תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אני שכרתי מחברת Differental בברגמו ראיתי שהם נותנים גם שירות במלפנסה (כנראה זה סניף אחר) עם מחירים תחרותיים ונהג נוסף בחינם מגיעים לאסוף אותך מהטרמינל כמה דקות אחרי שאתה מתקשר
השירות היה מעולה והוגן (חייבו אותי על דלק חסר בגלל שהמד לא התאפס מיד כשהודעתי להם זיכו אותי)
בזמן איסוף הרכב אמרו לי שהרכב שטוף ואני צריך להחזיר את זה שטוף או לא שטוף בחיוב של נראה לי 15 יורו (לא זוכר מדוייק) אני בחרתי לא לשלם ולשטוף לבד (יש הרבה בתחנות דלק בשירות עצמי) במבט לאחור זה לא שווה את הלחץ של לפני הטיסה
תודה רבה!
האיסוף והלקיחה רק מהטרמינל נכון?
והביאו לך רכב בדיוק כמו שהזמנת?

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
תודה רבה!
האיסוף והלקיחה רק מהטרמינל נכון?
והביאו לך רכב בדיוק כמו שהזמנת?
1.אתה מתקשר ובאים לאסוף אותך ומחזירים אותך אחרי ההחזרה (בשעות הלילה זה יותר יקר אבל זה כבר גלום במחיר שיציעו לך אם תזין את השעות המדוייקות)
2. רכב יותר טוב ודי חדש (5000 ק"מ)

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
1.אתה מתקשר ובאים לאסוף אותך ומחזירים אותך אחרי ההחזרה (בשעות הלילה זה יותר יקר אבל זה כבר גלום במחיר שיציעו לך אם תזין את השעות המדוייקות)
2. רכב יותר טוב ודי חדש (5000 ק"מ)
תודה אשמח לעוד כמה שאלות קטנות:
אפשר להחזיר את הרכב לא ביום הטיסה?
לדוג' רוצים רק כמה ימים מתוך השהות, או לא רוצים לעשות את זה בלחץ לפני הטיסה..
ומה קורה עם הטיסה מגיעה אחרי חצות?

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
תודה אשמח לעוד כמה שאלות קטנות:
אפשר להחזיר את הרכב לא ביום הטיסה?
לדוג' רוצים רק כמה ימים מתוך השהות, או לא רוצים לעשות את זה בלחץ לפני הטיסה..
ומה קורה עם הטיסה מגיעה אחרי חצות?
תמיד אפשר להחזיר מתי שאתה רוצה מה זה מעניין אותם מתי הטיסה
אם תרצה להחזיר לפני הזמן של ההזמנה אם תגיע בשעות הפעילות בטוח שיקבלו את הרכב אבל כנראה לא יתנו לך החזר על מה שנשאר
אם אתה צריך אחרי שעות הסגירה (כמובן שההזמנה צריכה להיות על השעה הזאת) יש תוספת מחוץ לשעות אבל כשתזמין לשעה הזאת התוספת כבר תהיה גלומה במחיר שיציעו לך
הם משאירים מישהו במשרד בשביל ההזמנות המאוחרות
אצלנו הטיסה איחרה בשעה מ 9 ל10 בלילה עדכנתי אותם לפני ההמראה והם חיכו לנו ולא לקחו תוספת
המחיר שהם מציעים באתר הרשמי בדר"כ הרבה יותר יקר מהמחיר שהם מציעים דרך סוכנות לדעתי השירות אותו שירות
דרך אגב זה נכון להרבה חברות השכרה גם בארץ

3524

משתמש מקצוען
תמיד אפשר להחזיר מתי שאתה רוצה מה זה מעניין אותם מתי הטיסה
אם תרצה להחזיר לפני הזמן של ההזמנה אם תגיע בשעות הפעילות בטוח שיקבלו את הרכב אבל כנראה לא יתנו לך החזר על מה שנשאר
אם אתה צריך אחרי שעות הסגירה (כמובן שההזמנה צריכה להיות על השעה הזאת) יש תוספת מחוץ לשעות אבל כשתזמין לשעה הזאת התוספת כבר תהיה גלומה במחיר שיציעו לך
הם משאירים מישהו במשרד בשביל ההזמנות המאוחרות
אצלנו הטיסה איחרה בשעה מ 9 ל10 בלילה עדכנתי אותם לפני ההמראה והם חיכו לנו ולא לקחו תוספת
המחיר שהם מציעים באתר הרשמי בדר"כ הרבה יותר יקר מהמחיר שהם מציעים דרך סוכנות לדעתי השירות אותו שירות
דרך אגב זה נכון להרבה חברות השכרה גם בארץ
המידע הזה חשוב, וחבל שילך לאיבוד כאן באשכול הענק הזה. כדאי היה לפתוח אשכול על השכרות רכב באיטליה.

דקה של מצב רוח

משתמש רשום
מישהו יודע על נהגים דוברי עברית בטביליסי שבגאורגיה שעושים טיולים מחוץ לעיר?
אשמח לעזרה
תודה

eh

משתמש פעיל
המידע הזה חשוב, וחבל שילך לאיבוד כאן באשכול הענק הזה. כדאי היה לפתוח אשכול על השכרות רכב באיטליה.
לדעתי כמו שעשו אשכול כללי על הונגריה צריך אשכול ראשי להשכרות רכב מי שיכול שירים את הכפפה!

הטייס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
שלום, שמי שי ישראלי שמתגורר בוורשה אני עושה הסעות בכל פולין ומחוץ לפולין כולל קברי צדיקים יש לי רכב 7 מקומות 054-9642480 ווצאפ
לא נראה שיש וואטסאפ במספר הזה
איך עוד אפשר ליצור איתך קשר?

אשי 1

משתמש רשום
יום שלישי שבוע הבא יש ב893 דולר אבל מהרו להזמין כי יש מחסור מטורף בטיסות לניו יורק החודש והכל אוזל
יכול להיות שסוכן טוב יכול לתת פתרון יותר זול ואל תשאלו איזה כי אני לא מכיר
זה קיים עדיין ?לסוף אוגוסט שייך למצוא משהו דומה ?

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
זה קיים עדיין ?לסוף אוגוסט שייך למצוא משהו דומה ?
משום מה כמה כבר הקפיצו את ההודעה הזאת
אז אני אבהיר היה מדובר על מישהו שחיפש טיסה דחוף והמחיר לצד 1
ויום שלישי שכתוב בהודעה הכוונה לאתמול
לגבי סוף אוגוסט המחיר לטיסת אלעל הלו"ש הוא בערך 1200+ דולר

3524

משתמש מקצוען
ועכשיו זה קרה, טיסות קיץ של וויז אייר בחופש הגדול בסביבות 100 דולר הלו"ש. לבודפשט. מחיר בהחלט נדיר.

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
לגבי כל השאלות בנושא אומן, נסיעות לאוקראינה, והמסתעף:
באופן כללי יש את אור בהירות הדרך שם אמור להיות רוב המידע (בימים אלו כל האתר עובר "הכנות" לראש השנה, עמכם הסליחה:) ).
כמו כן ישנו אשכול ייעודי פה.
בנושא הגבולות אפשר לראות מידע רב פה.
בנושא תחבורה ציבורית מקישינב פה.

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
יש כל יום אוטובוס ישיר מקישינב לאומן במחיר של כ34$, לא נכנס לנושא האם מומלץ וכו'.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה