מידע שימושי אשכול משתמשי פרוג. "הוראות שימוש". "שאלות ותשובות". ועוד

מצב
הנושא נעול.

ליאורהA

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
תעלומה - כל התראה מפרוג מתקבלת אצלי פעמיים, משמע שאני מחוברת פעמיים.
אני רוצה להתנתק מההוא השני (לא מהמקום שאני כותבת ממנו עכשיו), אבל לא יודעת איך למצוא אותו.
בד"כ אני נכנסת מקיצור דרך, אז ניסיתי להיכנס דרך הקלדת הקישור כרגיל, אבל שם אני לא מחוברת.
בקיצורי דרך אחרים - כנ"ל.
איך אפשר למצוא איפה עוד אני מחוברת ולהתנתק משם?
אני לא רוצה לבטל את ההתראות פה וכך לקבל כל התראה רק פעם אחת, אלא להתנתק לגמרי משם (איפה שזה לא יהיה).
יש?
תודה!

פלורה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
רציתי לדעת, אם אני עושה למישהו "תודה", האם יש לי מזה משהו?
חוץ מזה שאני מסמנת לו שקראתי את הכתוב, נהניתי מהכתוב, זה עזר לי וכו'
זה מעלה נקודות כמו לשני או כלום,?

(א"כ, אני ממש מתפעלת איך עמ"י דואג לשני ומסמן לו עוד ועוד..... :) )

- אשמח לתשובה!

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
תעלומה - כל התראה מפרוג מתקבלת אצלי פעמיים, משמע שאני מחוברת פעמיים.
אני רוצה להתנתק מההוא השני (לא מהמקום שאני כותבת ממנו עכשיו), אבל לא יודעת איך למצוא אותו.
בד"כ אני נכנסת מקיצור דרך, אז ניסיתי להיכנס דרך הקלדת הקישור כרגיל, אבל שם אני לא מחוברת.
בקיצורי דרך אחרים - כנ"ל.
איך אפשר למצוא איפה עוד אני מחוברת ולהתנתק משם?
אני לא רוצה לבטל את ההתראות פה וכך לקבל כל התראה רק פעם אחת, אלא להתנתק לגמרי משם (איפה שזה לא יהיה).
יש?
תודה!
גם לי זה קרה, כנראה זה מגיע מ2 כתובות. אליי זה הגיע באחד מ www.prog וכו' ובשני מprog בלי www וכשהגיעה התראה, לחצתי על הסימון של הגדרות וחסמתי רק את אחד מהם וזה נפתר.

הלו קיטי קטן

משתמש פעיל
פרסמתי באא''ר שאלה בנוגע לשמות של ישי''ג ליטאיות בשביל איזשהו פרוייקט להורדת מחירים מתחום מסוים שאני לא רוצה לפרט והנושא נמחק כי הוא לא מאושר.
מה יכול להיות הסיבה?
נ.ב. אני עברתי על הדף של כללי הפורום ולא מצאתי משהו בעניין חוץ מזה שרק 3500 אנשים בערך קראו את הכללים מתוך עשרות אנשים מחוברים...

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
פרסמתי באא''ר שאלה בנוגע לשמות של ישי''ג ליטאיות בשביל איזשהו פרוייקט להורדת מחירים מתחום מסוים שאני לא רוצה לפרט והנושא נמחק כי הוא לא מאושר.
מה יכול להיות הסיבה?
נ.ב. אני עברתי על הדף של כללי הפורום ולא מצאתי משהו בעניין חוץ מזה שרק 3500 אנשים בערך קראו את הכללים מתוך עשרות אנשים מחוברים...
אנחנו לא מאפשרים איסוף שמות לצורך רשימת תפוצה, ככל שתהיה.

שחור לבן 2021

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מדיה.png

מה זה?
בהתחלה חשבתי שהאופציה הזו מגיעה רק לפרימיומים....
למה אין את האופציה הזו לכולם?
@הכלבויניק @איש האשכולות @כוח עזר @ או כל מישהו שיכול לעזור
תודה רבה!

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
צפה בקובץ המצורף 957878
מה זה?
בהתחלה חשבתי שהאופציה הזו מגיעה רק לפרימיומים....
למה אין את האופציה הזו לכולם?
@הכלבויניק @איש האשכולות @כוח עזר @ או כל מישהו שיכול לעזור
תודה רבה!
אלו קבצי עבודות בתקיות עבודה.

בעבר, טרום עידן הפרימיום, היתה אפשרות לכולם להעלות לשם עבודות, כיום רק פרימיומים יכולים, אך מי שהעלה בזמנו לתיקיות עבודה, העבודות עדיין נשארו לו שם.

שחור לבן 2021

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
אלו קבצי עבודות בתקיות עבודה.

בעבר, טרום עידן הפרימיום, היתה אפשרות לכולם להעלות לשם עבודות, כיום רק פרימיומים יכולים, אך מי שהעלה בזמנו לתיקיות עבודה, העבודות עדיין נשארו לו שם.
תודה עצומה!!!
מה משתמשי פרוג היו עושים בלי העזרות שלך?!
אתה פשוט יודע הכל!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה