להשראה אשכול ענווים.

שועל ספרות.

רודיום לשעבר. מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
מאחורי כל בית נקי
עומד גבר שלא הפריע
שלא תחשבו שאני סתם בעל רע,
היום סיימתי את הש"ס בבלי וירושלמי
רמב"ם טור שו"ע ועוד אין סוף ספרים
תכל'ס אני ניקיתי את כל הספריה

סטודיו לגרפיקה

משתמש מקצוען
שלא תחשבו שאני סתם בעל רע,
היום סיימתי את הש"ס בבלי וירושלמי
רמב"ם טור שו"ע ועוד אין סוף ספרים
תכל'ס אני ניקיתי את כל הספריה
הזכרת לי בדיחה ידועה של ר' יענקל'ה גלינסקי זצ"ל, שאמר שברכותיו מתקיימות הרבה יותר מברכותיו של ר' חיים קניבסקי זצ"ל
שהרי בכל שנה בערב פסח ר' חיים זצ"ל היה מסיים את כל הש"ס-בבלי וירושלמי ועוד הרבה הרבה ספרים, והוא היה ניגש לאחל לר' חיים שיזכה כך גם לשנה הבאה, ור' חיים היה עונה לו "וכן למר".
ושנה הבאה ר' חיים סיים ור' יענקל'ה לא.
אז ברכותיו של מי מתקיימות יותר...?

מחילה על הסטטיה מנושא האשכול

112123

משתמש מקצוען
פרסומת לתפוחי בראשית

apple טבעי​

LHM58_Z_P_190198463845_1.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה