תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
הם כותבים שזה רק לחברי קבוצת הפייסבוק, אבל דרך האתר כל אחד יכול
במקס ניתן לבחור בחיובי מט"ח שלוש אופציות: חיוב מיידי, חיוב חודשי, חיוב דחוי חודש
הזמנת הכרטיס מותנית בחברות בקבוצת "כזה אני רוצה! I Need It" בפייסבוק.
לmax עומדת הזכות לבדיקה תקופתית ובמידת הצורך לביטול ההטבות בכרטיס עקב אי חברות בקבוצה.

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
לmax עומדת הזכות לבדיקה תקופתית ובמידת הצורך לביטול ההטבות בכרטיס עקב אי חברות בקבוצה.
יש לי אותו כבר שנתיים, אתה יכול להיות רגוע
תסמוך על מקס שהם רוצים אותך יותר ממה שאתה רוצה אותם....

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
אור האורות כתבת
3. בוויזאייר יש דרכים להוזיל את הטרולי והמזוודה.
בבקשה איך עושים את זה?
נכתב כבר כמה פעמים
אפשר לנסות להתקשר אליהם - המחיר בטלפון יותר זול
הבעיה היא שהם מדברים רק אנגלית והשיחה עולה כסף
אפשר לנסות להתקשר למספר 033741285, זהו מספר של שירות לקוחות ולא עולה כסף, אבל לא מיועד להזמנות והוספת שירותים, לפעמים הם מסכימים

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
מחיר כרטיס בונוס הלו"ש לבודפשט למחזיקי כרטיס פליי קארד הוא 15,200 נקודות + 40 דולר מיסי נמל
תוכלו לרכוש במסגרת המבצע שתי כרטיסים הלו"ש
באף חברת לואו קוסט לא תמצאו את המחיר הזה, במיוחד כשזה מגיע עם מזוודה והושבה
אני רק מבהיר שלא תצא תקלה מתחת ידי המחיר שאתה מביא זה למחזיקי הכרטיס אבל אם אתה מבטל את הכרטיס לפני הטיסה המחיר יהיה 21000 נקודות
עוד תיקון מיסי נמל לבודפשט הלו"ש זה 58 דולר

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
הם מבקשים להעלות צילום מסך של חברות בקבוצת הפייסבוק אבל אפשר להעלות כל צילום מסך שתרצה יש לי שני כרטיסים כאלה כבר 4 שנים ושום דבר לא קרה

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
הם כותבים שזה רק לחברי קבוצת הפייסבוק, אבל דרך האתר כל אחד יכול
במקס ניתן לבחור בחיובי מט"ח שלוש אופציות: חיוב מיידי, חיוב חודשי, חיוב דחוי חודש
הבחירה בחינם זה רק בכרטיס הזה אם לא זה עולה ריבית שוטף + 30

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
בבקשה איך עושים את זה?
נכתב כבר כמה פעמים
אפשר לנסות להתקשר אליהם - המחיר בטלפון יותר זול
הבעיה היא שהם מדברים רק אנגלית והשיחה עולה כסף
אפשר לנסות להתקשר למספר 033741285, זהו מספר של שירות לקוחות ולא עולה כסף, אבל לא מיועד להזמנות והוספת שירותים, לפעמים הם מסכימים
יש עוד דרכים, לא הכל אפשר לפרט.
בפועל מחיר מזוודה יוצא לי כ 25$ (יותר זול מאלעל).

eh

משתמש פעיל
לגבי תחילת המלחמה אתה צודק וכנראה גם בבית משפט ספק אם תקבל פיצוי לגבי עכשיו אם הם לא יודיעו 14 יום מראש על הביטול הם יחוייבו בבית משפט בוודאי בפיצויים לפי חוק טיבי (דרך אגב זה לא כ"כ קשה לתבוע את זה בבית משפט לתביעות קטנות לא צריך עו"ד רק זה לוקח זמן) ולכן בגלל שהם גם יודעים את זה אם הם רוצים לבטל הם יודיעו לפחות 14 ימים מראש
ולכן לכל מזמיני הטיסות לפברואר תנוח דעתכם כנראה לא יודיעו לכם ברגע האחרון פתאום שאין טיסה
מה ההבדל בין ההתחלה לעכשיו הם מגדירים מלחמה כח עליון גם בהתחלה הם יכלו לטוס, אלעל לא הפסיקה לרגע את הטיסות! וגם איפה הקו שאתה שם שמאז הם חייבים כי למיטב ידיעתי וויז לא נתנו שקל פיצוי מתחילת המלחמה(באופן כללי הכי קשה להוציא מהם)
אור האורות כתבת
3. בוויזאייר יש דרכים להוזיל את הטרולי והמזוודה.
בבקשה איך עושים את זה?
יש בוויז מועדון רגיל שנותן הנחה של נראה לי 25 שקל על המזוודה ויש פרוליג פס משתלם למי שטס הרבה בערך 1000
תשלום שנתי ואתה מקבל טרולי חינם +הושבה בפרימיום ללא הגבלת טיסות!
וויז לא עדיף?
ככה בכולופן השתמע פה.
וויז הראשונים לבטל כמדומה שלא טסים למולדבה רק בגלל שפאם פגע שם איזה טיל כנראה ברגע שמתייקר להם הביטוח לא שווה להם להוציא טיסה.מבחינת מחיר וויז הכי שווים מבחינת הסיכוי שהטיסה תתבצע וויז מסספר 1 בעולם בביטולים וכפי שכבר כתבתי למרות שריינאר בתחילה טסו הם ביטלו כך שהם האחרונים לחזור.

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען
לא הבנתי.
כתבת שוויז הראשונים לבטל,
ובסוף הכוונה היתה לריינאיר?(המשפט שהם האחרונים שיחזרו)

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
מה ההבדל בין ההתחלה לעכשיו הם מגדירים מלחמה כח עליון גם בהתחלה הם יכלו לטוס, אלעל לא הפסיקה לרגע את הטיסות! וגם איפה הקו שאתה שם שמאז הם חייבים כי למיטב ידיעתי וויז לא נתנו שקל פיצוי מתחילת המלחמה(באופן כללי הכי קשה להוציא מהם)
ההבדל מאוד פשוט טיסות שמתבטלות כי פתאום יש מצב מלחמה מוכר גם בבית המשפט ככוח עליון לגבי חוק טיבי
משא"כ טיסות שמתבטלות עכשיו היה להם יכולת להודיע על כך 14 יום מראש כי לא משתנה עכשיו כלום ולכן בית המשפט יחייב אותם לפי חוק טיבי
ככלל חברות הלואו קוסט לא משלמים אף פעם מחוץ לבית המשפט תמיד הם יטענו שזה כוח עליון אבל מההסטוריה של הפסיקה בבית המשפט בדרך כלל הם פוסקים לטובת הלקוח

סוכנות נכספה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
יש בHISKY טיסות מישראל לJFK ניו יארק בחודשי יולי אוגוסט ב400 אירו כיוון פלוס מינוס
שלא תגידו לא אמרו....

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
אם זה מעניין מישהו ראיתי עכשיו טיסה לוינה מ 5-9 בפברואר בריינאייר משני ערב עד שישי בוקר כ"ו שבט עד ל שבט ב41 יורו הלו"ש

eh

משתמש פעיל
ההבדל מאוד פשוט טיסות שמתבטלות כי פתאום יש מצב מלחמה מוכר גם בבית המשפט ככוח עליון לגבי חוק טיבי
משא"כ טיסות שמתבטלות עכשיו היה להם יכולת להודיע על כך 14 יום מראש כי לא משתנה עכשיו כלום ולכן בית המשפט יחייב אותם לפי חוק טיבי
ככלל חברות הלואו קוסט לא משלמים אף פעם מחוץ לבית המשפט תמיד הם יטענו שזה כוח עליון אבל מההסטוריה של הפסיקה בבית המשפט בדרך כלל הם פוסקים לטובת הלקוח
אתה מדבר מידיעה כי יש לי טיסה שבוטלה פחות משבועיים אבל אחרי חודש בערך מהמלחמה?
זה בקריטריון לפיצוי?

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
אתה מדבר מידיעה כי יש לי טיסה שבוטלה פחות משבועיים אבל אחרי חודש בערך מהמלחמה?
זה בקריטריון לפיצוי?
יש סיכוי שתקבל פיצוי בבית המשפט צריך לבדוק מה היה אז אם דברים התחדשו ברמה היומית
אני דיברתי לגבי עכשיו שאנחנו מדברים שכבר יודעים מה קורה אם חברה תודיע פחות מ14 יום היא כנראה תחוייב בבית המשפט
אני לא מדבר מידיעה אלא מהכרת החוק וצורת ההתייחסות בבית המשפט שהם הולכים לטובת הלקוח ואם יש הגיון בטענת הלקוח הם יפסקו לטובתו
(למשל בימ"ש פסק לטובתי פיצויים על טיסה שבוצעה באיחור של יממה בעקבות ערפל ביעד כי הם לא הצליחו להוכיח שהטיסה בוטלה בגלל הערפל ולא בגלל שהמטוס לא יכל להגיע ואז הם צריכים לדאוג למטוס חילופי)

מאיר עלי באבא

משתמש פעיל
בקשה שרק מי שמתכנן לקנות יכנס...
שלא יעלה המחיר.....
(בונה על הטיסה הזו בעז"ה)
לא להיות לחוץ בדקתי יש עכשיו הרבה טיסות להרבה יעדים של רינאייר שמחירם הוא בין 20-26 יורו לצד בחודשים פברואר - מרץ אפילו ל"כ"א אדר א" אפשר להשיג לקרקוב במחיר זול

יש מצב ששווה להזמין שמקסימום יתבטל יש סיכוי שיתנו להחליף לקיץ ואם לא יחזירו את הכסף
מי שלא מתכנן בכלל לטוס שלא יזמין כי יש סיכוי טוב שיחזרו לטוס בתחילת פברואר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה