אתם באורנג'? בדקו חיובים בבנק/באשראי

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
הכותרת נראית משמיצה? לא בהכרח, חייבים תמיד לבדוק חיובים וחשבוניות וזו על אחריות הלקוח.

אבל בא תשמעו מה קורה לי.
לפני שלושה חודשים בערך דיברתי עם סוכן אורנג' שהציע לי מבצע של 36 ש"ח למכשיר + מסלול ללא הגבלה + חו"ל. מתוך ה35 16 ש"ח הם על המכשיר למשך 3 שנים, היתר (20 ש"ח) זה התוכנית.

את בטלנותי אני מספר היום, שאחרי שתי מחזורי חיוב בדקתי באקראי את חיוב האשראי. ראיתי שם שורה של ORANGE על סך 90+ ועוד שורה (ע"ש פרטנר) של 50 ש"ח חיוב שני מתוך 12.
עכשיו תקראו טוב: התקשרתי למכרים שיש להם אורנג עם תוכנית דומה. איתרתי כחמישה אנשים כולם התוודעו דרכי שהם "נעקצו", כלומר הם רצו להסתכל בדף החיוב ו... נכון. הם קבלו יותר ממה שסוכם איתם איש מחנהו.

התקשרתי לאורנג' ובלי אריכות בשיחה (איך זה קרה? למה?) הודיעו לי שיזכו אותי. טוב אז אתמול קיבלתי פירוט ואותו הדבר!.

דיברתי עם נציג אחד והשיחה ממש הדאיגה אותי. הוא הגיב כמו ילד שנתפס בקלקלתו גונב ממתקים, ולאחר כמה דקות השיחה נותקה (אולי בדיוק לא היתה קליטה...).
דיברתי עם אחר והוא הרגיע אותי לחלוטין (הנציגים לא הבינו אותי, זה טעות, מופיע פה משהו לא נכון אני אתקן), ובתמימותי (ב"ה יש לי הרבה) אני כמעט בטוח שאני אזוכה עד הפרוטה האחרונה. אבל, פה אני קורא לציבור: בדקו. אורנג' לא תחפש אחריכם להחזיר לכם כסף.

מצו"ב בזה לינק שאולי קשור http://www.prog.co.il/showthread.php?t=235560&highlight=אורנג

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
טוב שאתה מזכיר
נבדוק אותם ביתר שאת
אבל טיפ קטן
אני ממליצה לעשות את המסלולים אצל נציג חרדי וכיום יש המון כאלה בכל עיר ועיר

איטא

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י לאי;1861930:
טוב שאתה מזכיר
נבדוק אותם ביתר שאת
אבל טיפ קטן
אני ממליצה לעשות את המסלולים אצל נציג חרדי וכיום יש המון כאלה בכל עיר ועיר

זה לא עוזר.......!!!!!!!!

חיים ברק

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הם לא גנבים!

אני גם נעקצתי פעם ע"י סוכן (דווקא אז זה היה חברת פלאפון)
וזה לא החברות אלא הסוכנים הם רושמים לנו כאילו עשינו במחיר הרגיל(כי אין מבצע כזה{בדרך כלל היה מבצע כזה ונגמר והם ממשיכים לשווק את זה}ובאמת היה מבצע כזה רק שהוא כנראה נגמר)
ואותנו מעדכנים שיש מבצע
ובנוגע לאורנג' שמעתי ממישהו בתוך אורנג' שיש הוראה לשירות לקוחות לרצות ולפצות כמה שיותר בפרט אם זה לא סכום כ"כ גדול לכן מי שיש לו תלונה שלא יתעצל כי הוא יזוכה בלי הרבה בלאגן(דרך אגב הוא אמר לי שכשיש לו לקוח שמדבר יפה הוא יותר עוזר לו ואם צועקים עליו זה רק גורם ההיפך... קחו לתשומת לבכם)

נ.ב.למי שרוצה סוכן אמין בבני ברק (מגיע עד הבית)0504103790

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י חיים ברק;1862041:
אני גם נעקצתי פעם ע"י סוכן (דווקא אז זה היה חברת פלאפון)
וזה לא החברות אלא הסוכנים הם רושמים לנו כאילו עשינו במחיר הרגיל(כי אין מבצע כזה{בדרך כלל היה מבצע כזה ונגמר והם ממשיכים לשווק את זה}ובאמת היה מבצע כזה רק שהוא כנראה נגמר)
ואותנו מעדכנים שיש מבצע
ובנוגע לאורנג' שמעתי ממישהו בתוך אורנג' שיש הוראה לשירות לקוחות לרצות ולפצות כמה שיותר בפרט אם זה לא סכום כ"כ גדול לכן מי שיש לו תלונה שלא יתעצל כי הוא יזוכה בלי הרבה בלאגן(דרך אגב הוא אמר לי שכשיש לו לקוח שמדבר יפה הוא יותר עוזר לו ואם צועקים עליו זה רק גורם ההיפך... קחו לתשומת לבכם)

נ.ב.למי שרוצה סוכן אמין בבני ברק (מגיע עד הבית)0504103790

בשתי מילים: לא נכון.
למה? קרא את הודעתי שוב.

שומר

משתמש צעיר
נכתב ע"י שמח לעזור;1861869:
הכותרת נראית משמיצה? לא בהכרח, חייבים תמיד לבדוק חיובים וחשבוניות וזו על אחריות הלקוח.

אבל בא תשמעו מה קורה לי.
לפני שלושה חודשים בערך דיברתי עם סוכן אורנג' שהציע לי מבצע של 36 ש"ח למכשיר + מסלול ללא הגבלה + חו"ל. מתוך ה35 16 ש"ח הם על המכשיר למשך 3 שנים, היתר (20 ש"ח) זה התוכנית.

את בטלנותי אני מספר היום, שאחרי שתי מחזורי חיוב בדקתי באקראי את חיוב האשראי. ראיתי שם שורה של ORANGE על סך 90+ ועוד שורה (ע"ש פרטנר) של 50 ש"ח חיוב שני מתוך 12.
עכשיו תקראו טוב: התקשרתי למכרים שיש להם אורנג עם תוכנית דומה. איתרתי כחמישה אנשים כולם התוודעו דרכי שהם "נעקצו", כלומר הם רצו להסתכל בדף החיוב ו... נכון. הם קבלו יותר ממה שסוכם איתם איש מחנהו.

התקשרתי לאורנג' ובלי אריכות בשיחה (איך זה קרה? למה?) הודיעו לי שיזכו אותי. טוב אז אתמול קיבלתי פירוט ואותו הדבר!.

דיברתי עם נציג אחד והשיחה ממש הדאיגה אותי. הוא הגיב כמו ילד שנתפס בקלקלתו גונב ממתקים, ולאחר כמה דקות השיחה נותקה (אולי בדיוק לא היתה קליטה...).
דיברתי עם אחר והוא הרגיע אותי לחלוטין (הנציגים לא הבינו אותי, זה טעות, מופיע פה משהו לא נכון אני אתקן), ובתמימותי (ב"ה יש לי הרבה) אני כמעט בטוח שאני אזוכה עד הפרוטה האחרונה. אבל, פה אני קורא לציבור: בדקו. אורנג' לא תחפש אחריכם להחזיר לכם כסף.

מצו"ב בזה לינק שאולי קשור http://www.prog.co.il/showthread.php?t=235560&highlight=אורנג

היה לי את אותו דבר עם אותה תכנית... חודשים רדפתי אחריהם, וכל פעם מחדש אותו סיפור זה טעות אני מזכה אותך וכדו', בסוף (אחרי הרבה איומים על תביעות וכו') זיכו אותי...,
וזה לא הסוכן... עשיתי את זה בחברה..,

אמיליה

משתמש מקצוען
צודקים.
החברה שלנו עובדת עם אורנג מעל 20 מנויים.
אני כל חודש עוברת על החשבונית (40 דפים) וכמעט לא יצא שלא מצאתי טעויות בחיובים שמגיעים לפעמים למאות שקלים.
רק מה, יש לנו ציוותון אישי (בגלל החברה) ומזכים אותנו מיד בחשבונית הבאה.
אבל זה שיטת- הצלחתי הרווחתי.

שירים במעלות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לנו קרה אותו סיפור עם סלקום.
ותשימו לב שיש להם תוספת עמלה (10 ש"ח) למי שמשלם בהו"ק. למה? אולי הם מעדיפים שאנשים ישלמו חודש בחודשו? בא להם לרדוף אחרי חובות מצטברים?
בחברת החשמל, לשם השוואה יש זיכוי של 3-4 ש"ח למי שעושה הו"ק :)

פינת המבקר

משתמש רשום
בדיוק היום התקשרתי לאורנג לוודאות כמה גובים לי
כי לא שולחים לי חשבונית גם במייל וגם בדואר
ויש לי פלאפון אחד בתוכנית של ה20 ש"ח ואומרים לי שאני משלם 39 שאלתי מה?מי?ואיך?
טענו שהיתה הטבה 500 דקות לחו"ול ועכשיו הפסיק ועולה 19
והיא אומרת לי במקום אתה לא רוצה אני מבטלת את החיוב של ה19 ונשאר רק עם ה20
ולגבי החודשים שגבו היא תחזור אלי בתוך 24 שעות (עוד לא עבר ) כנראה מה שדיברו בתחילת האשכול

אגב חברת אורנג החברה הכי לא מסודרת כך שפעימים יש סיפורים על חשבוניות מבולבלות ולפעמים אף עם זיכויים הזויים לטובת הלקוח כדוגמת שאנשים קיבלו חשבונית שהם כל חודש חיבים ללקוח 200 ש"ח ועוד מהסיפורים האלה בשונה מסלקום שמאוד ישרה ומסודרת

MALKIP

מועדון הטבות לכלות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נכתב ע"י soni;1861982:
החל מלפני שנה בערך הפסקתי לקבל מהם חשבוניות!!

היי. גם אני

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
גם אני לא מקבל חשבוניות. ובקשר להטבת ה500 לחו"ל אצלי היא עדיין בתוקף כי הרגע הצטרפתי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  51  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה