בקשת תפילה אשכול לעדכונים בטחוניים בלבד

מצב
הנושא נעול.

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
בס"ד
אני בקרית גת שומע פיצוצים ומיד מסתכל בתוכנה של צבע אדום ורואה אזעקות באזור אשקלון באותם דקות של הפיצוצים
המרחק בין אשקלון לקרית גת הוא בערך אותו מרחק שבין אשקלון לאשדוד {וכנראה אשקלון יותר קרובה לאשדוד מאשר לקרית גת}
כנראה שאת היירוטים של אשקלון שומעים גם באשדוד וגם בקרית גת
מי שמכיר את המפה יכול להבין את זה יותר טוב
יותר הגיוני ששמענו באשדוד את של גן יבנה- זה יותר קרוב מאשקלון

secret

משתמש סופר מקצוען
זה לא אני
זה מישהו שעדכן אותי בטלפון .
אוקיי, אז המישהו הזה נותן לך עדכונים לא מדויקים.

באשכול הזה, ואני פונה כאן לכולם!!
אל תביאו עדכונים לא מאומתים, גם ככה אנחנו בחרדות!
להגיד שהצופרים לא עובדים, שיש יירוטים מעל אשדוד, זה ממממש לא בסדר אוקיי?
הכיפת ברזל נמצאת מאחורי הבית שלנו, אם יש יירוטים באשדוד אנחנו מוכרחים לשמוע את היציאה של הטיל,
היירוטים שהמעדכן ההוא ראה הם לא מהאזור בכלל.
ומוכרחים לקחת אחריות מלאה על כל הודעה שנכתבת כאן!!

עיצוביישן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אזעקה קרית מלאכי

רחשי הלב

משתמש מקצוען
לכיש 275, לכיש 273
אביגדור, כפר ורבורג, תימורים, באר טוביה, אזור תעשייה תימורים, אל עזי, ערוגות, כפר מנחם, אורות, כפר אחים, ינון, כפר הרי''ף וצומת ראם, אחווה, תלמי יחיאל, תעשיון ראם, כפר הרי''ף, קרית מלאכי, מפעלי צומת מלאכי, פארק תעשייה ראם, חצב, גן יבנה, בני עי''ש, ביצרון, גן הדרום, נווה מבטח, כנות, אזור תעשייה כנות, מפעלי כנות, חצור אשדוד

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אנחנו ראינו יירוטים כל השבת מעל המושב, ושמענו אינסוף פיצוצים ועד מוצ"ש ב1 בלילה לא היתה אף אזעקה.
אין כל כך קשר בין היירוטים לבין האזעקה כי היירוט הוא לא בדיוק מעל המקום שעומד ליפול.

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה

הכיפת ברזל נמצאת מאחורי הבית שלנו, אם יש יירוטים באשדוד אנחנו מוכרחים לשמוע את היציאה של הטיל,
צודק!
סליחה על ההפחדה- כשכתבתי שהצופרים לא עובדים הידיים שלי רעדו מחרדה.
פשוט ראיתי בכמותה חצור אשדוד וזה היה נראה לי אשדוד מיד רצתי לחדר מדרגות,
והתקשרתי לפיקוד העורף לעדכן.
שוב סליחה!!!!!!!
ממש לא התכוונתי להפחיד- גם אני הייתי מאוד לחוצה מזה!!

מצוי

משתמש מקצוען

אם תשימו לב
כתבתי בשם מישהו שמעדכן מאשדוד מה שהוא רואה ושומע מביתו!
רואה טילים , יירוטים
שומע שריקות פיצוצים וסירנות
ואזעקה כשהיתה

secret

משתמש סופר מקצוען
אם תשימו לב
כתבתי בשם מישהו שמעדכן מאשדוד מה שהוא רואה ושומע מביתו!
רואה טילים , יירוטים
שומע שריקות פיצוצים וסירנות
ואזעקה כשהיתה
סבבה. אז איפה הוא יושב איפה?
כמה פעמים הוא מספר על יירוטים כשבאשדוד שקט ושלווה?
כל האזור כאן הוא מישור חלק ללא הרים וגבעות,
גם אם אני אעלה לגג אני אוכל לראות יירוטים ושריקות מכל האזור, זה עדיין לא אומר שאפשר לעדכן 'יירוט מעל אשדוד'.

אשמח מאוד אם תעביר את המסר כנדרש.

מצב
הנושא נעול.
פרק קכב:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית ד' נֵלֵךְ: ב) עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם: ג) יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו: ד) שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם ד': ה) כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד: ו) שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ: ז) יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ: ח) לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ: ט) לְמַעַן בֵּית ד' אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...