אשכול סוכרתיים

מצב
הנושא נעול.

Sh m

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אולי זה לא היה מובן אבל באתי להראות את הצד נגד לעשות כאלה דיאטות

ונכון זה מה שבאמת היה... ירח דבש

embi

משתמש רשום
אשמח מאד למידע ממשתמשים ב-780G
יעזור מאד!

חיה 92

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אשמח מאד למידע ממשתמשים ב-780G
יעזור מאד!
לבן שלי יש אותה. משאבה מדהימה!
הבן שלי היה לא מאוזן בעליל (ילד קטן) ולא משנה מה עשינו ופעלנו הוא היה על סוכרים של בין 50-400 כל יום בנורמה.
ברגע שעברנו למשאבת 780 הוא מתאזן בצורה בלתי רגילה. המשאבה נותנת תיקונים לבד על סוכרים גבוהים והיא ממש טובה. ואנחנו בסה"כ מפסח איתה

embi

משתמש רשום
את יודעת לומר לי מתי היא מתריאה?
באילו מצבים ובאיזו שכיחות, תודה.

חיה 92

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
זה ניתן להגדרה. זה יכול להתריע גם כשיש ערכים נמוכים וגם כשיש ערכים גבוהים.

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
ברמת העקרון - כמות ההתרעות ב780 יורדת ב80%. כי היא אמורה לפעול במקום להתריע.
ככל שהמינונים מדוייקים, וככל שאין בעיות טכניות - היא לא מתריעה.

embi

משתמש רשום
ברמת העקרון - כמות ההתרעות ב780 יורדת ב80%. כי היא אמורה לפעול במקום להתריע.
ככל שהמינונים מדוייקים, וככל שאין בעיות טכניות - היא לא מתריעה
ב-780 צריך להחליף ציוד כל שלושה ימים או אפשר למשוך יותר?

חיה 92

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
ב-780 צריך להחליף ציוד כל שלושה ימים או אפשר למשוך יותר?
רשמית צריך להחליף פרפרית כל 3 ימים ומניסיון עדיף לא למשוך מידי.
וחיישן רשמית כל 7 ימים. אבל הרבה פעמים קרה שהיינו צריכים להחליף קודם כי פתאום הפסיק לעבוד.

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
האפקטיביות של הזלפת האינסולין יורדת אחרי 72 שעות של הזלפה באותו המקום, כך שלא משנה באיזו חברה של משאבה, יש להחליף מיקום אחרי 72 שעות.

עמליה 098

משתמש מקצוען
האם יש איזשהו פורום פעיל לסכרת סוג 1 - בו עונים רופאים על שאלות (בדוקטורס התדובות האחרונות מלפני שנה)
בדיקת דם שרמת הגלוקוז - 90 וHBA1C עומד על 6
אמור להלחיץ?
ה6 הוא מעל לנורמה, אבל 90 לכאורה תקין, מה קובע?
רופא הילדים לא ענה לי בנתיים

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
האם יש איזשהו פורום פעיל לסכרת סוג 1 - בו עונים רופאים על שאלות (בדוקטורס התדובות האחרונות מלפני שנה)
בדיקת דם שרמת הגלוקוז - 90 וHBA1C עומד על 6
אמור להלחיץ?
ה6 הוא מעל לנורמה, אבל 90 לכאורה תקין, מה קובע?
רופא הילדים לא ענה לי בנתיים
בדיקה אקראית של 90 היא בסדר, אבל הHBA1C הוא ממוצע של שלשת החודשים האחרונים, ולכן הוא יותר קובע. מדובר בסוכרתי סוג 1?? או מישהו שמוגדר כבריא?
עבור סוכרתי - 6 זה מעולה.
עבור בריא 6 זה קצת גבוה, חשוב לבדוק למה זה קורה. חשוב לדעת גיל מטופל, יכול להיות תנגודת לאינסולין, יכול להיות סוכרת מודי גנטית ועוד.

עמליה 098

משתמש מקצוען
תודה על התשובה!

צעירה בת 16.
ללא רקע משפחתי של סכרת.
רופא ילדים שלח אותי לאנדוקרינולוג- תורים בפברואר 23...
יש פה למשהו המלצה לרופא טוב (ונחמד!!) בירושלים בשר"פ?

:)&&:)&&:)

משתמש פעיל
לפנות להרב אשרוב
גם דר אבני טוען להצלחות בריפוי סכרת נעורים
כן גם לי אמרו דברים כאלה
הדבר היחיד שאנשים צדקו בטענות שלהם זה לכסף שהם קיבלו...
כמדומני שאם היה להם הצלחות מוכחות אז כל העולם היה מאמץ אותן והם היו מיליונרים..
האה, ושכחתי את הטענה שכל העולם הרפואי התאחד בשביל לארגן עבודה לחברות התרופות והטכנולגיה הרפואית...
בקיצור, אני קודם יאמין לאחד משניהם שהוא המשיח

סטיקר

משתמש פעיל
לא רק בזה היו להם הצלחות בהרבה דברים אחרים גם ולכן באמת המונים נוהרים אליהם, אבל רוב הציבור לא מאמין להם, שהרי לא יתכן שרוב הרופאים שלא מאמנים בדרך שלהם עובדים בשביל חברות התרופות

סטיקר

משתמש פעיל
הדברים האלה הם שטויות גסות, מי שמכיר קצת את מערכת הרפואה יודע שגם אם יהיו עדויות לריפוי זה לא יגרום לשום רופא לזוז מהפרוטוקול ומההנחה שאין ריפוי לסכרת, ויגידו שזה "נס רפואי" זה רק "אנקדוטות" ולא מחקר.

:)&&:)&&:)

משתמש פעיל
לא רק בזה היו להם הצלחות בהרבה דברים אחרים גם ולכן באמת המונים נוהרים אליהם, אבל רוב הציבור לא מאמין להם, שהרי לא יתכן שרוב הרופאים שלא מאמנים בדרך שלהם עובדים בשביל חברות התרופות
אכן אכן, יכול להיות, אני רק רוצה שמי שנוכח בהצלחות האלה בעצמו על עצמו יאמר את זה...
וכן, ישנם גם דברים שהם מסתמא הצליחו, כי על כל אדם יכול לפעול משהו שיצליח עליו ספציפית
בכל מקרה, על סוכרת נעורים אני מחכה לאדם שיגיד שנרפא מזה...
העולם מלא במחקרים על השתלת תאי בטא בלבלב, וכדומה, ככה שחברות הטכנולגיה לא מצליחות להפריע לתהליך. נשמע מוזר שרק לשני הדוקטורים הנ"ל יש התנגדות בקהילה הרפואית.

ועוד דבר על טיפולים אלנטרנטיביים:
בהנחה שזה לא רק ויטמינים מוכרים, אף אחד לא יודע מה זה החומר שהרופא נותן לו להכניס לו לגוף. ויש מצב שזה מזיק מאד...
על כל תרופה צריך אישורים לא רק שהיא עובדת אלא גם שהיא לא מזיקה. ולא לחינם החיסון נגד הקורונה לקח לו זמן עד שקיבל אישור "חירום"!!! כי לא נותנים לאנשים משהו שהוא לא בטוח ויש מצב שהוא יזיק להם.

ולגבי כל הטוענים על הרפואה של היום שהם מקובעים, זה לא כל כך הגיוני כי כל הזמן יש חידושים ברפואה, וזה שאורך החיים של היום גדול בעשרות אחוזים מאלה של פעם זה בגלל ההמצאות החדשות. הם כן מאד זהירים, ובצדק, שלא להזיק לאף אחד.

וחוץ מזה, כל רופא שמכנה את עצמו בתואר "הרב" אני אישית מתרחק ממנו, פשוט רבנים מסתמא יש לי גדולים ממנו. אני בא להתרפאות אצל "רופא" ולא אצל "רב", או אחד שמכנה את עצמו ככזה. ואגב בתורה כתוב "ניתן רשות לרופא לרפאות", לא ל"רב", אבל זה כבר עוד נושא טעון...

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
בואו ונסגור כאן את הנושא....
הכותב הנ"ל שכמעט כל הודעותיו בפרוג נסובות סביב תיאולוגיית אנטי חיסונים ועוד, כבר הוכיח את בורותו בכל מה שקשור לסוכרת סוג 1.
לא ראוי לתגובה, ובוודאי לא כזו שעלולה לאתגר את האינטליגנציה שלו. מספיק חסתי על כבודו באשכול אחר בנושא.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה