תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

3524

משתמש מקצוען
מחפשת טיסה זולה להונגריה לעוד חודש
מבצע אדיר!!!
וויז אייר עם 20% הנחה על כל הטיסות (כולל באוגוסט)
קשה להפריז בגודל ההזדמנות שיש כאן
וזאת קריאה אחרונה למי שעדיין רוצה נופש הקיץ במחיר סביר,

היום בלבד, תוכלו למצוא בוויז אייר טיסות למילאנו לתחילת ספטמבר (סוף אב) ב60 דולר לכיוון.

ניק כמעט בלי ראש

משתמש מקצוען
ריינאר עובדים עכשיו ?

שירותי ESTA לארה"ב

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

3524

משתמש מקצוען
מישהו מכיר ארוחות ארוזות, שלא צריכים קירור ומחממים במיקרוגל, שאפשר לקחת לטיולים בחו"ל?
משהו כמו זה https://www.amazon.com/Ready-Meals-...=merchant-items&ie=UTF8&qid=1523899938&sr=1-8
זה מעניין שאף יזם לא מנסה לייבא את זה ארצה. המוצרים האלו איכותיים וטעימים ואין להשיגם בישראל.

כל בתי ההכנסות אורחים בהונגריה ובפולין מלאים מהם, אפשר לאכול מהם שם חופשי וגם להצטייד לדרך.

אוסיף, שאף אין צורך במיקרוגל. ניתן לחמם על גבי פלטה חשמלית, או אפילו באמצעות השריה במים רותחים.

נערך לאחרונה ב:

חיים5

משתמש רשום
מחפש טיסה זולה מישראל למונטריאול בתאריך 16/06 יום ראשון, ולהיות חזרה בישראל בסוף השבוע

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
מחפש טיסה זולה מישראל למונטריאול בתאריך 16/06 יום ראשון, ולהיות חזרה בישראל בסוף השבוע
יש טיסות מאתונה ב 793 דולר (בחברה) מראשון עד חמישי
לאתונה יש טיסת בוקר של בלובירד אבל קצת קשה להספיק כי זה רק שעה ורבע הפרש מנחיתה להמראה וצריך להעביר מזוודות וכו
אני הייתי ממליץ לקחת בהלוך את הטיסה של אג'יאן בשעה 5:10 בעוד 100 דולר בערך ובחזור את הטיסה של בלובירד בשישי
זה יצא בערך 1200 דולר הכל ביחד
הטיסות בהעברה עצמית

ווי

משתמש פעיל
אני מנסה להזמין טיסה מבודפסט לתל אביב ברייאנר
ובעת התשלום אין לבחור ישראל וגם בקוד מדינה אין ישראל
מה אפשר לעשות?
1716298996915.png

eh

משתמש פעיל
אני מנסה להזמין טיסה מבודפסט לתל אביב ברייאנר
ובעת התשלום אין לבחור ישראל וגם בקוד מדינה אין ישראל
מה אפשר לעשות?
צפה בקובץ המצורף 1658631
תעבור לאנגלית תקיש ישראל זה אמור לקפוץ תנסה שוב ושוב זכור לי שנתקעתי גם(אל תעשה טרנסלט)

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עדיין מחפשים השכרת רכב ממולצת במילאנו, מישו?

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
עדיין מחפשים השכרת רכב ממולצת במילאנו, מישו?
אני שכרתי מחברת Differental בברגמו ראיתי שהם נותנים גם שירות במלפנסה (כנראה זה סניף אחר) עם מחירים תחרותיים ונהג נוסף בחינם מגיעים לאסוף אותך מהטרמינל כמה דקות אחרי שאתה מתקשר
השירות היה מעולה והוגן (חייבו אותי על דלק חסר בגלל שהמד לא התאפס מיד כשהודעתי להם זיכו אותי)
בזמן איסוף הרכב אמרו לי שהרכב שטוף ואני צריך להחזיר את זה שטוף או לא שטוף בחיוב של נראה לי 15 יורו (לא זוכר מדוייק) אני בחרתי לא לשלם ולשטוף לבד (יש הרבה בתחנות דלק בשירות עצמי) במבט לאחור זה לא שווה את הלחץ של לפני הטיסה

3524

משתמש מקצוען
חברת אג'יאן פתחה למכירה מבחר גדול של טיסות לאתונה בדצמבר/ינואר במחיר 85 דולר הלו"ש כולל טרולי + תיק. למעוניינים.

(נראה מתאים דוקא, לחגוג את ימי החנוכה אצל מלכות יוון הרשעה).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה