אשמח אם תעזרו לי

הדר מוריה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
שלום לכולם,

אני מצרפת קישור לסקר שעשיתי דרך גוגל, אמנם השאלות אולי לא מסודרות נכון, כמה שניסיתי לא עבד.. אבל לפואנטה, אני מבקשת מכל מי שנכנס לאשכול הזה לענות על הסקר, זה מאוד חשוב לצורך פרויקט שאני עובדת עליו.

אשמח אם תשתפו פעולה :)

תודה רבה,

אם יש שאלות או ה(א)ערות אשמח קרוא ולדעת :)

בראש מילה

משתמש סופר מקצוען
מאד קשה לענות על הסקר ככה, כשהוא מבולבל.
אבל גם אם הצלחתי לפענח את הסדר הנכון - לא יכולים להיות לי ילדים גם בגילאי 2-5, גם 6-10 וגם 11-15? :)
ובשאלה מה מעדן יכול לספק, עדיף שתהיה אפשרות לתשובות מרובות, עם תוספת של "אחר, פרט___".

הדר מוריה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
נכתב ע"י בראש מילה;1917844:
מאד קשה לענות על הסקר ככה, כשהוא מבולבל.
אבל גם אם הצלחתי לפענח את הסדר הנכון - לא יכולים להיות לי ילדים גם בגילאי 2-5, גם 6-10 וגם 11-15? :)
ובשאלה מה מעדן יכול לספק, עדיף שתהיה אפשרות לתשובות מרובות, עם תוספת של "אחר, פרט___".

כן, רשמתי שזה קצת מבולבל, משום מה לא הצלחתי לסדר את השאלות בצורה נכונה והוספתי את האופציה "אחר".

תודה על הערה, ותודה לכל מי שענה על הסקר.

תרצה

משתמש מקצוען
עניתי, אבל לא ראיתי אופציה "אחר" וחבל, כי ביותר מתשובה אחת זו האופציה הנכונה בשבילי.

ונאלצתי לבחור טווח אחד של גילאי הילדים, למרות שכל האפשרויות שם נכונות, ב"ה.

הדר מוריה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
ניסיתי להוסיף אופציות..

לא נורא, אני מעלה בקרוב עוד סקר בעז"ה, אתקן את טעויותיי :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  42  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה