סינונים אשכול הצעות לפתרון הטענות על פרוג

מצב
הנושא נעול.

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
משתמשי נטפרי שלא עוברים עכשיו לאתרוג למה שיעברו לסינון של פרוג?
כל ילד יודע שאתרוג לא ברמה של נטפרי למי שרוצה סינון אמיתי ואיכותי.
כאן מדובר על מתחרה ברמה גבוהה, שיפיק סינון על רמה, אבל בלי ג'וקים חדשים לבקרים....

אושרי כהן

משתמש פעיל
נקודה למחשבה:
לפני שנים קם אברך מקריית ספר, שלמיטב זכרוני לא היה גאון גדול בתכנות (אאל"ט הוא כתב שהוא לא מבין טוב אנגלית ט.ל.ח.) והגה רעיון של סינון המתעדכן מרגע לרגע.
כמובן, בהתחלה זה היה ללא עלות, עד שרבּו הגולשים והיה צורך להעסיק עובדים בארץ ובחו"ל, כדי לעמוד בקצב הסינון ושירות הלקוחות.
הנ"ל, כתב פעם באחד הפורומים של נטפרי, שיש לו קצת חששות ונקיפות מצפון על כך שיש משפחות רבות שבלעדי נטפרי לא היו חושבים כלל להכניס אינטרנט לביתם, ורק "בגלל" נטפרי הם הרשו לעצמם לעשות את זה.
ברור הדבר שעד היום נטפרי אינה חברה עיסקית המגלגלת מיליונים. אלא חברת סינון המתקיימת מתשלום סימלי של המנויים.
לאור הנתונים הנ"ל ...
הנהלת נטפרי לא מכריחה אף אדם להשתמש בשירותיה או להיצמד לקווים שהיא קובעת.
משתמש שבחר להצטרף לסינון של נטפרי עשה את זה משום שהוא סומך על האנשים שיושבים שם שיתנו לו אינטרנט מסונן ברמה הגבוהה ביותר.
אמנם נטפרי אינם המחנכים של הדור ולא מתיימרים להיות כך. אך חובתם להיות עירניים לכל זליגה מהקווים שהם קבעו ל"עצמם" מהו אינטרנט מסונן.
מגוחך לחשוב שנטפרי מחליטים לסגור אתר או פורום מסוים, סתם כי בא להם לשגע את המנויים שלהם, או משום שהם עסוקים בתחרות עם סינון אחר.
לענ"ד, הטכניקה והרמה של הסינון של נטפרי הם ברמה הגבוהה ביותר.
כואב לנו מאד שנסגרים אתרים או פורומים שהיו חשובים לנו מאד, אך זה הכסף הקטן שיהודי מאמין וירא שמים צריך לשלם על בחירתו.

הבט

משתמש פעיל
א. העברת תתי פורומים של איש את רעהו לפורום אחר. (כמו ש'על המחיה ועל כלכלה' הוא פורום בפני עצמו).
יש עוד כמה...
בכל אופן אם כבר בריאות ורפואה אז נראה לי שאפשר גם את מתכונים ותחבורה ורכבים (זה מה שעולה לי כרגע)
לדעתי אפשר לפרק את אא"ר
רוב רובו יכול להיכנס לקטגוריות אחרות וצריך להקים פורום לכל נושא שאפשר להעזר בו
כגון רפואה, רכבים, כלכלה, דיור, בירוקרטיה, אוכל, וכו' וכו' וכו' וכו' וכו'
וכך כל בקשת עזרה ללא יוצא מן הכלל יכולה להיכנס לאחת הקטגוריות
חוץ מפטפטת ושיתוף חוויות ודעות אישיות

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מגוחך לחשוב שנטפרי מחליטים לסגור אתר או פורום מסוים, סתם כי בא להם לשגע את המנויים שלהם, או משום שהם עסוקים בתחרות עם סינון אחר.
כואב לנו מאד שנסגרים אתרים או פורומים שהיו חשובים לנו מאד, אך זה הכסף הקטן שיהודי מאמין וירא שמים צריך לשלם על בחירתו.
לא עולה על דעתי לעבור לאתרוג ושות' בחיי...
רק חושב בקול שאם יש אלפי אנשים שרוצים סינון מסוג מסויים... יש מקום לנסות להקים דבר כזה...

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
נקודה למחשבה:
לפני שנים קם אברך מקריית ספר, שלמיטב זכרוני לא היה גאון גדול בתכנות (אאל"ט הוא כתב שהוא לא מבין טוב אנגלית ט.ל.ח.) והגה רעיון של סינון המתעדכן מרגע לרגע.
כמובן, בהתחלה זה היה ללא עלות, עד שרבּו הגולשים והיה צורך להעסיק עובדים בארץ ובחו"ל, כדי לעמוד בקצב הסינון ושירות הלקוחות.
הנ"ל, כתב פעם באחד הפורומים של נטפרי, שיש לו קצת חששות ונקיפות מצפון על כך שיש משפחות רבות שבלעדי נטפרי לא היו חושבים כלל להכניס אינטרנט לביתם, ורק "בגלל" נטפרי הם הרשו לעצמם לעשות את זה.
ברור הדבר שעד היום נטפרי אינה חברה עיסקית המגלגלת מיליונים. אלא חברת סינון המתקיימת מתשלום סימלי של המנויים.
לאור הנתונים הנ"ל ...
הנהלת נטפרי לא מכריחה אף אדם להשתמש בשירותיה או להיצמד לקווים שהיא קובעת.
משתמש שבחר להצטרף לסינון של נטפרי עשה את זה משום שהוא סומך על האנשים שיושבים שם שיתנו לו אינטרנט מסונן ברמה הגבוהה ביותר.
אמנם נטפרי אינם המחנכים של הדור ולא מתיימרים להיות כך. אך חובתם להיות עירניים לכל זליגה מהקווים שהם קבעו ל"עצמם" מהו אינטרנט מסונן.
הסיבה שנטפרי עושים מה שבא להם היא מאותה הסיבה ששארית מוכרת עופות במחירים מופקעים: כי הם יכולים!
כי לא משנה מה הם יעשו או כמה הם יקחו הציבור שלהם שבוי.

מציאותית

משתמש סופר מקצוען
שכל ניק שרוצה לצפות באא"ר יצטרך להזדהות כגבר/אשה
ויהיו אשכולות נפרדים
ההפרדה היא הבעיה כאן, ובגלל זה אני כאן הרבה פחות. פשוט לא מתאים לאדם חרדי (וגם הזדעזעתי מעצמי)
יש לי רעיון פשוט
להפסיק עם שמות של ניקים ולעבור למספרים.
וכן להוסיף באופן אוטומטי לכל הטייות זכר ונקבה את האפשרות החלופית. אני נוהג/ת הולכ/ת וכדו'.
אני בעד מספרי טלפון מאומתים עם שיחת וידאו בזום!!
אבל כמובן שהבעיה נשארת בעינה. רבים מהדיונים פה אף אחד לא היה מעיז להתדיין עם אישה ברחוב..
אני בכלל לא מדברת עם גברים, אז איך כאן זה פשוט קורה? אז מה אם אני אנונימית?
מחר נטפרי יסגרו 1000 מקומות עבודה חרדיים.
1000 נשות אברכים ישבו בבית, מפוטרות.

כן! יש נשים חרדיות שהפרנסה שלהן מבוססת על אתר אינטרנט, לא עלינו.
ומחר נטפרי יחטפו קריזה דקדושא ויחסמו להן את האתר...

אנשים לא קולטים מה קורה פה!
הגזמה מוגזמת! להירגע!
איך? יעלו צילום תעודת זהות?
גם.
מותר לכתוב כאן דעה לא פופולרית או להמתין עם זה עד שיהיה פתרון כי : המשכיל בעת ההיא יידום ?
אני איתך עם הדעה הלא פופלארית...
עד שלא יהיה שינוי אמיתי וקיצוני באא״ר אני לא רוצה שנטפרי יפתחו לי את זה.

ולידיעתכם החיים יכולים להיות טובים ומוצלחים גם בלי הפורום....... תזכרו מה היה לכם לפני שהוא היה.
כמובן שזה עוזר. אבל אפשר בהחלט גם בלי.
ואני ממש לא תמיד בעד נטפרי, ממש לא!! אני כועסת עליהם על המון דברים שלא מוצדקים!!
הדבר היחיד שאני מצדיקה זה חסימת אא״ר על מצבו הנוכחי!!

חופשה נעימה.

GBSA

משתמש סופר מקצוען
לצרף עוד מנהלים מתנדבים - לתתי הפורמים שיועלו במקום אא"ר

אני חושב שלאורך זמן המשתמשים בפרוג יודעים להצביע על ניקים מוכרים שניתן לסמוך עליהם שיהיו מנהלים.
וניתן לעשות כמה מנהלים לכל פורום כזה שיקבלו את כללי ההנהלה (בעלי הרשאות מחיקה - ולדווח למנהלים בכירים יותר על משתמשים בעייתיים - )

ecf

משתמש פעיל
חפש ביוטיוב "שרוליק ברונכר"
אם אתה מוצא קליפ אחד פתוח שלו בנטפרי מ-4 השנים האחרונות תעדכן...
דמות שנויה במחלוקת.
מספיק לעקוב אחרי האבולוציה שהוא עבר מבחור חסידי ובעל זיפים וזקנקן בוגר, לדמות של ילדון... וד"ל ואכמ"ל

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
הדבר היחיד שאני מצדיקה זה חסימת אא״ר על מצבו הנוכחי!!
אבל זה פשוט הזוי למנוע מעשרות אלפי חרדים גישה לכנטת חומר ומידע אינסופי בכל תחומי חיינו.
חייבים למצוא פיתרון להשאיר את טונות המידע הנחוץ הזה נגיש לרבבות החרדים הצורכים רק אינטרנט של נטפרי.

בציניות

משתמש מקצוען
כל הדיון כאן לא אפקטיבי.
למה שנטפרי לא יעלו כאן הודעה או יסבירו באשכול הרלוונטי מה הבעיה?
כבר היו כמה פעמים שהיו טענות על כל מיני חסימות ו @mat שהוא כידוע מהמנהלים של נטפרי עלה והסביר.
והרבה פעמים הסערה שככה והענין הובן, או למצער הבינו שיש שני צדדים למטבע.
אז בבקשה מר @mat אנו מצפים לשמוע את הצד של נטפרי.
ואם מותר אז מילה טובה לנטפרי, אם הם היו רוצים היו יכולים לחסום אתר שבראש כל דף שלו ישנה הודעה לא כל כך חיובית עליהם, ולמרות זאת הם לא חוסמים, זה מראה שזו לא סתם התנהלות בריונית אלא הבנה שלהם שיש דברים שצריך לחסום ומה שלא אז לא, אפילו אם זה לא דברים שמסמפטים אותם.
ומצד שני גם לפרוג כל הכבוד שנותנים פה מקום לדיון ונותנים במה גם לכאלו שכותבים בתוך האתר שלהם עצמם דעות לא מחמיאות על האתר עצמו.
זה רק מראה שמדובר באנשים (מל' 'מענטש') ועל ידי שיתוף פעולה ורצון להגיע מחד לתוכן רחב ככל היותר ומצד שני נקי ככל היותר, מכל הסיפור הזה ייצאו רק דברים טובים.

נערך לאחרונה ב:

בעד עמך

משתמש צעיר
מבקש שוב ושוב לא להיגרר לתלונות על נטפרי.
זה בסדר להתלונן, אבל לא כאן.

הצהרתי בפתיחת האשכול: המטרה לחפש פתרונות שיניחו את דעתם של מנהלי נטפרי.

מי שחושב שאסור להניח את דעתם/ לא יעזור להניח את דעתם/ שום דבר לא יניח את דעתם;
פשוט מתבקש - עם כל הכבוד הראוי - להביע עצמו באשכול אחר. [בתקוווה שלא ייחסם על ידי נטפרי :)]

גם פתרונות מהזן: צריך להקים סינון מתחרה/ יקום מתחרה/ להרוג/ להתיש/ להפגין/ לצעוק. וכו' וכו';
כפי הנראה ישימים מאוד...
אבל אין כאן המקום.

תודה רבה!

בעד עמך

משתמש צעיר
כל הדיון כאן לא אפקטיבי.
למה שנטפרי לא יעלו כאן הודעה או יסבירו באשכול הרלוונטי מה הבעיה?
כבר היו כמה פעמים שהיו טענות על כל מיני חסימות ו @mat שהוא כידוע מהמנהלים של נטפרי עלה והסביר.
והרבה פעמים הסערה שככה והענין הובן, או למצער הבינו שיש שני צדדים למטבע.
אז בבקשה מר @mat אנו מצפים לשמוע את הצד של נטפרי.
הוא חסום לע"ע.
נבקש מ @ניהול האתר לפתוח לו לזמן מה. אולי נצליח לנהל איתו דיון

נאמנות

משתמש פעיל
לאור הנתונים הנ"ל ...
1691267031259.png

עמ"י חי וקיים!

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
לא קראתי את התגובות הקודמות ואולי רשמו כבר.
שיהיה פורום נפרד לגברים ולנשים,
ושיהיה צורך לפתוח ניק באמצעות הזדהות של ת.ז. ואולי גם הזדהות טלפונית.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  35  פעמים

לוח מודעות

למעלה