אשכול הסינגלים החדשים !

מצב
הנושא נעול.

בלומי גרפיק

משתמש רשום
עיצוב גרפי
סירטונים עם נשים לא לעלות

נא לשמור על כשרות האתר ולא לעלות סרטונים עם נשים אפילו שרואים רק רגע תודה על ההתחשבות

פודינג וניל

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י הגפן;1568512:
תקנתי. עכשיו אמור לעבוד מצוין!

לא הולך לי להוריד את "דרשו":(
איזה סוג קובץ זה?
למישו יש בג'מבו? מג'מבו אני בד"כ מצליחה להוריד...
תודה!

riki-v

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
תודה לגפן עובד מצוין

קורן פלקס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אוטומציה עסקית
יש למישהו עוד קליפים של צמד ילד? מהסוג שהעלו כאן (מתנות קטנות)???
כי זה מדהים...

שריתי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
לי

נכתב ע"י פרוגניק;1427098:
חברים יקרים,

כאן באשכול נעלה את כל הסינגלים והקליפים המוזיקליים שיוצאים חדשים לבקרים, לטובת הניקים שזכו ב"ה לסינון על האיטרנט.

בבקשה, נא לא להעלות סינגלים או קליפים שהם מוגנים בזכויות יוצרים, או שאינם קשורים ישירות למוזיקה.
למישהו יש את השיר של ליפא מלצר מה רבינו

אלפא ביתא

משתמש צעיר
חשבתי שזה אשכול רק לשירים חדשים :confused:
לא יפה להטריח עם בקשות שלא קשורות לשירים חדשים. אנשים פותחים את האשכול הזה כדי לראות מה חדש...

רעות כהנא

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
דרך אגב אם אני לא טועה השיר רבי רבי באידיש של יהודה גרין זה מוגן בזכויות יוצרים...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה