דרוש מידע אשמח לקבל טלפונים של מאפרות ומתסרקות מומלצות מהמרכז

מצב
הנושא נעול.

הודיה שמחי

משתמש צעיר
אני ממש ממליצה על איילת דיקמן היא מאפרת ומסרקת כלות לא יודעת עם תגיע למשפחה אבל את יכולה לנסות היא אפרה וסירקה אותי לחתונה לא הפסקתי לקבל מחמאות היא אלופה באיפור העדין והזוהר .לא השתמשתי בערכת טאצ' אפ הכל נשאר לי אמיד עד סוף החתונה.
המספר שלה 0587386792

HADASS E

משתמש חדש
ממש ממליצה עליה האיפור לא זזז כל החתונה!! אלופה לא הפסקתי לקבל מחמאות 0548411646

מירי זוננבנד

משתמש חדש
ממליצה מאד על ציפי שטיינברג מביתר אני לקחתי אותה היא לא מאפרת היא אמרה לי שלאור הביקוש היא התחילה ללמוד איפור אבל היא תיווכה לי מאפרת חברה שלה בשם נחמי שגרה בקרבת מקום ו"אימאלה" איזה יפה שהם עשו 0504110928
יש פה עוד אשכול עם הממוווון המלצות עליה

שלומית גולן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אני ממש ממליצה על איילת דיקמן היא מאפרת ומסרקת כלות לא יודעת עם תגיע למשפחה אבל את יכולה לנסות היא אפרה וסירקה אותי לחתונה לא הפסקתי לקבל מחמאות היא אלופה באיפור העדין והזוהר .לא השתמשתי בערכת טאצ' אפ הכל נשאר לי אמיד עד סוף החתונה.
המספר שלה 0587386792
גם אני עשיתי אצלה איפור ושיער לחתונה ממליצה בחום

תמר צלמת

משתמש צעיר
צילום מקצועי
נעמי- 0556729577
מסרקת בבני ברק
אלופה ביותר, ממליצה ממש

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה