרה באהל

משתמש חדש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה