תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

פרוגניסטית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

הטייס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אנחנו מעונינים בכרטיסים לגאורגיה. אתה מתעסק בזה?
כתבתי לך בפרטי, אכתוב שוב:
אני מארגן ועוזר למטיילים עצמאיים בחו"ל.
אם יש לכם שאלה ספציפית, אוכל לענות בשמחה.
אם תרצו עזרה בהזמנות של טיסות ומלון ורכב (והכל במחירים הזולים ביותר) וכן ליווי ובניית מסלולים - זה כרוך בתשלום לפי חבילות השירות.

קבצים מצורפים

• חבילות השירות הטייס.jpg
    חבילות השירות הטייס.jpg
    KB 113.3 · צפיות: 27
  • חבילות השירות הטייס.pdf
    KB 102.9 · צפיות: 19

הדס99

משתמש מקצוען
אם תרצו עזרה בהזמנות של טיסות ומלון ורכב (והכל במחירים הזולים ביותר) וכן ליווי ובניית מסלולים - זה כרוך בתשלום לפי חבילות השירות.
בתמונה חסומה בנטפרי, אולי כדאי PDF

הרמיוני!!!

משתמש חדש
היי
ביום שני הקרוב יש טיסות??
אני מחפשת בדחיפות טיסה לאילת
אשמח אם תוכלו לעזור לי

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
אני שואל שוב:
עוד מישהו נתקל לאחרונה בתשלום שימוש בסך כ40 ש"ח בוויזאייר בעת קניית כרטיס טיסה?

דקה של מצב רוח

משתמש רשום
אני קודם כל רוצה לדעת מה המחירים אם אני רוצה לטוס עוד שבועיים בערך ומה ההבדל של טבילסי לבטומי ולפי"ז אני יחליט הלאה

לכאורה.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
טוב, שאלה לי
הזמנו טיסה מוייז אייר והצפוי מכל הגיע, שינו לנו פעמיים! את מועד ההמראה והנחיתה
חשוב לציין שגם ככה לא עפנו על היעד שבחרנו
הם עכשיו מציעים או לשנות לזמנים אחרים ללא תוספת תשלום או לקבל לזיכוי בחשבון שלהם בתוספת של 20%
מה אומרים?

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
טוב, שאלה לי
הזמנו טיסה מוייז אייר והצפוי מכל הגיע, שינו לנו פעמיים! את מועד ההמראה והנחיתה
חשוב לציין שגם ככה לא עפנו על היעד שבחרנו
הם עכשיו מציעים או לשנות לזמנים אחרים ללא תוספת תשלום או לקבל לזיכוי בחשבון שלהם בתוספת של 20%
מה אומרים?
מתי הטיסה?
יש לי טיסה איתם בעוד שבוע+,
הם עשו את השינויים בתוך שבועיים מתאריך ההמראה?

מציאותי

משתמש פעיל
מחפשת טיסה מיום ראשון 11.05 - 12.05 (יום אחד, יציאה ביום שני החל משעות הצהריים)
@הטייס ועוד

נערך לאחרונה ב:

Bin26

משתמש פעיל
חברים יש דרך להשיג טיסה בחמישי הקרוב לניו יורק וחזור חמישי הבא?בהלוך ראיתי שיש אבל בחזור לא מופיע באתרים השאלה אם בזמן כזה יכול להיפתח משהו או שאין סיכוי?

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
חברים יש דרך להשיג טיסה בחמישי הקרוב לניו יורק וחזור חמישי הבא?בהלוך ראיתי שיש אבל בחזור לא מופיע באתרים השאלה אם בזמן כזה יכול להיפתח משהו או שאין סיכוי?
יש סוכנים שלפעמים יכולים להכניס
ראיתי שיש טיסה עם עצירה מאוד קצרה ברומא או בפריז

Bin26

משתמש פעיל
יכול להביא לי איזה סוכן כזה?אגב הטיסות האלו עם העצירה איפה אפשר למצוא אותם הכי בזול?

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל

הטייס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

קבצים מצורפים

• ראשון-שני.jpg
    ראשון-שני.jpg
    KB 59 · צפיות: 10

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה