אשמח להמלצה על תרופה או טיפות כנגד בחילות והקאות בנסיעות

משה אהרן גולד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אשמח להמלצה על תרופה או טיפות כנגד בחילות והקאות בנסיעות
מדובר על ילדים בני שנה עד 5 שנים שמקיאים ברכב, לאחר נסיעה מאוד קצרה של כמה דקות וזה פשוט סיוט.
אשמח להמלצתכם על תרופה/טיפות בהתחשב בגיל הקטן של שנה עד 5 שנים.
תודה רבה
טרבמין.

למי

משתמש חדש
צמידי c- band ז גומיות עם עיגול פלסטיק שלוחץ על נקודה ביד וזה עוזר לבחילות (גם לנשים בהריון). לבן שלי זה עזר פלאים. קונים בכל בית מרקחת

תהילה לדוד

משתמש מקצוען
אנחנו נותנים לילדה בת 4 טיפות טינדן (הגנרי של פניסטיל) עובד מצוין גם לנסיעות בתוך העיר

a.r.

משתמש פעיל
כל הילדים שלי מקיאים וסובלים נורא בנסיעות, אך יש לי בת בגיל 11 שאחרי נסיעה קשה היא לא מסוגלת לאכול ולשתות כמה ימים וכל היום במיטה ואנחנו אובדי עצות , יש למישהו רעיון?

למי

משתמש חדש
אני קיבלתי המלצה בשבילי לבחילות בהריון על צמידי c band זה נראה כמו גומיות לשיער עם גולה מפלסטיק שאמורה ללחוץ על נקודה מסוימת בפרק כף היד. קניתי בבית מרקחת ואני לא יודעת אם זה עזר. אבל השתמשתי בזה בשביל הבן שלי ( בן 4) שסבל מהקאות בנסיעות ומאז לא היו יותר הקאות בנסיעות. יכול להיות שזה עזר פסיכולוגית וכמובן שלא נתתי לו לאכול לפני נסיעה אבל זה עזר מאד

שני קוש

משתמש רשום
פתרון למי שצריך לעיתים רחוקות, נתתי טיפות אופטלגין כחצי שעה לפני הנסיעה ועזר מאד, אבל באמת ממש לעיתים רחוקות לא לשימוש קבוע..

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
כל הילדים שלי מקיאים וסובלים נורא בנסיעות, אך יש לי בת בגיל 11 שאחרי נסיעה קשה היא לא מסוגלת לאכול ולשתות כמה ימים וכל היום במיטה ואנחנו אובדי עצות , יש למישהו רעיון?
נשמע לי נושא להתייעצות אצל רופא אף אוזן גרון (מוקד האיזון של שיווי המשקל בגוף נמצא באוזן ולכן שייך לתחום זה).

123456

משתמש מקצוען
רופאה המליצה לי על טיפות פניסטיל מאז אין הקאות בדרכים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  35  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה