מידע שימושי אתר נקסט- מידע...

אינסוף

משתמש מקצוען
קניתי בקידישיק -יש להם אתר חדש מכנסים מצוינות 2 ב100 מתאים לכל ילד חיידר ולא נקרע מהר בברכים.
החסרון היחיד לקטנים יותר אין צבעוני רק אפור כחול שחור.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
אצלי פוקס, זארה וכו' חסומים, אפשר לפחות ל-48 שעות בלבד לאחר בקשה וכו'.

אם יש למשהי כאן המלצה על פריט לבוש נח וזול, חמוד וצנוע (=עונה על כל הדרישות, בקיצור...) אשמח אם תשתף, כי באמת אין על נקסט...

דווקא התארגנתי מפורים לקיץ, אבל נתקעתי עם חצאי סטים מנקסט- תכננתי לבצע הזמנה קייצית אחת אחרונה ו-בדיוק אז נפל האתר...

אגב מה עושים עם סנדלים? בסטפ לא מגיבים לי, לא מכירה חנות אחרת עם מחירים שפויים!

אינסוף

משתמש מקצוען
לגבי הגזרה של קידישיק יש להם גזרת סלים שיושב ממש יפה על רזים ויש רגוילר- או קלאסיק שהם יותר רחבות ולילדי החיידר הגדולים יותר בד"כ הגזרה מתאימה. לא יודעת אם יש אפשרות בחירה באתר צריך לבדוק

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נתיב לא מוכנים לפתוח לי קסטרו "כיון שהוא מכיל תכנים אשר אינם תואמים את מדיניות החברה" :(
מחכה לתשובה על זארה

zipi m

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
אני ממש נואשת למכנסיים, 4 בנים ששנים אני קונה רק מנקסט ועכשיו כולםם עם חורים בבירכיים.
צריכה לפחות שתיים לכל אחד בנקסט זה יוצא מחיר כולל אפשרי, אבל פה בארץ זה באזור ה90 שקל למכנס...
יש בקסטרו מכנסיים מצוינות, הבן שלי חרש עליהם כל עונת החורף.
ועכשיו יש 30% על כל האתר
משתלם מאד!

אבי2000

משתמש סופר מקצוען
בעונה קודמת למשל, חיפשתי נעל קטיפה לילדים שלי לשבת, 4 זוגות בעליאקספרס ראיתי כאלו ב170$ ובארץ עלו 350 ש"ח, החלטתי לא לוותר על החלום שלי
בסוף מצאתי נעליים בדיוק מה שרציתי ב22$ פשוט מהממות ועומדות פצצה על הרגל.
זה יהיה יפה לבקש קישור?

הני מושקוביץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בכיף
ואני רואה שטעיתי, הן בין 26$ ל28$
הנה:נעלי קטיפה מהממות

קניתי לבנים, מהמם, אבל, המידות שם קטנות, כלומר, קניתי מידה 13 שהתאימה לבן השנתיים הפצפון שלי, המידה שלו 22
המידה 1 התאימה לילד שנועל מידה 24 והמידות של הגדולים יותר, כלומר 4-5 היו מצוינות.
לתשומת לב

*טובית*

משתמש מקצוען
לגבי הגזרה של קידישיק יש להם גזרת סלים שיושב ממש יפה על רזים ויש רגוילר- או קלאסיק שהם יותר רחבות ולילדי החיידר הגדולים יותר בד"כ הגזרה מתאימה. לא יודעת אם יש אפשרות בחירה באתר צריך לבדוק
איך נקרא האתר?
לא מוצאת.
כתבתי קידישיק, שום אופציה שם היא לא אתר עם תמונות.
אשמח לשמוע.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
אבל זה לא הסגנון היותר שמרני, שאפשר למצוא ב נקסט.

אה... כבר כתבו. אז לא רק אני חושבת ככה...
בגיל הקטן עוד סביר
בגדול יותר באמת לא

אני צריכה לבנות שלי או לפחות לבת ה 13.5 ולא יודעת מאיפה. לא רוצה יקר.
הזמנתי כמה עליוניות מגולף [הדפסחים של קקטוסים\פסים/כוכבים וכיוצ"ב] לפני החג והגיעו מקסימות. התחלקו היא ובת ה 19 [אהממ...מה שמדוייק לקטנה טוב לגדולה...]
אבל צריכה עוד
אז אם יש לך רעיון...

*טובית*

משתמש מקצוען
בגיל הקטן עוד סביר
בגדול יותר באמת לא

אני צריכה לבנות שלי או לפחות לבת ה 13.5 ולא יודעת מאיפה. לא רוצה יקר.
הזמנתי כמה עליוניות מגולף [הדפסחים של קקטוסים\פסים/כוכבים וכיוצ"ב] לפני החג והגיעו מקסימות. התחלקו היא ובת ה 19 [אהממ...מה שמדוייק לקטנה טוב לגדולה...]
אבל צריכה עוד
אז אם יש לך רעיון...
העני, יש לך את הקישורים עדיין?

אינסוף

משתמש מקצוען
למה לא קידישיק? כמעט כל הבגדים באתר.... לגיל של הבת שלך יש גם במלאיה יחסית לא יקר וגם בקידס בייסיק. נראה לי שהגעתי לאתר החדש של קידישיק בערב פסח מקישור בפרוג. תחפשי פה בקישורים...

אליעזר המתוק

משתמש צעיר
אני ממש נואשת למכנסיים, 4 בנים ששנים אני קונה רק מנקסט ועכשיו כולםם עם חורים בבירכיים.
צריכה לפחות שתיים לכל אחד בנקסט זה יוצא מחיר כולל אפשרי, אבל פה בארץ זה באזור ה90 שקל למכנס...
אני תוההה אם המכנסיים של נקנט נקרעות יותר ברכיים.
רוב מוחלט של המכנסיים של הבן שלי משם בגלל שהוא צר מאוד ברגלים וגבוהה ומשום מה המכנס האחרון שקניתי אחרי 3 פעמיים נקרע בברך, על מכנסיים קצת יותר משומשים אני בכלל לא מדברת לא קרה שעבר עונה והיה לי מכנס להעביר הלאה, ואתה בעיה הייתה לי עם מכנסי פיג'מה...

BOMERANG

פיתוח אתרים ומיתוג עסקי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אני תוההה אם המכנסיים של נקנט נקרעות יותר ברכיים.
רוב מוחלט של המכנסיים של הבן שלי משם בגלל שהוא צר מאוד ברגלים וגבוהה ומשום מה המכנס האחרון שקניתי אחרי 3 פעמיים נקרע בברך, על מכנסיים קצת יותר משומשים אני בכלל לא מדברת לא קרה שעבר עונה והיה לי מכנס להעביר הלאה, ואתה בעיה הייתה לי עם מכנסי פיג'מה...
לדעתי פחות.
אצלי הן מחזיקות מעולה ביחס לחברות אחרות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה