סינונים אשכול הצעות לפתרון הטענות על פרוג

מצב
הנושא נעול.

GBSA

משתמש סופר מקצוען
כדאי לשלב את שתי הרעיונות העיקריים שהציעו:
א. העברת תתי פורומים של איש את רעהו לפורום אחר. (כמו ש'על המחיה ועל כלכלה' הוא פורום בפני עצמו).
ב. עזרה בלתי מוגדרת, תעבור דרך המנהלים כמו שקיים בחדשות ועדכונים. (לא כל הודעה, רק פתיחת אשכול)
כך נשאר גם מקום לעזרה שהיא לא ממש מוגדרת. אבל רוב המקרים יהיה להם פורום מוגדר. כאשר הפורום הוא מוגדר וברור, לרוב לא עולים דיוני סרק.
והפורום אא"ר המצומצם ישאר עם מיעוט האשכולות וכך יוכו המנהלים לעבור על פתיחת כל אשכול, ומה שנראה כדבר מיותר, לא ייפתח.

כדאי לתייג

@ניהול האתר
@הכלבויניק

לפחות את בריאות ורפואה - ניתן לפתוח כפורום נפרד.

ועוד הערה - בקצב הזה - פורום תוכנה חומרה ורשתות עלול להחסם (הפורום היחיד כמדומני שאינו מוגבל לחברים בו)

נפטון

משתמש פעיל
לגופו של אשכול אין באמת פיתרון, ועיוור יחשוב אחרת

מספיק לראות את כל הסיפור עם פורום אוצר החכמה כדי להבין זאת.

אם הם לא מסכימים לפתוח כלום מפורום אוצר החכמה שהוא פורום גדוש בתוכן תורני אין מה לצפות

כי כשאין באמת רבנים אז: "אוסרים את המותר ומתירים את האסור"

אני באמת לא רואה הבדל בין ועד הרבנים לעניני תקשורת לבין נטפרי, ברגע שמדברים "השקופה" זהו הרגע שסיימת את תפקידך כ"חברת סינון" והתחלת את תפקידך כ"עסקן עלוב" שבא לשלוט על השפוטים החרדים

sk1203

משתמש מקצוען
כדאי לתייג

@ניהול האתר
@הכלבויניק

ועוד הערה - בקצב הזה - פורום תוכנה חומרה ורשתות עלול להחסם (הפורום היחיד כמדומני שאינו מוגבל לחברים בו)
יש עוד כמה...
בכל אופן אם כבר בריאות ורפואה אז נראה לי שאפשר גם את מתכונים ותחבורה ורכבים (זה מה שעולה לי כרגע)

חחח

משתמש סופר מקצוען
כדאי לתייג

@ניהול האתר
@הכלבויניק

אני במקום פרוג הייתי מעבירה את על הפורומים תחת איש את רעהו או ח"נ. מי שרוצה להנות מהאתר - שיעבור חסימה עד שנטפרי יפשטו את הרגל.

mic003

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
השאלה היא, האם הבעיות שהועלו כאן הן הבעיות בגללן הפורום נחסם?
כל עוד אין הבהרה ברורה מטעם נטפרי מה בדיוק היו הסיבות שהובילו לחסימה, וכל עוד הסיבות האמיתיות מוסתרות מאחורי הצללית המעורפלת של ׳בעיות חמורות שאין כאן המקום לפרטן׳, יהיה מטופש וחסר סיכוי למצוא פיתרון לבעיות.
הרי ברור שפיתרון חייב להיות מבוסס על הכרת הבעיה. אנשים מעלים כאן השערות שונות, ופותרים אותן בינם לבין עצמם, אבל זה לא יועיל כלום.
לצורך העניין, אני יכול להחליט שהבעיה הייתה שהועלו שם מתכונים בכשרות לא ראויה, ואז הפיתרון הוא להתחייב שכל המתכונים יכללו מוצרים בהשגחה מהודרת. כמה זה יעזור? - כלום. זה רק ייתן לאלו שמחפשים סיבות למה טוב שהפורום נחסם, למצוא עוד בעיות מדומיינות.
להבנתי, הדרך היחידה לפתור את זה היא בשיתוף פעולה בין שני הגופים האלו, בהבנה אמיתית של הבעיות, ובהבנה שהרבה אנשים סובלים בגלל זה וזה פשוט לא הוגן, והדבר הנכון לעשות הוא למצוא הסכמות.
אני מקווה שלנטפרי אכפת, אבל אני חושש שהתקווה היא קצת נאיבית. יש לי הרבה השגות על הדרך שבה הדברים נעשו, אבל אני חושב שזו העת להפסיק את המלחמות שלא מובילות לשום מקום, ולהתאחד בקריאה להגיע להסכמה משותפת שלא תגרום לאנשים להיאלץ לבחור בין סינון מצויין לאתר מצויין.

sk1203

משתמש מקצוען
אני במקום פרוג הייתי מעבירה את על הפורומים תחת איש את רעהו או ח"נ. מי שרוצה להנות מהאתר - שיעבור חסימה עד שנטפרי יפשטו את הרגל.
ומי שרוצה להיות גם עם סינון נטפרי וגם להיות חבר בפורום מעצבים גרפיים לשם הדוגמא?

נפטון

משתמש פעיל
השאלה היא, האם הבעיות שהועלו כאן הן הבעיות בגללן הפורום נחסם?
כל עוד אין הבהרה ברורה מטעם נטפרי מה בדיוק היו הסיבות שהובילו לחסימה, וכל עוד הסיבות האמיתיות מוסתרות מאחורי הצללית המעורפלת של ׳בעיות חמורות שאין כאן המקום לפרטן׳, יהיה מטופש וחסר סיכוי למצוא פיתרון לבעיות.
הרי ברור שפיתרון חייב להיות מבוסס על הכרת הבעיה. אנשים מעלים כאן השערות שונות, ופותרים אותן בינם לבין עצמם, אבל זה לא יועיל כלום.
לצורך העניין, אני יכול להחליט שהבעיה הייתה שהועלו שם מתכונים בכשרות לא ראויה, ואז הפיתרון הוא להתחייב שכל המתכונים יכללו מוצרים בהשגחה מהודרת. כמה זה יעזור? - כלום. זה רק ייתן לאלו שמחפשים סיבות למה טוב שהפורום נחסם, למצוא עוד בעיות מדומיינות.
להבנתי, הדרך היחידה לפתור את זה היא בשיתוף פעולה בין שני הגופים האלו, בהבנה אמיתית של הבעיות, ובהבנה שהרבה אנשים סובלים בגלל זה וזה פשוט לא הוגן, והדבר הנכון לעשות הוא למצוא הסכמות.
אני מקווה שלנטפרי אכפת, אבל אני חושש שהתקווה היא קצת נאיבית. יש לי הרבה השגות על הדרך שבה הדברים נעשו, אבל אני חושב שזו העת להפסיק את המלחמות שלא מובילות לשום מקום, ולהתאחד בקריאה להגיע להסכמה משותפת שלא תגרום לאנשים להיאלץ לבחור בין סינון מצויין לאתר מצויין.
יש פיתרון אחד בלבד והוא הקמת סינון מתחרה, אין פיתרון נוסף שעובד מול אנשים כוחניים, ככל שתנסה לרצותם ככה תקבל סכינים בגב.

מול משוגעי שליטה יש דרך אחת להתנהל: לקחת מהם את השליטה. זהו.
תאמין לי שהם בעצמם לא יודעים למה הם חסמו, כמו שהם לא מבינים ומיתממים על חסימת פורום אוצר
כי ככה הרבנים אמרו, גם כן

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
חפש ביוטיוב "שרוליק ברונכר"
אם אתה מוצא קליפ אחד פתוח שלו בנטפרי מ-4 השנים האחרונות תעדכן...
מה הקשר ??
הוא זמר מאד בעייתי, ושנוי במחלוקת, קשה שלא להבין מה מדובר, גם אם לא להסכים....
יש אלפי קליפים של מוזיקה כשירה פתוחים בנטפרי.

נאמנות

משתמש פעיל
מה הקשר ??
הוא זמר מאד בעייתי, ושנוי במחלוקת, קשה שלא להבין מה מדובר, גם אם לא להסכים....
יש אלפי קליפים של מוזיקה כשירה פתוחים בנטפרי.
אני מסכים לחלוטין ושמח בחסימה הזו, רק עניתי על השאלה: האם נטפרי מפקחת על זמרים

טאבו

משתמש סופר מקצוען
אומנם אני בחסימה אחרת אבל חשבתי על רעיון שיכול להועיל:
כל אשכול חם באיש את רעהו מקבל הגבלת תגובות, כלומר נגיד משלוש עמודים כל משתמש יוכל להגיב מספר תגובות מוגבל לזמן מסויים נגיד פעמיים בשעתיים, ככה זה יהיה יותר מקצועי ופחות יגלוש. בנוסף אולי אפשר להשאיר באיש את רעהו רק את הסמיילי הרגיל ושכוייח.
זה יכול לעזור?
(לגי חכמת נשים מוזר לי שנחסם, אבל אין לי גישה לשם אז לא יודעת את הסיבות)

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
יש פיתרון אחד בלבד והוא הקמת סינון מתחרה, אין פיתרון נוסף שעובד מול אנשים כוחניים, ככל שתנסה לרצותם ככה תקבל סכינים בגב.
כמו שכתבתי לעיל זה לא שווה כלכלית
אם אתה חושב שזה כלכלי ומוכן להשקיע לפחות חצי מליון שקל אני יכול להביא לך את האנשים שיבנו את זה.

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אני באמת חושב שכאן המקום לפנות ל @prog /
תרים את הכפפה.
תפתח סינון מתחרה.
תשכפל את הצלחתך המטורפת בפורם הנהדר הזה...
עשרות אלפי משתמשי הפורום ישמחו להיות לקוחותיך....
משתמשי נטפרי שלא עוברים עכשיו לאתרוג למה שיעברו לסינון של פרוג?

נפטון

משתמש פעיל
כמו שכתבתי לעיל זה לא שווה כלכלית
אם אתה חושב שזה כלכלי ומוכן להשקיע לפחות חצי מליון שקל אני יכול להביא לך את האנשים שיבנו את זה.
חצי מיליון סוגר את הפינה?
מימון המונים יכול להביא את זה!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה