עזרה אתה חרדי? נדפקת! מכה בי -

מצב
הנושא נעול.

חגית קרמר

בניית אתרים ברמה בינלאומית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
ניסיתם פעם לקבל סיסמא ראשונית לאתר של מכבי?
ובכן, כאן הדבר מתחלק לשנים.
אם אתה חילוני, או חרדי עם היתר מיוחד... אין בעיה... אתה מקבל סיסמא לנייד, ונכנס תוך רגעים ספורים.
אבל אם אתה חרדי... הם לא שמעו על שליחת קוד בשיחה טלפונית, הקידמה עוד לא הגיעה אליהם... רק בהגעה פיזית למשרד הקופה תקבלו סיסמא.
לא. אפילו אם תגיעו עם ת.ז. של מבקש הסיסמא, ואפילו אם תגיעו עם יפוי כח, ואפילו אם אתם בני הזוג של מבקש הסיסמא...
לא הגיע הזמן לעשות לזה סוף?!
יש למכבי פניות ציבור,
והם מתייחסים ברצינות לכל פניה.

רצוני לעשות רצונך

משתמש מקצוען
ומה עם הפעלת תעודת זהות?
צריך לקבוע תור במשרד הפנים,
לחכות לו חצי שנה ורק אז להפעיל.
רציתי לפתןח חשבון בנק ולא היתה לי אפשרות!
אחר כך התחתנתי ועשיתי שינוי שם,
ז"א תעודת זהות חדשה, ואותו סיפור חזר על עצמו!
בסוף הלכתי למשרד הפנים בלי תור,
חכיתי שם שעות ובסוף קיבלתי את
השירות המינימלי לאזרח: רישום חוקי במשרדי המדינה.

יוק

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בכ''א אני מחוברת עם סטיק, ולאחרונה גיליתי שאפשר לקבל שם הודעות SMS בלי יכולת להגיב חזרה בל זה בהחלט עוזר ומקצר המון בכל הצורך בקוד אימות וכ'.
גם בנטפרי???
אם כן איך עושים את זה?

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
גם בנטפרי???
אם כן איך עושים את זה?
כן אני בנטפריי. (רק שלא יחסמו את זה בגללי- חשבתי שזה על דעתם..)
זה מופיע אצלי כאן-
1672142057913.png

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
איך יודעים מי זה?
לפי אזור?
מגזר?
עדה?
איי קיו?
עכשיו ברצינות..
אני לא ממש יודעת לענות לך על זה, אבל איפה שאני גרה יש אחראי קשרי קהילה, גם למכבי, גם לכללית, גם למאוחדת. אם יש בעיות כלשהן פונים אליהם והם אמורים לסדר את העניינים.
כעקרון הם דואגים לפרסם את עצמם (כלומר הקופות מפרסמות אותם), אבל אולי בערים גדולות אין את זה, אני לא ממש יודעת... בכל אופן, נסה להתקשר לקופה עצמה ולשאול מי אחראי קשרי קהילה לקהילה שלכם או לציבור החרדי. אם יש, הם יגידו, אם לא, אז כנראה שאין.

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
אגב, אני יודעת שכבר לפני שנים ביקשו לגשת לקופה בשביל סיסמא בלי שום קשר לסוג הטלפון. הלכתי פעם אחת ומאז זה סודר. אולי זו פרוצידורה לכולם, לא יודעת, הם כנראה רוצים לוודא שהמידע הרפואי החסוי לא יעבור לאדם אחר, גם לא לבעל. אני יכולה להבין את זה.

דובשניה

משתמש מקצוען
גם במאוחדת
סיסמא ראשונית לאתר דרך מזכירות הסניף.

אחר כך אפשר לאפס לבד גם דרך המייל

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
גם במאוחדת
סיסמא ראשונית לאתר דרך מזכירות הסניף.

אחר כך אפשר לאפס לבד גם דרך המייל
אני לא זוכר שהייתי צריך להגיע פיזית למרפאה בשביל הרישום הראשוני, למיטב זכרוני עשיתי הכל דרך האתר

פאנטה

משתמש סופר מקצוען
בלי קשר לקופת חולים , זה קורה בהמון(!) מקומות והמון אתרים.
בהחלט מרגיז.
אבל מה שיותר מרגיז אותי זה המתנצלים האלו שכאשר המוכרת אומרת להם: " הקבלה בנייד" לא נעים להם לומר לה שיש להם נייד כשר והם רוצים קבלה מודפסת אז הם מרכינים כזה ת'ראש ומהנהנים חצי לעצמם, יוצאים בלי קבלה,
אחר כך שתרצו להחליף את המוצר למי תפנו?
צריך להיות בדיוק הפוך! תהיו גאים בערכים שלכם ומה שבחרתם!!
כשהמוכרת אומרת לי :"הקבלה בנייד" אני אומרת לה: נשמה איזה נייד? הנייד שלי בקושי שיחות מוציא, בחנוק מוציא לי איזה מחשבון מקרטע שגם עליו אני לא סומכת . טלפון כשר!! שמעת על זה?
(מוציאה אותה הכי לא מבינה כזה) מה לא שמעת? תתקדמי (חושבת בלב) שיואווו החילונים האלה, הדור של היום מה הם מבינים אלה מה...:sne:

נערך לאחרונה ב:

נועושש

משתמש פעיל
בלי קשר לקופת חולים , זה קורה בהמון(!) מקומות והמון אתרים.
בהחלט מרגיז.
אבל מה שיותר מרגיז אותי זה המתנצלים האלו שכאשר המוכרת אומרת להם: " הקבלה בנייד" לא נעים להם לומר לה שיש להם נייד כשר והם רוצים קבלה מודפסת אז הם מרכינים כזה ת'ראש ומהנהנים חצי לעצמם, יוצאים בלי קבלה,
אחר כך שתרצו להחליף את המוצר למי תפנו?
צריך להיות בדיוק הפוך! תהיו גאים בערכים שלכם ומה שבחרתם!!
כשהמוכרת אומרת לי :"הקבלה בנייד" אני אומרת לה: נשמה איזה נייד? הנייד שלי בקושי שיחות מוציא, בחנוק מוציא לי איזה מחשבון מקרטע שגם עליו אני לא סומכת . טלפון כשר!! שמעת על זה?
(מוציאה אותה הכי לא מבינה כזה) מה לא שמעת? תתקדמי (חושבת בלב) שיואווו החילונים האלה, הדור של היום מה הם מבינים אלה מה...:sne:
הייתה לי פעם כזו שאיזו מזכירה אמרה לי שהפרטים ישלחו ב-אס אמ אס, אמרתי לה אין לי אפשרות, יש לי טלפון כשר
אז היא שאלה אותי בשיא התמימות אם הכוונה למכשיר שלא מדברים בו לשון הרע...

RIvka.F

משתמש פעיל
במכבי אפשר לפנות דרך הצ'אט באתר
[צריך לתת פרטי זהוי כמו מס' כ. אשראי של ההו"ק או החשבון בנק]
והם מסדרים את זה

reish

משתמש מקצוען
אני אומרת בפשטות: "אין לי אפשרות לקבל קבלה לנייד. את יכולה להדפיס לי בבקשה?"
אין לי טעם לתאר את הטלפון שלי כמקרטע ולתייג אוטומטית את עצמי ואת כלל המגזר כנחנקים בגלל דרך החיים החרדית.

שלחן עורך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
עריכה תורנית
אפשר במכבי להתקשר למוקד, ולקבל קישור לאיפוס סיסמא לאימייל.
מניסיון.
רק אם היתה סיסמא.
לקבלת סיסמא ראשונית, למי שיש מכשיר המקבל הודעות אינו צריך לגשת פיזית, ולמי שאין חייב לגשת פיזית!!

פאנטה

משתמש סופר מקצוען
אני אומרת בפשטות: "אין לי אפשרות לקבל קבלה לנייד. את יכולה להדפיס לי בבקשה?"
אין לי טעם לתאר את הטלפון שלי כמקרטע ולתייג אוטומטית את עצמי ואת כלל המגזר כנחנקים בגלל דרך החיים החרדית.

לא באמת התכוונתי שככה אני אומרת לה , זה היה בהומור... (את זה אני כותבת לכם...;))
אם כבר זה יהיה כזה:
אני: אני לא יכולה לקבל הודעות.
היא: למה?
אני: יש לי טלפון מיוחד...
היא: מה מיוחד בו?
אני: לא מקבל הודעות...
היא : וואו ,מה בקטע סודי וכזה?
אני: אהה:cool:
היא: בטחוני כזה כמו לחשובים? (מתלהבת)
אני: תראי, אני לא יכולה לפרט יותר (פרצוף חשוב)
היא: מסווג אה? (עושה לי פרצוף של מבינה)
כל התור מסתכל עליי בהערכה , הולכת משם עם נוצות של טווס;)
העיקר הקבלה מודפסת..:)

הודיה בן חיים

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
רק אם היה סיסמא.
לקבלת סיסמא ראשונית, למי שיש מכשיר המקבל הודעות אינו צריך לגשת פיזית, ולמי שאין חייב לגשת פיזית!!
אני עשיתי את זה לסיסמא ראשונית.
התקשרתי למוקד, אמרתי להם שאני רוצה סיסמא משלי, וזה האימייל שלי, ויכלתי ליצור לעצמי סיסמא דרך האימייל.

נועושש

משתמש פעיל
לא באמת התכוונתי שככה אני אומרת לה , זה היה בהומור... (את זה אני כותבת לכם...;))
אם כבר זה יהיה כזה:
אני: אני לא יכולה לקבל הודעות
היא: למה?
אני: יש לי טלפון מיוחד...
היא: מה מיוחד בו?
אני: לא מקבל הודעות...
היא : וואו ,מה בקטע סודי וכזה?
אני: אהה:cool:
היא: בטחוני כזה כמו לחשובים? (מתלהבת)
אני: תראי, אני לא יכולה לפרט יותר (פרצוף חשוב)
היא: מסווג אה? (עושה לי פרצוף של מבינה)
כל התור מסתכל עליי בהערכה , הולכת משם עם נוצות של טווס;)
העיקר הקבלה מודפסת..:)
חיה בסרטטטטטטט

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה