תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

לבלוב

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
האם יש פתרון לבעיית הזיהינו אותך כבוט באתר של וויז אייר?

123770

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
@גיפט תודה! יש סיכוי שיותר קרוב המחירים ירדו?
שבוע שעבר היו כרטיסים נורמלים ב700:cry:

לבלוב

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
כמה זמן יש לקחת בחשבון מנחיתת המטוס בבודפשט עד להגעה לקרסטיר
אם אני כבר מזמין מראש נסיעה.
כי בגוגל מפות הוא כותב לי 2 וחצי שעות לנסיעה, ובוויז כותר יותר מ4 שעות.
תודה רבה

יקותיאל שוורץ

משתמש פעיל
כמה זמן יש לקחת בחשבון מנחיתת המטוס בבודפשט עד להגעה לקרסטיר
אם אני כבר מזמין מראש נסיעה.
כי בגוגל מפות הוא כותב לי 2 וחצי שעות לנסיעה, ובוויז כותר יותר מ4 שעות.
תודה רבה
תלוי באיזה שעה הנחיתה והנסיעה הצפויה.
תלוי איזה רכב ומי הנהג.
תלוי אם אתם צריכים הפסקת סיגריה.
תלוי בהרבה מאוד פרמטרים.

לבלוב

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
תלוי באיזה שעה הנחיתה והנסיעה הצפויה.
תלוי איזה רכב ומי הנהג.
תלוי אם אתם צריכים הפסקת סיגריה.
תלוי בהרבה מאוד פרמטרים.
הנחיתה בשעה 1 בצהריים ומזמין רכב בחברת המוניות המקומית (דרך האפליקציה)
ולא צריך הפסקת סיגריה....

טמיר ונעלם

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
יש לי שאלה, מקווה שזה נכנס לפה.
הזמנתי כרטיסים לי ולאשתי לפני חודשיים לטיסה בשבוע הבא באתר של אליס, עקב תקלה לא הצלחתי להיכנס לאתר של אליס ולהוסיף את הבת שלי, בפניה לאל-על ענו לי שאפשר להוסיף אותה מ24 שעות לפני הטיסה שאז האחריות עוברת לאל-על, השאלה שלי היא האם המחיר של התינוק (ללא מושב) עולה או שזה נשאר עומד והמחיר לא זז?

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הזמנתי כרטיסים לי ולאשתי לפני חודשיים לטיסה בשבוע הבא באתר של אליס, עקב תקלה לא הצלחתי להיכנס לאתר של אליס ולהוסיף את הבת שלי, בפניה לאל-על ענו לי שאפשר להוסיף אותה מ24 שעות לפני הטיסה שאז האחריות עוברת לאל-על, השאלה שלי היא האם המחיר של התינוק (ללא מושב) עולה או שזה נשאר עומד והמחיר לא זז?
תינוק לא תופס מקום ולכן המחיר עליו הוא בעיקר ביטוח ומיסי נמל
מכיון שכך אין סיבה שהמחיר יעלה

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
תינוק לא תופס מקום ולכן המחיר עליו הוא בעיקר ביטוח ומיסי נמל
מכיון שכך אין סיבה שהמחיר יעלה
המחיר עלול להתייקר.
מניסיון.
ואגב, זה אחת מהסיבות שלא קונים דרך אתרי תיווך למיניהם, גם אם נראה שחוסכים בזה כסף.
תמיד להזמין באתר של חברת התעופה בעצמה.

אני יודע שיהיה תמיד כאילו שיתחכמו ויחשבו שהם חכמים גדולים בזה שהם יזמינו דרך אתר צד ג', אבל לפחות שהאנשים ידעו שזה ממש לא משתלם!

מעוצב

משתמש פעיל
למה המחיר ל-7 מבוגרים זול יותר מאשר ל-3 מבוגרים ו-4 ילדים?
מה ילדים תופסים יותר מקום?
יותר משקל?
לא הבנתי????????

טמיר ונעלם

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
ז
המחיר עלול להתייקר.
מניסיון.
ואגב, זה אחת מהסיבות שלא קונים דרך אתרי תיווך למיניהם, גם אם נראה שחוסכים בזה כסף.

אני יודע שיהיה תמיד כאילו שיתחכמו ויחשבו שהם חכמים גדולים בזה שהם יזמינו דרך אתר צד ג', אבל לפחות שהאנשים ידעו שזה ממש לא משתלם!
זה באמת לא משתלם, הכאב ראש שזה גורם ממש נוראי, כבר שבוע בהתכתבות איתם במייל כי "אין שרות טלפוני..."

טמיר ונעלם

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
המחיר עלול להתייקר.
מניסיון.

עדיף לשלם עכשיו 176 דולר לאליס ולא לחכות לשבוע הבא לאל-על?
מה אתם אומרים?

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
דחוף לעכשיו,
באל-על אמרו לי שהמחיר ישאר זה שהיה בשעת הזמנת הכרטיס שלי בשעתו,
אפשר לסמוך על זה?
לדעתי כן
ואם יגידו אחרת, תטענו שזה מה שנאמר לכם על ידי השרות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  25  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה