אשמח לקבל מידע על פרויקטים חדשים בבני ברק

ברבור1

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
באיזור רחוב עלי הכהן/בן גוריון/מנחם/אחיה השילוני.
יש בטבריה בנין בבניה עד כמה שידוע לי רוב או כל הדירות נמכרו, אבל תנסה לברר (ממש קרוב לשלישות)
ברחוב צפת בבנין החדש נותרה דירה אחת די גדולה למכירה (נכון ללפני חודש- חודשיים)

ברבור1

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
היכן?
יעזור לי
ברחוב בארי יש בנין כמעט מוכן - של גולדשטוף - ידוע לי ששלפני כמה חודשים היתה שם עוד דירה אחת למכירה,
כמו"כ יש לו עוד בנין לפני בניה ברחוב בארי,
יש עוד בנין ברחוב חנה סנש - לפני בניה - נראה לי של פיטרקובסקי....
ויש את שינפלד שבונה בגולומב...

בשיכון ה
יש בנין ברחוב ברוריה, ויש עוד משהו ברחוב אונקלוס- שניהם לפני בניה - ואני לא יודעת מי הקבלן,
יש גם באזור שמעון הצדיק בבניה,

פסי

משתמש רשום
ברחוב בארי יש בנין כמעט מוכן - של גולדשטוף - ידוע לי ששלפני כמה חודשים היתה שם עוד דירה אחת למכירה,
כמו"כ יש לו עוד בנין לפני בניה ברחוב בארי,
יש עוד בנין ברחוב חנה סנש - לפני בניה - נראה לי של פיטרקובסקי....
ויש את שינפלד שבונה בגולומב...

בשיכון ה
יש בנין ברחוב ברוריה, ויש עוד משהו ברחוב אונקלוס- שניהם לפני בניה - ואני לא יודעת מי הקבלן,
יש גם באזור שמעון הצדיק בבניה,
אתה יודע מה המחירים פחות או יותר בשיכון ה' לדירת 4 חדרים ?

ברבור1

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אתה יודע מה המחירים פחות או יותר בשיכון ה' לדירת 4 חדרים ?
נראה לי זה היה משהו כמו 2.6-2.7 לדירה לפני / ממש בתחילת בניה.. (לא זוכרת ספציפית מה היה בכל מקום, אבל זה פחות או יותר היה הטווח, אולי עכשיו ירדו קצת המחירים ויותר זול- צריך לבדוק..)

ynf

משתמש פעיל
יש משהו חדש באיזור פרדס כץ?
בלת''ק

ברח' הירקון מס' פרוייקטים - סוג של יוקרתיים למינייהם כך עושה רושם ולא לתפוס אותי על המילה

יש ביונתן פרוייקט ענק שהולך לקום בקרב למגדלי בסר הכשרת היישוב וכו'

ברח' שלמה בן יוסף - יוסף חיים - מתוכנן פינוי בינוי של מס' בניינים - מבניין של 12 דיירים הולך להגיע ל32 - משהו כזה

ברח' דנגור - פרוייקט דנגור על הפארק - במידה ועדיין נשאר שם דירות למכירה

ברח' ברוט - פינוי בינוי הבניינים כבר בשלבי סיום של השלד

ברח' ברוט יותר בתוכו - מתוכנן פינוי בינוי - לא יודע בדיוק מתי והעניינים מתקדמים שם

בקיצור רק תגיע ותבחר לפי טעמך ותזכה לשנות את האוירה במקום ליותר מעניין ורוחני

בהצלחה רבה

M&C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
ברחוב הירקון יש את שחר חדש

גולש בנט

משתמש מקצוען
בלת''ק

ברח' הירקון מס' פרוייקטים - סוג של יוקרתיים למינייהם כך עושה רושם ולא לתפוס אותי על המילה

יש ביונתן פרוייקט ענק שהולך לקום בקרב למגדלי בסר הכשרת היישוב וכו'

ברח' שלמה בן יוסף - יוסף חיים - מתוכנן פינוי בינוי של מס' בניינים - מבניין של 12 דיירים הולך להגיע ל32 - משהו כזה

ברח' דנגור - פרוייקט דנגור על הפארק - במידה ועדיין נשאר שם דירות למכירה

ברח' ברוט - פינוי בינוי הבניינים כבר בשלבי סיום של השלד

ברח' ברוט יותר בתוכו - מתוכנן פינוי בינוי - לא יודע בדיוק מתי והעניינים מתקדמים שם

בקיצור רק תגיע ותבחר לפי טעמך ותזכה לשנות את האוירה במקום ליותר מעניין ורוחני

בהצלחה רבה
תודה רבה, אבל אני מחפש יותר באיזור רחוב השניים.

ynf

משתמש פעיל
תודה רבה, אבל אני מחפש יותר באיזור רחוב השניים.
א. רח' ברוט ממש סמוך ונראה לרחוב השניים
ב. הפרוייקטים שציינתי - מראים על השינוי הדרמטי שהאיזור שאתם לא מעוניינים! - כשהולך לשנות ולשדרג את האיזור כאיזור חדש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה