דרוש מידע אשכול התורים הנחוץ והמבוקש למשרד הפנים - רשות האוכלוסין וההגירה>>>

M&C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
לחידוש דרכון עם שינוי פרטים צריך תור ?
(יש סיכוי להיכנס ללשכה בבני ברק בלי תור ?)

אלישבע שהר

משתמש רשום
משהו יודע אם אפשר לעשות תעודת זהות ביומטרית בירושלים?
כי נכנסתי לאתר וראיתי שאפשר לחדש תעודת זהות רק בבני ברק
צילום מסך 2023-09-22 023720.jpg

ספירלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אפשר עזרה דחופה מהמנוסים?
הזמנו דרכונים לפני שבועיים וחצי , אבל כנראה נצטרך להקדים את הטיסה ואני לא מאמינה שהדרכון יספיק להגיע
לפי זה אנחנו צריכים דרכון זמני, בכל מקום ראיתי שכתוב משהו אחר (וגם ענו לי בטל' כל פעם תשובה אחרת)
א. אם עדין אין לי דרכון אפשרי להנפיק דרכון זמני? ההנפקה מחייבת גם הנפקה של דרכון ביומטרי רגיל? (למרות שכבר ביצעתי הנפקה)
ב. חייבים לקבוע תור כדי להגיע לאחת הלשכות שמנפיקות דרכונים זמניים? (אין תורים בחודשים הקרובים :( או שאפשר להגיע בלי תור, אם כן לאיפה הכי כדאי להגיע באזור המרכז / ירושלים?
ג. חייבים להתיחס לרשימה של הקריטריונים או שכל מי שמבקש דרכון זמני יכול לקבל?
כל מידע יעזור לי
תודה!

למה מה קרה?

משתמש פעיל
אפשר עזרה דחופה מהמנוסים?
הזמנו דרכונים לפני שבועיים וחצי , אבל כנראה נצטרך להקדים את הטיסה ואני לא מאמינה שהדרכון יספיק להגיע
לפי זה אנחנו צריכים דרכון זמני, בכל מקום ראיתי שכתוב משהו אחר (וגם ענו לי בטל' כל פעם תשובה אחרת)
א. אם עדין אין לי דרכון אפשרי להנפיק דרכון זמני? ההנפקה מחייבת גם הנפקה של דרכון ביומטרי רגיל? (למרות שכבר ביצעתי הנפקה)
ב. חייבים לקבוע תור כדי להגיע לאחת הלשכות שמנפיקות דרכונים זמניים? (אין תורים בחודשים הקרובים :( או שאפשר להגיע בלי תור, אם כן לאיפה הכי כדאי להגיע באזור המרכז / ירושלים?
ג. חייבים להתיחס לרשימה של הקריטריונים או שכל מי שמבקש דרכון זמני יכול לקבל?
כל מידע יעזור לי
תודה!
א. לא יודעת האם זה רלוונטי לכם, לדרכון זמני לוקח גם שבועיים עד שהוא מגיע, וזה פחות או יותר הזמן שהדרכונים שלכם יגיעו, ניתן לבדוק באיזור האישי הממשלתי האם הם כבר הונפקו ולהוסיף שבוע של משלוח של הדואר,
ב. לא חייבים לקבוע תור אבל חייבים שזה יהיה בלשכה של האיזור מגורים.
נסיעה טובה

ספירלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
א. לא יודעת האם זה רלוונטי לכם, לדרכון זמני לוקח גם שבועיים עד שהוא מגיע, וזה פחות או יותר הזמן שהדרכונים שלכם יגיעו, ניתן לבדוק באיזור האישי הממשלתי האם הם כבר הונפקו ולהוסיף שבוע של משלוח של הדואר,
ב. לא חייבים לקבוע תור אבל חייבים שזה יהיה בלשכה של האיזור מגורים.
נסיעה טובה
תודה!
עזר לי מאד

האם אפשר להגיע בלי תור לעשות ת.ז שאבדה?
אם לא, למישהו יש תור פנוי בקרוב בירושלים?
הם עושים ת.ז זמנית?
אני צריך את זה לתווי מזון

אמא4

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
למי יש תור לתת לי לת.ז. שעבר עליה התאריך.

avrahamsh

משתמש רשום
האם ידוע למישהו על עיכוב רציני מצד חברת השליחויות שמחלקת את הדרכונים עקב המצב ???
פשוט עשינו דרכון לפני יותר מחודשיים ולא קיבלנו עדיין שום אות...

יחל

משתמש רשום
האם בבני ברק (אלבר) אפשר בלי תור ?
כך נשמע ממה שכתוב באתר, וגם במערכת זימון תורים לא עולה בכלל אפשרות של סניף אלבר

תירצצה

משתמש רשום
איך אני יכולה להשיג תור לרשות האוכלוסין במודיעין עילית?
דחוף ממש!
לשינוי שם בתז ובדרכון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה