דרוש מידע אשמח מאד לעצתכם המלומדת-מעצבים גרפים יקרים. תכנסו רגע?

אייפון מקשים

משתמש רשום
אני אעשה אתזה מתומצת-
אני אוהבת מאד את תחום העיצוב הגרפי, מגיל קטן אני מעצבת.
פעם זה היה בעיקר לעצמי, היום המעגל התרחב ב"ה ואני מעצבת בתשלום למכרים ואנשים בסביבתי.

לא למדתי אף פעם תוכנות והכלים היחידים שאיתם אני עובדת הם---
פאוור פוינט וקנבה. פאדיחות :sne:

רגע אל תברחו!
אני יודעת שאתם ישר מדמיינים עיצוב חובבני ולוגואים שמככבים בהם הפונטים החינמיים של וורד מווינדוס 7, עם מלא צל וצבעים מעוררי חלחלה,
אבל זה לא כך.
אני מכירה כל חור ופירצה בפאוור פוינט ועם הזמן פיתחתי לעצמי דרכים מקוריות למגוון פעולות שאני קוראת להן "פיראטיות" (-החל מחיבור בין 2 תמונות, ליטוש והשתלה של אלמנטים, עיצוב לוגו, וכלה בעריכת וידאו-קליפ מילים עם האפקטים המהוללים של פאוור, כן, תתפלאו, זה אפשרי לגמרי)

בקיצור, אני חושבת שהגיע זמן להתקדם;)
עם כל הכבוד לפאוור פוינט ולשיטות שלי, התוכנות המהוללות של אדובי עושות את העבודה בשליש זמן ובהינד מקש.

אבל אופס, מה לעשות שאינלי חצי מליון שח ללימודי עיצוב? אה, גם לא עשר אלף, למעשה אני ממש לא עשירה
יש תקנה לאנשים כמוני?
דרך ללמוד תוכנות מקצועיות בלי לשדוד בנק?

אשמח מאד לעצתכם!

נערך לאחרונה ב:

commit

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
למה את רוצה ללמוד? בשביל להנות יותר מהתחביב או בשביל להפוך את התחביב למקצוע?
איזה סכום את כן מוכנה להשקיע בזה?

אייפון מקשים

משתמש רשום
למה את רוצה ללמוד? בשביל להנות יותר מהתחביב או בשביל להפוך את התחביב למקצוע?
איזה סכום את כן מוכנה להשקיע בזה?
להפוך למקצוע.
אני עדין צעירה, אינלי הכנסה או מקור מימון אחר כך שלצערי התקציב ממש לא גדול
מוכנה לשהקיע ולשבת ללמוד

commit

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אני חושבת שאין תחליף ללימודים מסודרים, אבל אולי באמת תנסי להתחיל להרוויח כסף לפני שאת מתחילה אותם.
יש אחת שיש לה קורסים אונליין ממש נחמדים, שמלמדים את התוכנות ויסודות בסיסיים בעיצוב.
אני לא יודעת מה בדיוק המחיר, אולי זה יתאים לך.
תנסי את המייל הזה: smartgo924 בג'ימייל

מבריק הפלא

משתמש סופר מעניין
מנוי פרימיום
לחמותי יש ספרים של התוכנות אבל באנגלית (אין לי מושג מאיפה יש לה את זה).

אפשר לקחת קורס יחידני (סוג של שיעורים פרטיים) אפילו ממשהי מתחילה (לפי מה שזה נשמע ממך שיש את המעוף והרעיונות ורק רוצה לדעת איך עובדים עם התוכנות) וככה גם המחיר זול וגם אפשר לשחק עם השיעורים לפי התקציב

~שפרה~

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
בסמארט גו הכל חצי מחיר עכשיו, עקב המצב.

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אולי את גרה בעיר שהעירייה נותנת סדנאות מדי פעם?
בב''ב אני יודעת שיש מאמינה שהם לא היחידים.

הבת של השם

משתמש צעיר
צילום מקצועי
אני אעשה אתזה מתומצת-
אני אוהבת מאד את תחום העיצוב הגרפי, מגיל קטן אני מעצבת.
פעם זה היה בעיקר לעצמי, היום המעגל התרחב ב"ה ואני מעצבת בתשלום למכרים ואנשים בסביבתי.

לא למדתי אף פעם תוכנות והכלים היחידים שאיתם אני עובדת הם---
פאוור פוינט וקנבה. פאדיחות :sne:

רגע אל תברחו!
אני יודעת שאתם ישר מדמיינים עיצוב חובבני ולוגואים שמככבים בהם הפונטים החינמיים של וורד מווינדוס 7, עם מלא צל וצבעים מעוררי חלחלה,
אבל זה לא כך.
אני מכירה כל חור ופירצה בפאוור פוינט ועם הזמן פיתחתי לעצמי דרכים מקוריות למגוון פעולות שאני קוראת להן "פיראטיות" (-החל מחיבור בין 2 תמונות, ליטוש והשתלה של אלמנטים, עיצוב לוגו, וכלה בעריכת וידאו-קליפ מילים עם האפקטים המהוללים של פאוור, כן, תתפלאו, זה אפשרי לגמרי)

בקיצור, אני חושבת שהגיע זמן להתקדם;)
עם כל הכבוד לפאוור פוינט ולשיטות שלי, התוכנות המהוללות של אדובי עושות את העבודה בשליש זמן ובהינד מקש.

אבל אופס, מה לעשות שאינלי חצי מליון שח ללימודי עיצוב? אה, גם לא עשר אלף, למעשה אני ממש לא עשירה
יש תקנה לאנשים כמוני?
דרך ללמוד תוכנות מקצועיות בלי לשדוד בנק?

אשמח מאד לעצתכם!
היי אם מעניין אותך אני מורה פרטית לתוכנות ב100 ש"ח ל3/4 שעה.
מאמינה שלא תצטרכי הרבה מדי שיעורים כי נשמע שיש לך קליטה טובה!

~שפרה~

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
האם הם משקיעים בחלק התיאורטי או רק בהכרת התוכנות?
יש להם גם קורס עיצוב, שזה כמובן - עיצוב באמת.
אבל לרוב זה לימוד התוכנות עם טיפים נחמדים בעיצוב כמובן, על הדרך.
יש להם לאילוס, פוטושופ, פרמייר אפטר, כראכטר

עד לרקיע

משתמש צעיר
יש את מרכז דיגטלי בב"ב מטעם העיריה
את יכולה ללמוד שם ממש הכל -אפטר אפקטס, פרימייר , אילוסטריטור , פוטושופ , מאוד מקצועי , עם פרויקטים , מטלות חובה לכל שיעור ,מהכרות עם כמה שלמדו שם ועובדות חזק בתחום , זה מסובסד בקטע אחר , העלות ממש סימלית

אייפון מקשים

משתמש רשום
אולי את גרה בעיר שהעירייה נותנת סדנאות מדי פעם?
בב''ב אני יודעת שיש מאמינה שהם לא היחידים.
גם בירושלים

יש את מרכז דיגטלי בב"ב מטעם העיריה
את יכולה ללמוד שם ממש הכל -אפטר אפקטס, פרימייר , אילוסטריטור , פוטושופ , מאוד מקצועי , עם פרויקטים , מטלות חובה לכל שיעור ,מהכרות עם כמה שלמדו שם ועובדות חזק בתחום , זה מסובסד בקטע אחר , העלות ממש סימלית

נשמע מבטיח מאד...אבל אני דרומית:sneaky:

Rut_a

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
חפשי ביוטיוב, היום יש מודעות רבה ללמידה עצמאית. בטוח תמצאי המוני הדרכות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה