דרוש מידע אשכול הלייזר הגדול \(@^0^@)/ הכניסה לבעלי משקפיים בלבד!

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
כשבועיים אחרי PRK והראיה עדיין מאד מטושטשת ברמה שקשה לתפקד.
לפי איך שהבנתי הטשטוש העיקרי הוא בימים הראשונים ואח"כ אמור להשתפר, אך אצלי אין כל שיפור ככל שעוברים הימים.
קרה למישהו??

**דשי**

משתמש פעיל
לפי איך שהבנתי הטשטוש העיקרי הוא בימים הראשונים ואח"כ אמור להשתפר, אך אצלי אין כל שיפור ככל שעוברים הימים.
קרה למישהו??
רק חכי בסבלנות
לכל אחד יש את השלב הזה שהוא בטוח שאצלו הניתוח התפספס
זוכרת עלי כמה פחדתי..
אבל כמו שהם אמרו בדיוק : שבוע לראיה תיפקודית
חודש לראיה טובה
ושלוש חודשים לראיה מושלמת
אי אפשר להאמין כמה זה מסתדר .. עכשיו את בתוך הטשטוש והכאב אולי, אבל חכי קצת, זה לגמרי יעבור

חינדלה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
קרה למישהו??
מהניסיון שלי - זה ממש בסדר! שבועות ראשונים ממש מטושטש.
ככה היה לי:
חודש ראשון ממש קשה, חודש שני ראיתי ברור יותר אבל מרוח. אחרי חודשיים בביקורת אמרו לי שאני ממש קרובהל6/6.

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
רק חכי בסבלנות
לכל אחד יש את השלב הזה שהוא בטוח שאצלו הניתוח התפספס
זוכרת עלי כמה פחדתי..
אבל כמו שהם אמרו בדיוק : שבוע לראיה תיפקודית
חודש לראיה טובה
ושלוש חודשים לראיה מושלמת
אי אפשר להאמין כמה זה מסתדר .. עכשיו את בתוך הטשטוש והכאב אולי, אבל חכי קצת, זה לגמרי יעבור
מהניסיון שלי - זה ממש בסדר! שבועות ראשונים ממש מטושטש.
ככה היה לי:
חודש ראשון ממש קשה, חודש שני ראיתי ברור יותר אבל מרוח. אחרי חודשיים בביקורת אמרו לי שאני ממש קרובהל6/6.
הרגעתם, תודה!

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

ג'יחניק

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עברתי לפני שלשה חדשים את הניתוח של ההחלמה מהירה, היום הלכתי לביקורת אחרונה והרופא אמר שהכל מצוין,
ועכשיו פתאום התחיל לי כאבי עיניים כאילו לחץ חזק על העין, אם מישהו חווה כזה אשמח אם ישתף

yael.ga

משתמש חדש

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

ג'יחניק

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
לי ירד המשקפיים לגמרי והיה לי מספרים גבוהים וצלינדרים

הודיה לוי.

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יש לי שאלה:

בגלל הגיל הצעיר, המליצו לי לעשות את הניתוח היותר קשה. אני לא יודעת אם זה משיקולים כספיים או משיקולים רפואיים. (אחרי הכל - הכל בעוה"ז זה כסף)
אשמח לשמוע מהמבינים.

מכירים מישו שמלמד להשים עדשות או משו כזה?
אני מעבירה סדנאות מקצועיות בנידון. פעמיים בשבוע למשך חצי שנה. למתחילים ולחוצים במיוחד יכול לקחת גם שנה.
למתעניינים העלות כגובה המספר בעיניים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה