התייעצות אתם מגיבים לכל מייל אישי ושיחה שלא נענתה?

קרב

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
היה ממש מעניין לעקוב כאן אחרי תגובות...
מה שבטוח שכל אחד מגיב אחרת בשלב אחר של החיים- לא דומה בחורה לאמא לילדים וכד'
וכן המקצוע והאופי של כל אחד.

יש המון נתונים מסביב שמשפיעים.

ספציפית משתדלת לחזור למי שחיפש אותי כשאני יכולה. לא רואה בזה פחיתות כבוד.
ולא סקרנות. אלא אנושיות, ואיך שהייתי רוצה שהתנהגו אלי.
למה?
כי בנ"א חיפש אותי, אנושיות מינימלית לחזור אליו. לכאורה נושא השיחה לא התעד להיות מצב החסה בשטחים ;)

אבל לא חושבת שמי שעמוס למעלה מראשו צריך להשתעבד לזה. הכל במידה ובטעם כמו כל דבר בעולם. קיצוניות אף פעם אינה חיובית....

אוהב ציון

משתמש רשום
בלת"ק חלקי
בגוגל מייל יש עידכון לא יודע כמה זמן הוא כבר קיים..
אפשר לתת לייק/אימוג'י להודעה בלי לשלוח מייל חזרה

זה פתר בעיה רצינית..
בעבר בשביל לומר תודה היה נדרש לשלוח מייל חזרה
וזה היה פינגפונג בלתי נגמר..
עכשיו האימוג'י פתר את העניין

מצורף תמונה
צפה בקובץ המצורף 1553856
לוחצים נפתח חלון אימוגי
צפה בקובץ המצורף 1553858
מעוניין לפרסם בעיתון אנגלית , אם אתה נותן שירות יעוץ בתשלום כמובן , נא צור קשר 290291a אח"כ גמייל

2475

משתמש רשום
יש פה נקודה שבעיני מאד חשובה- היו כמה שאמרו אותה וכדאי באמת לשים לב לזה:
איך זה שבנאדם לא חזר אלי אחרי שיחת טלפון- קשור לפגיעה/התעלמות/חוסר אנושיות???
אם בנאדם קרוב מסנן בשיטתיות יש מקום להיפגע, אבל אם ניסיתי פעם אחת והוא לא ענה, וגם לא חזר אלי- זה לא התעלמות, ובטח שלא חוסר אנושיות. זה בד"כ עומס החיים, והשערה של מקבל השיחה שאם זה חשוב יתקשרו שוב....

ברמה האישית- לבני משפחה חוזרת תמיד. כנ"ל משתדלת לאנשים מהעבודה. וכל השאר? אם עניתי, מצוין. אם לא- כנראה שלא היה לי מתאים, וגם אין לי עניין לחזור. מי שצריך משהו יכול לנסות שוב.
הרי לא באמת שרק אני יכולה להציל אותו, נכון?
במייל אני משתדלת להגיב יותר, לפחות באימוג'י....

I L♥ve Israel

משתמש צעיר
פעם הייתי עונה לכל טלפון ולכל מייל.
היום הרבה פחות, טלפונים עונה בקושי, דיי מסננת ;) עונה רק למשפחה מדרגה ראשונה, ולטלפונים מהעבודה - בוסית, קולגות וכו', רוב הפעמים, (כשאני יודעת שהן צריכות משהו דחוף) לא תמיד.
עונה גם למספרים אחרים, אבל לא הרבה...
מיילים אני עונה יותר מטלפונים, אבל גם לא לכולם.

איוליס

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
במייל בד"כ מגיבה ( גם אם לא מיד שראיתי)
ובטלפון אנונימי, חוזרת! גם סקרנות וגם סתם לדעתי כך יפה יותר.
כשהמספר מוכר אם עבר זמן רב אני לא יחזור
למשפחה וכו' ברור יחזור
ולגבי השאלה על האינטליגנציה
יש לי חברה דאונית והיא כמובן חוזרת לכל מספר באשר הוא
גם חדשות קווים עילית ומזג אוויר
אז גם מהקטע הזה
זה קשור לאינטליגנציה ריגשית.

תהילתית

משתמש מקצוען
שכחתי לציין שיש משהו אחד שאני לא חוזרת, לא מספיקה....כי יחזרו אלי שוב עד שאספיק לחזור.
תנחשו מה?

התרמות.......

(משתדלת לא להשיב ריקם ולתרום סכום סימלי)

בינה מלכותית

משתמש מקצוען
אגב, שיקום מי שאין לו את ה5 דקות להחזיר צלצול בזמן בו הוא / היא יכולים לקיים את השיחה.
בהחלט יש ימים שאני מוצאת את עצמי יכולה לחזור לאנשים רק ב12 בלילה
בתקופות מסוימות השעה שאני יכולה לדבר בטלפון זה בדרך חזור מהעבודה
ואם אני מקדישה אותו לאמא שלי אז בהחלט אין לי זמן אחר לחזור לכל האלו שלא נענו במהלך היום
אז לאחיות שלי נעים לי לחזור גם אחרי יומיים שלושה
לאחרים הרבה פחות.

בתקופות פחות לחוצות או שאני יודעת שזה אנשים שהתחייבתי לעזור להן בשעות מסוימות
אני ממש מקפידה לחזור גם בשעות שפחות נוחות לי מלכתחילה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה