תעופה ****אשכול טיסות זולות!!!****

קשקושי אורייתא

משתמש פעיל
שלום וברכה
כדי לסגור מנין לקבוצה שאני מארגן דרוש לי עוד משפחה אחת (בעלת שתי גברים מעל בר מצוה) שמחפשת לנפוש במקום מנותק מאוד אולם עם מנין
מדובר באלפים הצרפתים (גובה 1800 מטר) בעיירה קטנה מאוד
יהיה ניתן להשיג במקום לחם כשר וחלב בחליבה עצמית וכן מוצרים יבשים כשרים אולם בשר יש להביא איתכם מהארץ/ממקום הנחיתה
מתאים אך ורק לבעלי רשיון נהיגה ( אין תחבורה ציבורית למקום)
יש לציין שהמנין יפעל על חשבון אחד מהמשפחות בקבוצה ולא תחוייבו על כך
לפרטים ניתן לפנות במייל
zplatinumwolf

מושיק פ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
רק תלמדו מזה כמה לא לסמוך על אתרים שונים ומשונים
אני כל שבוע שומע על עגמות נפש שנהיה לאנשים מזה
אתה צודק לגמרי כשמדובר על סוכניות
אבל כשמדובר על אתרים של חברות תעופה ההבנה הכללית היא שבמקרים כאלו חוטפים
בד"כ זה טעויות של החברות וגם כשהם עולות על הטעות הם ברוב המקרים יכבדו את הכרטיסים

שואלת.

משתמש פעיל
האם האתר טיסות סודיות בטוח לשימוש?
והאם מישהו מכיר את האופציה של ללכת לשדה ולחפש טיסה שיש בה מקומות פנויים באותו רגע? האם זה שווה מבחינת המחיר?

שואלת.

משתמש פעיל
הוא שולח אותי לשם..
זה בטוח?

שואלת.

משתמש פעיל
אני צריכה עזרה.
רוצה לסגור כרטיס למחר באתר איסתא, כרטיס של אל על. כותבים שמסמכי הטיס יגיעו למייל בתוך 72 שעות.. זה בעיה? הכרטיס מתעדכן בדרכון אוטמטי כשאני משלמת?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה